Şimdi Ara

Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
200
Cevap
4
Favori
6.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WISDOM

tabikide evet güvenim sonsuz sevgilime

Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elbette izin veririm. Ama o konsere gittiği andan itibaren, 1 hafta telefonuna hiç bir şekilde cevap vermem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız arkadaşın zaten böyle bir istekte bulunuyorsa senin izin verip vermemen çok ta önemli değil. Benim kendime yakıştırdığım birinin böyle bir şeyi istemesi bile tuhaftır. Ha ben sizin gibi geri kafalı değilim diyorsan diyecek bir sözüm yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Soru başlıkta olduğu gibi, şehirdışındasınız ve şehrinizde bir konser var. Kız arkadaşınız okulundan bir erkekle konsere gitmek istiyor, izin verir misiniz?

Şu Sakarya daki 13 Eylül Sıla konserini mi diyorsun ?
  • İyi siz konserdeyken de ben de cansuyla takılırım de vereceği tepkiye göre karar ver karşı çıkarsa otomatikman kendisine de karşı çıkmış olur karşı çıkmazsa da sizin ilişki bitmiş demektir

• quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Izin vermek ne abi.
    Kendi bildigini yapsin. En dogrusunu bilir o. Sevgilime guvenim sonsuz benim.
    Guvenmesem zaten sevgilim olamazdi

Empati yapmanızı tvsiye ederim hocam. Geri kafalılık yapmak istemem, ama çocuğu tanımıyorum. Yakın arkadşaım olsa çocuk, sorun olmaz. Ama hiç tanımadığım, adını duymadığım birisi

Yapiyorum hocam.
    Cok iyi anliyorum durumunu da.

Sana yuzyilin iliski tavsiyesini vereyim;
    Cocugun kim oldugu onemli degil. Emin ol tanidigin adamlardan daha cok kazik yersin bu konularda.
    Guveniyorsan sevgiline hic konusunu bile acma. Ben sana guveniyorum, iyi eglenceler de. Ara sira mesaj at, beni meraklandirma yeter de. Baska bir seye ihtiyacin yok.

7'den 70'e, dunyanin her yerinde kiz milletinin genel davranisidir bu;
    yasaklanan seylere bayilirlar. Ne kadar kisitlarsan, bilmedigin zamanlarda aynilarinin mislini yaptigina emin olabilirsin.

Ha sevgiline guvenmiyorsan, zaten hatayi basta yapmissin demektir. Hic kasma, ayril gitsin. Oyle iliski yurumez.

Bu adamın yorumuyla ilişki hayatım değişti :D artık ne mok yersen ye üzerinden gidiyorum

Dur lan o kadar da değil

Cool olmak, mesafeli olmak her zaman iyidir. Ama umursamaz olmak ters teper.
    O yüzden ilk mesajımda dediğim gibi, git ben sana güveniyorum. Ama bana da bilgi ver diyeceksin.
    Kız senin ona güvendiğini, o nedenle rahat bıraktığını, ama hala onu koruyup kolladığını görecek.

İdeali budur.

Umursamazsan bırakır gider.
    Çok sıkarsan, ona buna izin vermem dersen sürekli, arkandan çevirdiği işlerin haddi hesabı olmaz.

• Olay şöyle olur. Eğer uzak yollu bir ilişkiyse göndermesen bile o gider. Hiç bir kız biri tarafından kontrol edilmek istemez. Çünkü hayatları hep kontrol edilmekle geçmiştir ailesi tarafından bir de sana katlanamaz. Gider yalancılığa da alışır kıçına da tekmeyi atar. Bir kere gider gitme dersin artık bitirmen de gerekir zira o ilişlkinin güveni eksilere düşmüştür. Özür dilerse de kabul etmemelisin. Anlayacağın bir kız ne yapmak isterse o işi yapar ruhun duymaz anlaşıldığı vakit acıların çocuğunu oynar affettirir ve sen de her defasında kabul edersin. Ya erkekle gönderceksin mahsur var mı bana göre var güven meselesi değil ne halt yiyecek bensiz konserde. Bir sürü abazan hele ortama girdiği vakit itiş kakış sürtüşün bini bir para. Gereksiz. Çok ısrar ederse de bilin ki ilişki yavaş yavaş bitme aşamasında bir insan niye böyle bir şey için bu kadar ısrar eder ki gitmese ne olur yani b.k mu var.

• Herkes bilir ki kız ve erkek arkadaslıgı bıldıgımız gıbı olmaz ben kesınlıkle ızın vermezdım hatta bana boyle bı soru sormaya cesaret ettirmezdım!...
  • asla

• Giden kisi benim sevgilim olmaz. Tabiri caizse cevat miyiz la biz. Parasinida odesinler satalim isterseniz

• Gönderirim yani ki kız arkadaşıma güvenirim yanlış bişey yapmaz

• Gönderdigin gibi geri gelmez cinsellikten bahsetmiyorum kafalar karisir sonra benim sevgilim beni aldatdi dememek lagzim cunku kimse kusursuz degil kanar seytana yersin golü ama bir bayan bi erkek olup ucuncunun şeytan olmamama ihtimali yoktur

• Twincharged Injection kullanıcısına yanıt
    gönderirsen yazıklar olsun sana
  • vermem sevgiline istediğin kadar güven yanındaki erkeğe güvenebilecekmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

tabikide evet güvenim sonsuz sevgilime

kimse neden diye sormamış
  • havalar mı ılıdı ne bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

Tatlım konser bitti biz şimdi berkecanlara kaçıyoruz evrenle dorukta orda beraber grup seksendört dinliyicez hadi kib

ulan ne güldüm be

• Bazılarıda gönder gitsin sevgiline güvenin yoksa bu ilişki bitmiştir gibisinden konuşmuş

Birader zaten seni seviyor olsaydı bırak senin tanımadığın bir erkeği ortak arkadaş olan biriyle bile gitmezdi.sormazdı bile

Kusura bakma sizin ilişki senin güvensizliğin yüzünden değil kızın vurdumduymazlığı nedeniyle biter

• kizin akli varsa sende baska
    bi erkekle konsere gitmez zaten

• Tabiiki gidebilir o erkek ben oldukça

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.