Şimdi Ara

SEVGİLİNİN ESKİ CİNSEL HAYATI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgilim 19 ben 20 yaşındayım. Sarhoş olduğumuz bir gece sorular sordum o başta sessiz kalsada sarhoşluğunun etkisiyle öğrendim, ağzından aldım herşeyi. 16 yaşında bekaretini kaybetmiş(bunu daha sonradan öğrendim ve çocukla sevgili değillermiş bir kerelik bir şeymiş ve çocuğun ki baya uzunmuş   bu bilgiyi neden yazdığımı bilmiyorum) onun önceden 7 sevgilisi olmuş gerçi olmasa ne olur ki :d benim ise 2 tane oldu ve ben cinsel olarak hiç birşey yaşamadım ama bu konu beni 3 gündür inanılmaz yıprattı uyuyamıyorum, aklımdan çıkmıyor sevdiğimden emin değilim artık çok sinirliyim doğru kişi olduğunu düşünüyordum bunları yazarken bile çok sinirli ve kırgınlık hissediyorum. artık aklıma gülüşü, bakışı biz gelmiyor sadece o çocuklarla yaşadığı şeyler geliyor. destek almam lazım biliyorum bu düşündüklerim normal değil ama elimde değil uyanınca aklımda direk aynı şeyler geliyor. Beni ondan çok soğutuyor bu durum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. bitiricem galiba bu ilişkiyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorgusuz. -- 16 Şubat 2024; 2:19:42 >

• Ayrıldınız hocam, herkes dengi dengine. Siz sizin gibi olan biriyle çıkın o da kendisi gibi biriyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iki ay takıl (anladın sen ) sonra atarsın. Bu kadar duyduğun şeyden sonra da ayrılamam diyorsan bu kadar genişlik sence de fazla değil mi? Kız geliyor şeyi büyüktü diyor birde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eski sevgilisiyle cinsellik yaşayıp senle yaşamıyorsa neden yanında tutuyorsun ki? Pembe hayallere kapılmışsın hayatımın kadını, doğru kişi diyorsun. Daha 20 yaşındasın 30 yaşında evlilik düşünen adam gibi konuşuyorsun ki 30 yaşındaki bir adamın da böyle ağlaması çok tuhaf oluyor. 20 yaşında ne ciddiyet düşünüyorsun, cinsellik bile yaşasanız ayrılma ihtimaliniz zaten her zaman çok fazla. Kadın gibi üzülme, kendine gel.

• Doğru kişi değil senin için.

Fazla uzatma, kendisine hayatta başarılar dile ve yoluna devam et genç adam.

• Kızın senden önce bir şeyler yaşamış olmasında herhangi bir sakınca yok. Fakat senin bu konuyu negatif olarak algılamanda da bir sorun yok.

Her tanıştığınız kişi ile sevgili olacaksınız, uyumlu olacaksınız diye bir durum da yok. Düzgün bir şekilde bitirebilirsin ilişkini.

• ayrılmadık daha ama bilmiyorum ne yapacağımı atlatmayı düşünüyorum bu süreci

• rammusty R kullanıcısına yanıt

öyle bir şey yapmam dostum çünkü benim o eski çocuktan bir farkım kalmaz

• MarcafielRossa kullanıcısına yanıt

kadın gibi üzülmek değil ama bağlandım kısa zamanda o yüzden acı çektim ama atlatmayı seçicem atlatamazsam yapmam gereken şey belli zaten...

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• Bro son durum nedir

• 16 yaşında sevgili olmadığın biri ile bir seferlik ilişki kafası ne demek anlayabiliyor musun?

• Vur geç kankam

• siexs S kullanıcısına yanıt

Aslında bunu ona sormak, neden o yaşta böyle bir şeye ihtiyaç duyduğunu sormak istiyorum ama daha fazla kurcalamak istemiyorum…

• HllSprDvm H kullanıcısına yanıt

Hala birlikteyiz iyi gidiyor ilişkimiz

• sorgusuz. S kullanıcısına yanıt

Pişmanlıkla mı söylüyordu? Söylediği sırada sorsaydınız. O da dürtüler ve merak diyecekti muhtemelen. Siz de olumlu onay verirdiniz. Cinselliği bu kadar tabulaştırmanın ve travmalaştırmanın anlamı yok. İnsanoğlu cinsellikle soyunu devam ettiriyor, cinselliği zevk olarak icra ediyor ama komik ve antropolojik bir fenomen olarak bir yandan cinselliği tabulaştırıyor, belli ki kişilerin rızasına dayalı bir birliktelik yaşandığı halde bunu duyunca sebepsiz karalar bağlıyor. Bunların hiçbirine gerek bulunmuyor. Normalde 16 yaşında olmasına bakarak o zaman cinsel istismara uğramış mı uğramamış mı bunu öğrenmek gerekirdi. Yoksa o zamanki yaşıtıyla meraktan birlikte olduğuysa bu o kadar büyütülecek mesele değil; tipik bir ergen azgınlığı veya haylazlığı sayılır. Ayrıca şimdiye kadar herhangi bir cinsellik yaşamamanızdan yola çıkarsak belli ki sizinle cinsellik yaşamak için sevgili olmaması da bence aranızdaki sevginin duygusal derinliğini gösteriyor. Olaya biraz bu açıdan da bakabilirsiniz. Ortada bu kadar karalar bağlayacak bir durum bulunmuyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Nat Alianovna kullanıcısına yanıt

Cümleleriniz çok rahatlatıcı. Teşekkür ederim, bilgeliğiniz ve söyledikleriniz çok anlamlıydı benim için tekrardan teşekkür ederim

• sorgusuz. S kullanıcısına yanıt

Yardımcı olabildiğime sevindim. Ne demek.

• temiz kız mı kaldı moruk. kadınlar artık o eski hayallerimizdeki masumluğunu yitireli yıllar oluyor.

kadınların erkeklerden bir farkının olmadığını anlamamız gerekli. herkes artık zevkinin peşinde koşuyor.

duyguların, aşkın, sevginin, ahlağın, onurun, erdemin bir anlamı kalmadı.

Timuçin Esenyoutube
    Timuçin Esen - Sevda Yüklü Kervanlar ('Müslüm Baba' Orijinal Film Müzikleri) Söz & Müzik: Selahattin Sarıkaya ***** Sevda yüklü kervanlar Senin kapından geçer Aşk şarabı içenler Senin derdine düşer Aşk şarabı içenler Senin derdine düşer Bu han garip yatağı Bülbül derdim ortağı Bu han garip yatağı Bülbül derdim ortağı Aşkın söyletir beni Feryat, feryat Dilin söyletir beni Feryat, feryat Aşkın ne zor şey imiş Düşmeden bilemedim Eller erdi murada Ben murada ermedim Eller erdi murada Ben murada ermedim Bu han garip yatağı Bülbül derdim ortağı Bu han garip yatağı Bülbül derdim ortağı Aşkın söyletir beni Feryat, feryat Dilin söyletir beni Feryat, feryat Aşkın söyletir beni Feryat, feryat Ey merhametsiz kadın Sen kimseye aşık olamazsın, amman, aman Olsan da kendine, benim gibi sadık bulamazsın Olsan da, benim gibi kendine sadık bulamazsın Amman, aman ***** Official Timuçin Esen Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCQhx... Instagram: https://instagram.com/timucinesen?utm... Bağlantılar: Spotify: https://open.spotify.com/album/5rjs1e... Apple: https://music.apple.com/tr/album/m%C3... Youtube Music: https://youtu.be/2c8jJFA0sH8
    https://youtu.be/dEmukYprZrs?si=HMMgyWUH4gXZnUXR&t=55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 16 Şubat 2024; 2:52:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.