Şimdi Ara

Sevgilimle ufak bir tartışma sonrası evlenmeye karar verdik. Çok mutluyum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Sevgilimle yaklaşık bir buçuk senedir sevgiliyiz. Üni 4. Sınıftayız. Ben bazen ütülenecek giysilerimi ona veriyorum o da sağolsun ütülüyor. Ben yurtta kaldığım için ütü sıkıntı oluyor bazen. Arkadaşlarım da çok anlamaz ütü işinden. Neyse bu aralar yetiştirmeye çalıştığım ödevlerle başım dertte olduğundan yine sevgilime verdim giysileri. Ama cidden aşırı yoğundum. Gece 2 buçukta yattım 6 da kalktım. Uykuluyum, kahvaltı yapamadım okula geldim.

Sevgilim giysileri getirdi yüzünde biraz mahcup bir ifade vardı. Tahmin etmiştim o an. Yakmıştı. En sevdiğim gömleğimi yakmıştı. Geçen ay 85 lira vermiştim. Ve bir çok pantolonuma da çok uyuyordu. Çok seviyordum. Biraz da ruh halimden dolayı sert çıkıştım. "Ya biraz dikkat be. Bilseydim kendim ütülerdim" dedim. Çok kırıldı. "Tamam bağırma dikkatimden kaçtı özür dilerim" dedi. Bağırmıyorum sinirliyim sadece" dedim. "Sinirini benden çıkartıyorsun ama" dedi. "Lütfen yeter, tartışmayalım" dedim. "Tamam ütü vermezsin artık bana" dedi. "Uzatma yeter" dedim. "Uzatmıyorum" diyince artık çok fena oldum. "Gözlerime bak" dedim. O an gözlerine odaklandım. Ve kendime doğru çektim onu. Yere üç kere vurdum. Amfiden yer altına doğru yol açıldı. 3 kat indikten sonra onu zindanıma çektim. Zebaniye dönüştüm. Zindanıma doğru sürükledim onu. Bırak beni diye bağırmaya başlayınca hızla fırlatmak istedim. Birden kolumu ısırmaya başladı. Aman Allahım! Koluma iki noktadan makas sıkıştırmışlar gibi hissettim. O an anladım. Kanin dişleri normal serviko-oklüzal boyutun sınırlarını aşmıştı. Spee eğrisinin bukkalinde yer alıyordu. Kafasını zorla kaldırdığımda gözlerinin sklerasının kaybolduğunu gördüm. "Sen de dedim" hayretler içindeydim. "Ne yapacaksın Mercan Dedeyi mi arayacaksın" dedi. "Saçmalama gelirse ikimizi de siler dedim" Birden telefonunu aldı eline. Hayır. Anlamalıydım. Mercan Dede ile anlaşmıştı. Yapma diye bağırdım. Mızrağımı koluna doğru savurdum. Telefon yere fırladı. Telefona dogru okey google dedi Hayır. "Suuuuus" diye bağırdım. "Okey google Sercan Dede ara" dedi. O an uçan seccadesiyle Sercan Dede rüzgar gibi geldi yanımıza. Oracıkta nikahımızı kıydı. Artık gün yüzüne çıkmamaya karar verdik. Küçük bir mahzenimiz var. İlerde küçük zebanilerimiz de olur. Şu an çok mutluyum arkadaşlar. Allah herkese böyle mutluluk nasip etsin. İyi günler herkese.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Zebani olduğunu bilerek okudum. Dh da sevgilisine elbise ütületecek adam çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumları alalım

• tatmin etmedi

• arkadaş çok amatör bu işlerde.
    ctrl+f zeba yazdığın an enseleniyor.
  • Ulan zebaniye kadar ciddi ciddi okudum ya

• Ulan kendime doğru çektime kadar jeton düşmedi
    Serin hikaye eyw

• merhabalardan sonrası görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

arkadaş çok amatör bu işlerde.
    ctrl+f zeba yazdığın an enseleniyor.
    Z3banideki mantık bu demek ki. Kendimi geliştiriyorum hocam eyvallah

• Bence gerçek

• Sercan dede saglammis ha hemen geldi

• Bu da mı gol?

• millet 3 yerine epsilon falan yapıyor. z yerine zet falan garip işaretler yapıyor. mercan dedeler falan. geliştir birader.
  • Hahahhaa yemedim bu sefer nays tıray

• Direk hikaye sonuna geldim.

• Başlık bile CSB kokuyor. Yazdığına bakmadım bile.

• "Tahmin etmiştim gömleği yakmıştı" dediği anda zebani olduğunu anlayarak meraktan okudum. Ama yanıldım bu defa kız değil kendi zebani oldu. Nasıl alıştıysam zebani hikayeleri zevk veriyor artık.
  • Zebani olup olmadığını anlamak için önce bir hızlı okuma yapıyorum.
  • Zebaniyi görünce bıraktım bu hikayeden güzel bir kanal d dizisi olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.