Şimdi Ara

Sevgilimin arkadaşının bana anlattıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgilimle 2 yıldır beraberiz. Daha ilişkinin başında en yakın arkadaşı ile tanıştırdı beni. Adı da Sevda kızın. Biz de kız arkadaşım sayesinde bayağı yakınlaştık, bildiğin yakın arkadaş olduk.

Neyse bu Sevda dün gece mesaj attı. Müsaitsen bir şeyler konuşalım dedi. Müsaitim dedim.
    Sana bunu söyleyip söylememeyi çok düşündüm, bilmiyorum belki haberin de vardır ama, sana X hakkında bir şeyler söyleyeceğim dedi.
    Meraklandım tabii, anlatmasını söyledim.
    Bundan 3 gece önce, her zamanki gece konuşmalarımızdan biri olağan geçiyordu. Uykusunun geldiğini, uyuyacağını söyledi. Ben de peki diyip iyi geceler dedim, daha da yazışma olmadı.

İşte o gece ile ilgili, bana X'in uyumaya gitmediğini, bir arkadaşının doğum gününe gittiğini söyledi. Böyle bir şeye inanmayacağımı söyledim, direk fotoğraf attı. Sanki bunu planlamış gibi gizli gizli fotoğrafını çekmiş . Başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen. Ama asıl mesele bu değilmiş bile.

Anlatırken içim acıyor ama, bana yalan söyleyip gittiği doğum günü, eski sevgilisinin doğum günüymüş. Adamı biliyorum, ama konuşmadıklarını sanıyordum. Konuşmuyoruz demişti. Meğer son aylarda konuşmaya başlamışlar, benden saklamış. Uzun süredir birlikte olduğumuz için, gece geç saatlerde WhatsApp girmelerini dert etmiyordum, meğer onun da sebebi buymuş. Son zamanlarda çok yakınlaşmışlar, okul çıkışları beraber yemek yediklerini , öğle yemeklerinde yan yana oturduklarını öğrendim. Daha o kadar çok şey anlattı ki, kafamda toplayamıyorum bile.

Dayanamadım, hemen aradım. Bana bu anlatılanlar doğru mu? diye sordum. Akıl almaz bir Şekilde üste çıkmaya çalıştı. Sen Sevda ile benim hakkımda mı konuşuyorsun falan demeye kalktı. Biraz bağırıp çağırdım. Kendine gel diye bağırdım. Tekrar sordum. Doğru dedi. Beni neden kandırdın, neden yalan söyledin diye sordum. Anlamadığım bir şekilde sesi değişti, gülmeye başladı. Sonra da tüm gerçekleri anlattı. Meğerse bu kız, beni cehenneme atmak için görevli bir zebaniymiş. Aslen ayakları tersmiş ve amuda kalkarak uyuyormuş. Geceleri break dans yaparak yatağımın yanına geliyor, ben uyurken bilgisayarımın kasasını yan yatırıyormuş. Söyledikleri beni şok etti. Bu kadar zamandır yanımda olması, seni seviyorum demesi, hep yalanmış.

Arkadaşlar kafam çok karışık. Dün geceden beri düşünüyorum, işin içinden çıkamadım.
    Ne yapmalıyım? Bir akıl verin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Başarılı

Edit:

.......Reklam alanı.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 5 Kasım 2016; 8:27:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meğerse bu kız, beni cehenneme atmak için görevli bir zebaniymiş. Aslen ayakları tersmiş ve amuda kalkarak uyuyormuş. Geceleri break dans yaparak yatağımın yanına geliyor, ben uyurken bilgisayarımın kasasını yan yatırıyormuş.

• Okumayin beyler amuda kalkan zebani

• Ömrümden 3 dakika çaldın seni hızır şey
  • Zombili kari cikio sonunda

• Heyecanlı heyecanlı okuyordum ne güzel

Kızın senden kurtulmak için bu olayı Sevda ile birlikte planladığını düşünüyordum lan okurken.

Bu arada Allah Belanı Versin!
  • Meğerse
    bu
    kız,
    beni

###

cehenneme

###

atmak
    için
    görevli
    bir

###

zebaniymiş.

###

Aslen
    ayakları
    tersmiş

###

ve
    amuda
    kalkarak
    uyuyormuş.
    Geceleri
    break
    dans
    yaparak
    yatağımın
    yanına
    geliyor,
    ben
    uyurken
    bilgisayarımın
    kasasını
    yan
    yatırıyormuş.

• Meğerse
    bu
    kız,
    beni

###

cehenneme

###

atmak
    için
    görevli
    bir

###

zebaniymiş.

###

Aslen
    ayakları
    tersmiş

###

ve
    amuda
    kalkarak
    uyuyormuş.
    Geceleri
    break
    dans
    yaparak
    yatağımın
    yanına
    geliyor,
    ben
    uyurken
    bilgisayarımın
    kasasını
    yan
    yatırıyormuş.

• Ben de Sevda'nın sana aşık olduğunu, kız arkadaşınla seni ayırmaya çalıştığını düşünüyordum ki...
  • Hiç bir şeyden haberin yokmuş gibi davran yapabilirsen Sevda ile boynuzla bunu. Artık o kızdan hayır gelmez. Bu basit bir mevzuda bile güvenemediğin bir insanı sevsen de evlenme gibi bir fikir aklına gelmesin. Bariz seni elinde tutuyor. İntikam al
  • Sevda hayali bi karaktermiş arkadaşlar okumayın, sevda'ya yazacaktım ben de madem boşta diye ama csb'ci çıktı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Yarısından sonra uyudun mu naptın?
  • Kızlar da hayır yok biraz zebani zamanı

• Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Evet neden uyandırıyorsun
  • kulağın cınladı mı
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    yerine yat yerine.
  • Lan olum ahaha hiç beklemiyodum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amme hizmeti: Okumayın, zebani.
  • Olm şuan varya nasıl rahatladm zebaniyi gorunce aklim cikti gözlerim faltasi gibi okuyup kizA ana bacı soverek okuyodum icime su serpildi bu arada allah bin belani versin cumalar yüzüsuyu hurmetine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.