Şimdi Ara

Migros 'Sanal Market' hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
2
Favori
23.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bir süre önce Migros, SANAL MARKET ELEMANI ilanına istinaden başvurmuştum ve bugün telefonuma gelen mesaj doğrultusunda görüşmeye çağırdılar. bu bölümle alakalı bilgisi olan arkadaşlarımdan rica ediyorum; bu departman tam olarak ne iş yapar, ne tür faaliyetler yürütür, çalışma koşulları nedir?

Migros 'Sanal Market' hakkında...

• İlanda yazıyor ya dostum milletin netten verdiği siparişleri poşetleyip gelip almalarını bekliyceksin. Yani işin ürünleri bulup poşetlemek.
  • arkadaşım, ilanda '' siparişlerin müşterilere ulaştırılmasından sorumlu olacaklardır '' yazıyor ya hani netten yapılan siparişleri bulup poşetledikten sonra herhangi bir migros aracına atlayıp müşterinin kapısına çıkarma olayı yoktur değil mi? bu kısmı anlayamadım ayrıca çalışan eden varsa belki bilgi verebilir düşüncesiyle buraya yazdım ama sanırım içeriği pek bilinmiyor bu sanal market olayının...
  • sadece düşüncemi söylüyorum ehliyetin var ise önce hazırlayacan siparişi sonrada araçla adrese bırakacan bence güzel bir işe benziyor..Zaten teslimatta belirli saatler arası var..
  • yorumun için teşekkür ederim adaşım fakat öyle bir şey söz konusu olması için genel nitelikler kısmında ehliyete dair bir şeyler eklemiş olmaları gerekirdi ;) sanırım dediğim gibi ya en kötü ihtimal poşetleyip herhangi birinin kullanacağı araca atlarız kapıda teslimi gerçekleştiririz :/
  • Artık bilemiyorum arabayla evlerine götürürmüsün etmezmisin çünkü sanal olayında isterse müşteir gelip mağazadan da alıyor ürünü ürünleri bulmakla zaman kaybetmemek amaç ama seni yolluycaklarını sanmıorum ben açıkcası çünkü sen yokken sipariş verilirse nolcak tahmin bu sadece sen magazada kalırsın.
  • bende bugün başvurdum yarın görüşmeye çağardılar, bu pozisyonda çalışan varmı? maaşlar nasıl kısaca bahsedermisiniz
  • Bilgisayara düşen ürünleri hazırlayıp eve araba veya motorla getiriyorlar , araba kullanılıyor daha çok zannedersem.

Çok yüksek bir maaşı olacağını düşünmüyorum bunun karşılığında ise çok çalıştırıyorlardır kesin.

Ama size çok teşekkür ederim evden çıkmama gerek kalmıyor, sayenizde acil olmayan alışverişlerimi internet üzerinden yapıyorum.
  • Forumdan süresiz uzaklaştırıldıysan işten kesin kovulursun.
  • Başvurum kabul edildi pazartesine kadar şu evrakları toplamam gerekiyormuş ama imkansız gibi sanki orduya veya çevik kuvvete giriş yapacağız alt tarafı basit bir market.

MİGROS SANAL MARKET İŞE GİRİŞ FORMU

İŞE GİRİŞ İÇİN GEREKLİ BELGELER

İkametgah Sureti ( Muhtarlıktan alınacaktır. )

Nüfus Cüzdan Sureti ( Muhtarlıktan alınacaktır. )

Sağlık Belgesi ( Devlet Hastanesi, Özel Hastane yada Sağlık Ocağından alınacaktır. )

Savcılık Temiz Kağıdı

Fotoğraf ( 6 Adet )

Nüfus Cüzdan Fotokopisi ( TC Kimlik numarası yer almalıdır. )

Sigorta Kartı Fotokopisi ( Sigorta kartı yoksa Sigorta numarası )

Öğrenim Belgesi Fotokopisi ( Diploma, Öğrenci Belgesi yada Tastikname olabilir. )

Askerlik Terhis Belgesi Fotokopisi ( Askerlik Yapılmamışsa Tecil belgesine gerek yoktur. )

Finansbanka gidip maaş açtırma için imza atılması gerekecektir.

• Çok fazla pm geldi bu konu ile ilgili detayları buraya yazıyorum arkadaşlar,

iç dış olarak çalışıyorlar içteki eleman siparişleri toplayıp veriyor dıştaki eleman evlere dağatıyor asgari ücret + yemek + yol parası toplamda 1100 civarı, 2 ay deneme süresi, 9 saat çalışma süresi sabah 8:30 akşam 18:30 1 saat ara toplam 10 saat yapıyor, dışta çalışanlar 11:00 22:00 arası çalışıyorlarmış sanırım hatırladığım kadarıyla, iş görüşmesine gittiğimde bunlar bana anlatılanlar yukarıda dediğim gibi basit bir market işi için 100 tane evrak istedikleri için vazgeçtim ve deyecek bir iş değil 1000 liraya hamallık.
  • Eğer sebze meyveleri iyi seçersen bahşiş alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arakadas hala calısıyor mu acaba sanal markette
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.