Şimdi Ara

En Çok Kilo Aldıran Antidepresanlar Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba.1 Aydır Doktorumun Tavsiyesiyle Kilo Almak İçin Lustral 50 Mg Ve Rexapin 5 Mg Kullanıyorum.Bunlar İştah Açıyormuş Ve Kilo Aldırıyormuş.1 Aydır Kullanıyorum İştahım Kapandı Kilo Alacağıma Kilo Verdim.Şimdi Sizin Fikirlerinizi Öğrenmek İstiyorum Arkadaşlar.En Baba Kilo Aldıran Antidepresan Hangisidir ?

• dostum kilo almak istiyosan ilaca asla başvurma spor salonuna gitmeyi dene (spor salonunda kilo alabiliyosun) eğer spor salonuna param yetmiyo dersen çok yemek yiyceksin günlük 1 tabak yemek yiyorsan 1,5 tabak yiyceksin alıştırcaksın kendini
  • Kilo almak için antidepresan kullanırsan çekeceğin var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilo almak için antidepresan nedir ya? hayatınımı karartmak istiyosun
  • Dostum İnan Benim Yediğim Yemeği Kimse Yiyemez.Metobolizmam Hızlı Çalışıyormuş.Spora Gittim Hiç Kimse Bana Kilo Aldıramadı.En Sonunda Psikiyatri Hocam Ben Sana Kilo Aldırcam Merak Etme Sen Dedi.
  • Kilo Aldırıcı Antidepresan Kullananlardan Rica Ediyorum Bi Yardım Edin.
  • antidepresan olmak zorunda mı?antipsikotik de içebiliyor muymuşsun doktoruna sor.olanzapin içerikli olfrex oferta zyprexa gibi ilaçlar bomba gibi yapar.
  • Tuoni Cevabın İçin Sağol Teşekkür Ederim.Bunların Arasından Hangisini Tavsiye Edersin ?
  • Up.
  • tenya olabilir.
  • Yaş boy kilo ne durumda bi söylesen?
  • Arkadaşlar Zyprexa'yı Araştırdım.Herkes Bununla Kısa Sürede Baya Bi Kilo Almış.Bende Doktoruma Bu İlacı Yazdırcam.Cevaplarınız İçin Sağolun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.