Şimdi Ara

sevgilime yalan söyledim ne yapmalıyım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
13.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgilime yalan söyledim çok pişmanım affetmiyor senden öncekilerde böyleydi hepiniz yalancısınız diyor ne yapmalıyım eşeklik ettim biliyorum ama böyle olmamalı affettirmeliyim kendimi bir daha yalan söylemeyeceğime inandırmalıyım

• ne yalan söyledin
  • üniversitede gideceğim bölümü değiştirdim ona söylemeden
  • Kardeş yalan söylemen hoş bir durum değil. Fakat sevgili iken insanlar birbirlerinin kararlarına , giyimlerine ve davranışlarına bir noktaya kadar karışabilirler diye düşünüyorum.
  • o hiç karışmadı bana istediğin yeri yaz dedi istanbul hariç ben onun yanını yazdım ama sonra değiştirip yine aynı unide bi bölüm yazdım bi kere yalan söyleyen hep yalan söyler diyor ama ben bir daha söylemeyeceğime yemin ettim inanmıyo
  • E kızda haksız değil tabii... Git gözünün içine bakarak son bi kez konuş... baktın olmuyo; s*ktir çek gönder çok ta fifi de..sevse o kadar çabuk siler mi seni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Kardeş yalan söylemen hoş bir durum değil. Fakat sevgili iken insanlar birbirlerinin kararlarına , giyimlerine ve davranışlarına bir noktaya kadar karışabilirler diye düşünüyorum.

Tamda bu nokta üzerinde kız arkadaşımla tartışma üzerindeyiz dün geceden beri. Her an kopma noktasına gelebilir, çünkü her iki tarafta bu zamana kadar içinde biriktirdiği herşeyi en ufak bi tartışmada ağzına ne gelirse söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsychoticInfIuence

Tamda bu nokta üzerinde kız arkadaşımla tartışma üzerindeyiz dün geceden beri. Her an kopma noktasına gelebilir, çünkü her iki tarafta bu zamana kadar içinde biriktirdiği herşeyi en ufak bi tartışmada ağzına ne gelirse söylüyor.

Kardeş ufak bir tartışmada eskiler açılıyorsa o ilişki uzun süreli olmayabilir. Geçin bir yere karşılıklı konuşun. Üstte yazdığımı uygulamak için açıkçası biraz geniş olmak gerekiyor. Şahsen ben çok denedim ilk sevgililerimde yapamadım ama bundan sonra uygulamak istiyorum. Aslında geniş olmaktan ziyade mantıklı düşünmek gerekiyor. İki insanında birbirinden önce hayatları oldu. Hayatı şekillendiren durumları oldu. Bunun için bir noktadan sonra karışılmaz diye dedim.

• kız tripli başka sıkıntıları varmış demek ki sana patlamış gibi bişey olmuş
    nasıl olsa aynı üni binalar yanyana olsa nolacak
  • Bir çiçek al ve özür dile.
  • arkadaşlar eleman kız büyük ihtimalle erkekler böyle şey yapmaz genelde gizlisi saklısı yoktur erkeklerin
  • evet kızım doğru bildin ve erkeklerin yaptıklarını açamyalım bence yalan söyleselerde affet mek kolay olmak zorunda bizim için öyle düşünüyolar biz özür dilediklerinde affediyoruz ama onlar affetmiyorum deyip eskilerin hepsi böyleydi diyor benim suçum değil ilki olmamam o benim ilkim bir kere olsun affet demek suç mu daha önce şans verdim diyor ama bana değiş başkalarına verdi hep ben ne yapabilirim ilk yalanım dı ve son du aslında ona söylemeye çalıştım ama hep susturdu daha fazla ne yapabilirdim ki
  • seninle ayni unide okumak istemiyorsa vardir bunda bir iş. ben sevgilimle hep yan yana, beraber olmak isterim. ancak ciddi bir iliski dusunmedigim ve etinden budundan faydalanmak istedigim birisi ile mesafe arama koymak isterim ki, yarin birgun isim bittiginde basima bela olmasin, ayni mekanlarda olmayalim. daha yol yakinken ve sana zarar vermeden ayril derim. yarin cok gec olabilir. itin birine benziyor anlattiklarina bakilirsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı uni de okumak istiyor(!)ben o uni de diş hekimliğine gidecektim ama diş hekimliğini zerre kadar sevmiyorum bende biyoloji yazdım ve yurt dışı için çalışmaya başladım almanyaya gitmeyi düşünüyorum ama benimle konuşmuyor yalan söyledin diyor sadece ona değil aileme de yalan söyledim ama mantık çerçevesinde düşününce bu daha iyi almanyada tıp okuma imkanım var elimde ama önceki kız arkadaşlarının hepsi ona yalan söylediği ve 2 yıl beraber olduğu sevgilisi yalan söyledikten sonra affettiği için beni affedemiyo neden çünkü keriz değil ben kerizim çünki ilk sevgilim çok değer verdim karşılığını aldım mı bir zamanlar alıyordum şu an alacağımı zannetmiyorum yemin ettim sana karşı hep açık olucam neyin üzerine dersen ona yemin ederim diye ama inanmak istemeyen insan inanmıyor ama bilmediği birşey var eski sevgilisine şans verdi o kız bunu aldattı ama ben şu an ayrılsa bile başka birisini sevemem ama buna da inanmayacağına eminim...

• ayrıca itin biri filan değil sadecce beni anlamıyor anlamaya çalışmıyor diyelim...herkes gibi görüyor ben onlar gibi olmamak için çabalıyorum ama farkında değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: zelii

aynı uni de okumak istiyor(!)ben o uni de diş hekimliğine gidecektim ama diş hekimliğini zerre kadar sevmiyorum bende biyoloji yazdım ve yurt dışı için çalışmaya başladım almanyaya gitmeyi düşünüyorum ama benimle konuşmuyor yalan söyledin diyor sadece ona değil aileme de yalan söyledim ama mantık çerçevesinde düşününce bu daha iyi almanyada tıp okuma imkanım var elimde ama önceki kız arkadaşlarının hepsi ona yalan söylediği ve 2 yıl beraber olduğu sevgilisi yalan söyledikten sonra affettiği için beni affedemiyo neden çünkü keriz değil ben kerizim çünki ilk sevgilim çok değer verdim karşılığını aldım mı bir zamanlar alıyordum şu an alacağımı zannetmiyorum yemin ettim sana karşı hep açık olucam neyin üzerine dersen ona yemin ederim diye ama inanmak istemeyen insan inanmıyor ama bilmediği birşey var eski sevgilisine şans verdi o kız bunu aldattı ama ben şu an ayrılsa bile başka birisini sevemem ama buna da inanmayacağına eminim...

DİŞ HEKİMLİĞİ YERİNE BİYOLOJİ ?

• Senden öncekilerde böyleydi cümlesi telaffuz edildiyse o iş bitmiş.Yalan söyleme bir daha kimseye.
  • Kafan güzelmiş, güle güle kullan.
  • ona küçük süprizler yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain.America

quote:

Orijinalden alıntı: zelii

aynı uni de okumak istiyor(!)ben o uni de diş hekimliğine gidecektim ama diş hekimliğini zerre kadar sevmiyorum bende biyoloji yazdım ve yurt dışı için çalışmaya başladım almanyaya gitmeyi düşünüyorum ama benimle konuşmuyor yalan söyledin diyor sadece ona değil aileme de yalan söyledim ama mantık çerçevesinde düşününce bu daha iyi almanyada tıp okuma imkanım var elimde ama önceki kız arkadaşlarının hepsi ona yalan söylediği ve 2 yıl beraber olduğu sevgilisi yalan söyledikten sonra affettiği için beni affedemiyo neden çünkü keriz değil ben kerizim çünki ilk sevgilim çok değer verdim karşılığını aldım mı bir zamanlar alıyordum şu an alacağımı zannetmiyorum yemin ettim sana karşı hep açık olucam neyin üzerine dersen ona yemin ederim diye ama inanmak istemeyen insan inanmıyor ama bilmediği birşey var eski sevgilisine şans verdi o kız bunu aldattı ama ben şu an ayrılsa bile başka birisini sevemem ama buna da inanmayacağına eminim...

DİŞ HEKİMLİĞİ YERİNE BİYOLOJİ ?

hakketen ama

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.