Şimdi Ara

Sevgilime ayrılık şakası yaptım olaylar büyüdü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
6.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cingirakli Dumbelek

İlişkimiz hareketlensin diye bir saçmalık yaptım ayrılık şakası. Uzadıkça uzadı en sonunda engelledi beni ulaşamıyorum şuan da. Ne yapabilirim ulaşabilirsem gönlünü nasıl alacağım? Ben ufak bir şaka yapıp bırakacaktım olayın bu boyuna geleceğini hiç düşünmedim.

sayısaldan 100 in tl kazandım de yada at yarışınden.Büyük ikramıe dersen yemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoheiwa

Son şakasını yaptı

bu sefer güldürmedi
  • site bi bana mı bozuk lo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

site bi bana mı bozuk lo

ben de böyle bi yorum aramaya girmiştim , bende de bozuk
  • Vay anasini kizi takdir ettim,saka icinde saka Jokeception olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun dostum
  • yapmayı bilememişsin ki amk ilk hatan kıza bunu yüzyüze yapmaman kodumun sa...... iyi olmuş sana
  • Kız ayrılık golünü atmak için pas bekliyormuş sen muz orta yapmışsın kardeş oda doksana gömmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yanina gittim biraz trip atti has dedim bu is olmaz biraz yuruduk bi yere oturduk orda konustuk biraz benim ona yaptigim sakanin daha kotusunu yapti hayatinda baska biri oldugunu beni artik sevmedigini soyledi bende o an yikildim zaten ardindan durdu bakistik sen yoluna ben yoluna dedi ben tam kalkarken sarildi uzun uzun daha sonra optu bunlarin saka oldugunu soyledi hayatimda ikinci soku yasadim sonra tum gun beraberdik
    normal sevgili gibi suan hic bi sorun kalmadi evine biraktim simdi donuyorum

VAYYYYYYYYYYYYYY HELAL GOÇUMAAAAAAAAAAAAAA YÜRÜ AŞLAN PARÇUSU

• niye yazık olsun sorun çözüldü eskisi gibiyiz dersimi aldım sadece
  • quote:

niye yazık olsun sorun çözüldü eskisi gibiyiz dersimi aldım sadece

BENİ NİYE YAZIYON OLM
  • Yaptığın pisliği temizlemelisin joe
  • adam halletmiş beyler dağılabiliriz
  • quote:

yanina gittim biraz trip atti has dedim bu is olmaz biraz yuruduk bi yere oturduk orda konustuk biraz benim ona yaptigim sakanin daha kotusunu yapti hayatinda baska biri oldugunu beni artik sevmedigini soyledi bende o an yikildim zaten ardindan durdu bakistik sen yoluna ben yoluna dedi ben tam kalkarken sarildi uzun uzun daha sonra optu bunlarin saka oldugunu soyledi hayatimda ikinci soku yasadim sonra tum gun beraberdik
    normal sevgili gibi suan hic bi sorun kalmadi evine biraktim simdi donuyorum

Tam tahmin ettiğim şeyi yapmış kız, bende yukarıdaki yorumları okurken diyordum kızda buna şaka yapacak yada yapsa falan. İyi sevindim hocam umarım dersini almışsındır ve bir daha böyle saçma sapan bir şeye girişmezsin.

• Kız fırsat kolluyormuş, sana da rahat mı battı durduk yere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 9 Ağustos 2014; 14:57:19 >
  • Gripholion kullanıcısına yanıt
    benimde tahmin ettiğim gibi oldu ilk onları söylerken şaka yapıyorsun gerçek olamaz falan dedim alaycı gülüş yaptı aha dedim gerçek dedikleri sonra tabi tatlıya bağlandı sorun yok :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.