Şimdi Ara

Sevgilime ayrılık şakası yaptım olaylar büyüdü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
6.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cingirakli Dumbelek kullanıcısına yanıt
    Birader şaka bir yana, bazı şeylerin şakası olmaz. (Ölüm, Boşanma, Ayrılık, vs.) Sen bunlardan birini yapmışsın ki normalde kabul edilemez bir durumdur. Sevgi bağı ne kadar güçlü olursa olsun artık her şaka yaptığında şüpheyle yaklaşır sana. Yada her an ayrılığın ciddi bir şekilde karşısına çıkacağını düşünerekten içi rahat etmez. Bu şekilde tepki vermesi normaldir. Senin yapman gereken ise, Ona sadece 1 defa ulaşıp, onu (gerçekten seviyorsan) çok sevdiğini söyleyip, dönünceye kadar bekleyeceğini iletmektir. Ondan sonrasında ise sabredeceksin. Başka birşey yapmaya kalkışırsan bu çok ama çok kötü tepebilir.
  • McScriptS kullanıcısına yanıt
    Bende bu şekilde düşündüm aynı şekilde yanına gidip konuşacağım. Gün içinde akşama kadar olan biteni yazarım buraya umduğum gibi olur inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cingirakli Dumbelek

Bende bu şekilde düşündüm aynı şekilde yanına gidip konuşacağım. Gün içinde akşama kadar olan biteni yazarım buraya umduğum gibi olur inşallah

Sanki bana olmus gibi sinir oldum bian. Hocam kusura bakmayın ama pisi pisine olmus gibi biraz bu olay. Baska saka mı kalmadı allah askına . Cicek alın gidin iş cıkısına falan. Güzel bi özür dileyin. Yok söyle seviyorum öyle böyle sizin cümlelerinize kalmıs. Arkadasın dediği gibi ben burdayım hep seni bekliyor olacagım diyin cekin gidin . Orda kabul ederse tamam. Lakin etmezse sakına daha cok üstüne gitmeyin sabredin. İşler iyice moka sarar. Nacizane tavsiyelerim . İyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir zaman bunun şaka olduğuna inanmayacak. Barisirsiniz belki ama hep içinde şüphe olacak. Böyle şeylerin şakası olmaz. Yazık olmuş

• kızı boğma, kendinide küçük düşürme..
    yazacağın tek şey 'ben sadece aptal olduğum için eşek şakası yapayım dedim ama sen neden bu kadar uzattın anlamadım. eğer cidden istediğin buysa okey tamam senin istediğin olsun'

yaz bırak. eğer devamını getirmezse 1-2 hafta kız senden ayrılmayı sevmiş belli ki
    tabii 1 ay sonra 'özür dilerim, beni affet' tarzı bi dönüş yaparsa hiç şaşırma :)

• quote:

telefondan da engelledi arayamadım sabah açar büyük ihtimal tekrar konuşmaya çalışacağım olmazsa yanına giderim ayrılmayı düşünen olmadık hiç ayrılığa sürükleyen bir şey de olmadı mutluyduk anlayacağınız sadece ben salaklık yaptım pişmanım

O mutluluk tek taraflı olmasın hocam ?

Hem seven insan öyle 2 kuru lafa ayrılmaz. Sevgi ciddiyet ister
  • Cingirakli Dumbelek kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklı. bende olsam aynısını yapardım. bu şekilde ulaşmaya çalışma kapısına git. özür diler sadece uzatmadan küçük bi şaka yapmak istediğini söylersin. geçer gider.
  • Olum sevgiliniz var niye işin bokunu çıkartıyorsunuz anlamıyorum gül gibi geçinip gidin işte

• Rahat mı battı ?
  • Engeli kaldırmış sabah konuştuk biraz hiç olumlu görünmüyor şuan ama hiç bir şeyde bitti değil ufak bir şeyde yapıp gönlünü alırsam sorun çözülecek gibi yinede iş çıkışı gideceğim tekrar konuşurum o zaman ciddiyetini anlar işin
  • Kendi şakan yüzünden simdi ona sürpriz yapip gönlunu alman lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • durum nedir?
  • Bence oda sana şaka yapıyor.
  • Mew The Legend kullanıcısına yanıt
    Konuştuk biraz geleceğimi söyledim iyi dedi sadece birazdan çıkarım evden
  • qq
  • yanina gittim biraz trip atti has dedim bu is olmaz biraz yuruduk bi yere oturduk orda konustuk biraz benim ona yaptigim sakanin daha kotusunu yapti hayatinda baska biri oldugunu beni artik sevmedigini soyledi bende o an yikildim zaten ardindan durdu bakistik sen yoluna ben yoluna dedi ben tam kalkarken sarildi uzun uzun daha sonra optu bunlarin saka oldugunu soyledi hayatimda ikinci soku yasadim sonra tum gun beraberdik
    normal sevgili gibi suan hic bi sorun kalmadi evine biraktim simdi donuyorum

• Adamdaki lükse bak sevgilisine ayrılık şakası yapmış.
    Bu arada senin zebani sevgilininde kezbani olduguna dair şüphelerim var.

• yok hocam csb degil zebanilide detil

• quote:

İlişkimiz hareketlensin diye bir saçmalık yaptım ayrılık şakası. Uzadıkça uzadı en sonunda engelledi beni ulaşamıyorum şuan da. Ne yapabilirim ulaşabilirsem gönlünü nasıl alacağım? Ben ufak bir şaka yapıp bırakacaktım olayın bu boyuna geleceğini hiç düşünmedim.

Şakasını yapabiliyorsan, gerçeğine de katlanabilirsin demek ki.
  • Yazık olmuş .
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.