Binbaşı
09 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Daha iyi anlatabilmek için video çektim gördüğünüz gibi kendiliğinden kapanıyor.Kullandığım fotoğraf görüntüleme programından kaynaklanıyor olabilir mi ? bunun sebebi nedir
logitech G810 Orion Spectrum RGB - razer blackwidow ultimate stealth 2016 Hangi klavye yi almalıyım arkadaşlar ? çok kararsız kaldım bu 2 klavye harici de öneride bulunabilirsiniz lütfen yardımcı olun.Nedenlerini yazarak neden o klavyeyi almak gerektiğini söyleyin.
Logitech G810 Orion Spectrum RGB - razer blackwidow ultimate stealth 2016 Hangi klavye yi almalıyım arkadaşlar ? çok kararsız kaldım bu 2 klavye harici de öneride bulunabilirsiniz lütfen yardımcı olun.Nedenlerini yazarak neden o klavyeyi almak gerektiğini söyleyin.
< Resime gitmek için tıklayın >

Arma 3 Extended edition indirimde iken aldım ancak oyunun minimum özelliklerinde 15 gb yer olması gerektiği yazarken oyun 12 gb olarak görülüyor ?
Arkadaşlar salı ve perşembe günleri yüzmeye gidiyorum 1 er saat olarak haftada 2 saat ediyor. fitness a ise cumartesi ve pazar olarak gidiyorum daha yeni başladım sizce bu program uygun ve yeterli midir ? yani pazardan haftaya cumartesiye kadar 6 gün var ancak bunu yüzmeyle kapatıyorum uygun mudur ?
Arkadaşlar salı ve perşembe günleri yüzmeye gidiyorum 1 er saat olarak haftada 2 saat ediyor. fitness a ise cumartesi ve pazar olarak gidiyorum daha yeni başladım sizce bu program uygun ve yeterli midir ? yani pazardan haftaya cumartesiye kadar 6 gün var ancak bunu yüzmeyle kapatıyorum uygun mudur ?
vay be ne oynardık :) azmı soyulduk az mı soyduk neler neler yaptık ya :) neyse uzun bir aradan sonra canım metin2 çekti nedense şöyle çok kişinin oynadığı gerçekten ünlü bir pvp server söyleyin başlayalım ya
ooo yayın var alırım bir dalhttp://www.twitch.tv/lastzombi
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Spor,Bilgisayar kısaca.
Forum İmzası:
If your gods are real and they are just, why is the world so full of injustice? There are no men like me, only me.
Sistem ve Tercihleri
LOL
Kayle
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.596
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 32.697 (Bu ay: 169)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 414 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.