Şimdi Ara

Sevgilim Oldu Çok Mutluyum :)))) [ AYRILDIK - 04.12.2019 ] [HAYATA DEVAM] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
25
Favori
96.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa mı sevgilin oluyor bu ne heyecan bu ne mutluluk?
  • Drumyr kullanıcısına yanıt
    Güle verdiğin 20nin 30un hesabını yapma arkadaşım, o rakamlar 300, 3000, otuz bin gibi karmaşık bir fonksiyona bağlı olarak artacak sen bunu azar azar hissettiğin için denklem gereği otuz bin rakamına (düğün vb.) ulaştığında sana normalmiş gibi gelecek hallederiz diyeceksin, hepsi yaşanmış tecrübedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winuae -- 21 Ocak 2019; 11:45:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam bir betasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 ay diyorum hocam

• NinJaus kullanıcısına yanıt
    Ennnn fazla 6 ay diyorum.
  • Olum adam rüyadayken internet bulmuş oha. Kaç mbps alıyorsun rüyanet'te ?
  • Csb değilse bende senelerce boşuna dh de takılmışım. Ne ss var ne bişey. Hele ki en başta açık vermişsin. Gül alıp yüzü kızaran kız koluna girmiş kesin girmiştir

• Hayal kırıklığına uğramaman dileklerimle mutluluklar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Döngü10

Csb değilse bende senelerce boşuna dh de takılmışım. Ne ss var ne bişey. Hele ki en başta açık vermişsin. Gül alıp yüzü kızaran kız koluna girmiş kesin girmiştir
    sesli güldüm :D
  • smells like beta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş uyumu var, birbirinizi tanınış ve sevmişsiniz, eğer uyumlu olabileceğinizi düşünüyorsan işi evliliğe götür, böyle güzel duyguları zinayla kirletme.
  • Saf aşığım. Vay haline. Bilsenki karşında bir profesyonel oldugunu :)

• Ergen değiliz demişsinde benim lise arkadaşımda bi kızla kaç saat konuştuğunu söylüyor. 2 saat konuştuysan bize ne yani. Yanlış anlama ama senin gibilere ayar oluyorum. Eğer 2 saat konuşmak marifetse günde 10 saat konuştuğum zamanlar oldu. Ama bu marifet değil işte. Bu kadarda özele girmeyin arkadaş. Neyse, yazını yarısına kadar okudumda hayırlısı olsun. Umarım o 2 günlük öğle yemeğin boşa gitmez 🤣🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantastik66

Bu mesaj silindi.
    Meme pesindeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga çok sevindim niyeyse kendim yaşamışım gibi mutlu oldum bu konuda manevi olarak benim gibi eksiklik yaşıyor , belkide böyle güzel şeylere karşı inançlarımız kaybolmaya başlamışken bunları okumak mutlu ediyor insanı. Kötü öngörüde bulunanlara görede hareket etme bence insan yaşayarak öğrenir ve her insan farklıdır herşey bir deneyimdir. Keyif aldığın mutlu olduğun gibi yaşamaya devam et, mutluluklar.

• Garibim mutluluk iyilik düşünüyo kim bilir o kız şimdiye kadar bunun gibi kaç saf aşığı ağına düşürüp yok pahasına hayatını kararttı

• Bu yolun sonu hüsran,kendini bu kadar bağlama.

• acı bir eskişehir kızı tecrübem var temkinli ol derim
  • Hayırlı olsun kardeş.

• Fazla bel bağlama kimseye, çeker gider dot gibi kalırsın ortada bro.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.