Şimdi Ara

Sevenhill'in internet mağazası T-shirtler 2.99 Tl, Pantolonlar 8 Tl, Kotlar 15 Tl'den başlıyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
6
Favori
16.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu pantolonların boy uzunluğu niye yok? Yani 30-32, 30-34 gibi yazması gerekirdi.Fakat sadece bel var anladığım kadarı ile. Siz neye göre pantolon aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 12 Eylül 2013; 19:21:46 >
  • geçen gün gittiğim antalya deepo avm'de bu 3 tl ve 6 tl lik tişörtler 7 tl idi.
    3 tl likler sıcakmış gerçekten.
  • nasıl insanlar var aramızda arkadaş
    adam 3 liraya tişört satıyor mırın kırın ediyorlar

sıcak fırsatın aga babası bir kampanya

sevenhill nakit ihtiyacından dolayı bu kadar ucuza satıyor
    yaptıgı strateji türk halkına ters

10 ile 15 lira arası yapacaksın ki atlasınlar üzerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Bu pantolonların boy uzunluğu niye yok? Yani 30-32, 30-34 gibi yazması gerekirdi.Fakat sadece bel var anladığım kadarı ile. Siz neye göre pantolon aldınız?

Bende anlamadım, alan arkadaşlar nasıl alıyor acaba ? Pantolonların boyu yok, bir kaç bir şey buldum bir de pantol koyaup 50 lirayı geçersem iyi olacak ya bakalım.
  • aldık bakalım 3-5 parça bişey gelince yorumlarım kalitesini
  • quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Bu pantolonların boy uzunluğu niye yok? Yani 30-32, 30-34 gibi yazması gerekirdi.Fakat sadece bel var anladığım kadarı ile. Siz neye göre pantolon aldınız?

Bende anlamadım, alan arkadaşlar nasıl alıyor acaba ? Pantolonların boyu yok, bir kaç bir şey buldum bir de pantol koyaup 50 lirayı geçersem iyi olacak ya bakalım.

Cevap gelmeyince ben pantolon almadım. tsort siparişi verdim.konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlarin ankarada magazadi bile yok .. :)

• yahu siparişi verdik 2 taksit maximum kartla ödedik ama ödeme karta 6 taksit yansımış ve şu an sipariş takibi deyince boş bir sayfa çıkıyor. yani sitede sipariş görünmüyor ama kredi kartından ücret çekilmiş. var mı böyle bi sorun yaşayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobane

yahu siparişi verdik 2 taksit maximum kartla ödedik ama ödeme karta 6 taksit yansımış ve şu an sipariş takibi deyince boş bir sayfa çıkıyor. yani sitede sipariş görünmüyor ama kredi kartından ücret çekilmiş. var mı böyle bi sorun yaşayan

e-mail hesabına bak hocam.
  • ciddiyete gel

Sevenhill'in internet mağazası T-shirtler 2.99 Tl, Pantolonlar 8 Tl, Kotlar 15 Tl'den başlıyor!

• Kotta 32, gabardinde 44 yazıyor bendekilerde.

bu siteden ne hesapla alacaz kot hesabımı numaralar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

evde otururken bakkala çıkarken falan giymek için alın tişört bence. rahattı benim aldıklarım. yalnız %100 pamuk olmasına dikkat edin. fakat keten pantolon tavsiye etmem. 1 yaz giydim aldığım pantolonu rengi lacivertten bordoya döndü.

Bordo da güzel renk gideri var..

• arkadaşlar H&M'de 10 TL'ye öyle güzel t-shirtler varki. Hem incecik terlemtiyor hem de kumaşları yumuşak kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn~

quote:

Orijinalden alıntı: cobane

yahu siparişi verdik 2 taksit maximum kartla ödedik ama ödeme karta 6 taksit yansımış ve şu an sipariş takibi deyince boş bir sayfa çıkıyor. yani sitede sipariş görünmüyor ama kredi kartından ücret çekilmiş. var mı böyle bi sorun yaşayan

e-mail hesabına bak hocam.

eywallah hocam. sağolasın. aynen de mailde görünüyor sipariş
  • daha önce hatırlarsanız şehirfırsatından alınan kupolarla bayğı alışveriş yapmıştım.kısaca kot pantolonları iyi çıktı.his etiketi olanlar.tişörtler birkaç yıkamada delik deşik oldu.eşorfman altı yıkanınca çarpıldı.yanı kısaca kottan aşka birşey almayın derim.
  • Arkadaşlar siparişim kendi sitesinde gözükmüyor,emailimede mesaj gelmedi ne yapmalıyım?Arkadaşlar yardım lütfen cevap bekliyorum
    Not:ödemeyide kredi kartı ile ödemeyi seçip bonus kart ile yaptım tek çekim başka şansı yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfred Kantorowicz -- 12 Eylül 2013; 23:36:24 >
  • 2 gömlek 1 kot 1 tişört aldım. Bir tane de bedeninin çözemedim diye almadım. 4 parça 55 tl kargo ücretsiz 3 taksitle maximum. E mail geldi sipariş kodu ve üyelik. Sanırım yarına koysalar cumartesi gelir kargo. sanmam ama. Tek sorun sipariş takip aktif değil. Ana siteye atıyor.

Teşekkürler bildirim için. Yoksa bu fiyata kaliteli ise çok zordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Adamlarin ankarada magazadi bile yok .. :)

aslında vardı ya
    forumda kızılayda falan
    ama şimdi baktım sitede hiç mağaza görünmüyor. bayadır da gitmedim kapanmış olabilir
  • sevenhill iflas edip kapanmıştı diye hatırlıyorum bune .
  • Arkadaşlar buradan siparişinizin durumunu görebilirsiniz.
    https://www.sevenhill.c...siparis_izleme.asp?pid=
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.