Şimdi Ara

Sevenhill'in internet mağazası T-shirtler 2.99 Tl, Pantolonlar 8 Tl, Kotlar 15 Tl'den başlıyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
6
Favori
16.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel fırsat ama 3 TL diyede durduk yere ilk yıkamada solacak tshirt almayacağım
  • 10 tane t-shirt = Yine Gittiii 52 Kağıt
  • Beyler defactodan 32 beden alan sevenhill dden 31 beden alabilirler.
  • valla zar zol alim yapabildim 11 parca almistim sain alana kadar 9 tanesi kaldi kapis kapis gidiyor gercekten..haber verene tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 54 kumaş pantolon sevenhill de kaç bedene denk geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 12 Eylül 2013; 16:46:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler...
  • kot bedenleri nasıl mesela lcw veya colins collezione ile aynı mı acaba bir de kotlarda sadece bel var boy yok nedense
  • 4 tane pantolon alana kadar akla karayı seçtim. 4 kez stokta bitti dedi, başka pantolon seçtim. Haber verene teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgodzi

kot bedenleri nasıl mesela lcw veya colins collezione ile aynı mı acaba bir de kotlarda sadece bel var boy yok nedense

lcw ye baktım 1 numara kucuk

mesela lcw 31 ıse sevenhıll 30 numara oluyor 2sı arasında 2 cm oynuyordu
  • 9 pantalon 2 şort aldım.
    182TL yi yapı kredi ile 8 taksitte ödedim.

iyi gibi sanki :)

haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • urunler neredeyse bedava. hala mırın kırın edenler var
  • Siparişi verene kadar canım çıktı.Birkaç t-shirt aldım.Sipariş takip bölümünden siparişleri de göremiyorum.Sipariş takip bölümünde sorun mu var acaba ?
  • 11 parca aldım 3 pantolon 8 t shirt 81 lira tuttu haber veren arkadasa tesekkurler..
  • Galiba erken konustum 11 ürün diye.. Kredi kartı bilgilerini girerken sepetteki ürünleri baskalarına satma huyları varmıs 3 ürün eksildi 8 ürün alabildim 3 pantolon 5 t-shirt toplam 69 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

Siparişi verene kadar canım çıktı.Birkaç t-shirt aldım.Sipariş takip bölümünden siparişleri de göremiyorum.Sipariş takip bölümünde sorun mu var acaba ?

Bendede gözükmüyor.Havale ile ödeme yaptığımdan mıdır acaba ?

Siz ödemeyi nasıl yaptınız?
  • Arkadaşlar Siteyi yapanı saygıyla anıyoruz bende 50 TL'lik bir alışveriş geçtim siparis takibi için e-posta adresinizi takip edebilirsiniz.
  • Yahu tam satin al diyorm sepettekibutunler eksiliyor gir yeniden al yine eksiliyor yani alana kadar bi 5-6 kere yapmisimdir.
    Neyse haber veren arkadasa tesekkurler.

• 7parca aldım 52 tl ödedim.
    Haber veren arkadaşa tesekkurler.

• 4 kere odeme yapmaya çalıştım. her defasında farklı bi urun stokta yok dedi
  • 6 parça ürün aldım 50 tl ödedim geçenlerde olan defactodan daha sıcak bir kampanya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.