Şimdi Ara

Sevenhill'in internet mağazası T-shirtler 2.99 Tl, Pantolonlar 8 Tl, Kotlar 15 Tl'den başlıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
6
Favori
16.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sevenhill.com.tr Sevenhillin internet mağazası.Dediğim gibi fiyatlar hep bu civarda.T-shirtler neredeyse bedava.Ödeme ekranı biraz sıkıntılı yalnız.Sadece havale ve kredi kartı olarak yapı kredi/world kabul ediyor.Ben burdan almadım fakat büyük mağazalarında da 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyat.Ürün bedenlerini merak edenler için Defacto bedenleriyle tam uyumlu geldi bana ama gene de siz bilirsiniz.Fiyatlar gayet uygun geldi bana

50 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collumanatomicum -- 12 Eylül 2013; 14:06:41 >

• + Kargo Bedeli (5TL)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bi kaç sayfayı inceledimde t-shirtlerin hepsi resimlerde dahi çok cins duruyor.. yinede alacak arkadaşlara engel olmak istemem..
  • naylon değildir umarım
  • resımlerı hesap makınası ıle cekmışler sanırım
  • ihtiyaç fazlası evde çöp oluşturuyor, ben almıyacağım.
  • evde otururken bakkala çıkarken falan giymek için alın tişört bence. rahattı benim aldıklarım. yalnız %100 pamuk olmasına dikkat edin. fakat keten pantolon tavsiye etmem. 1 yaz giydim aldığım pantolonu rengi lacivertten bordoya döndü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Palabıyık

ihtiyaç fazlası evde çöp oluşturuyor, ben almıyacağım.

+1
  • dokuma kumas dedıgı ne oluyor ? naylon gorunuyor bazı gomlekler
  • bazıları neyin derdinde anlamıyorum? sevenhill ürünleri fiyat olarak sıcak fırsat. konu sevenhill alalım mı almayalımmı veya tişört alayımmı almayayımmı değil.
  • Almam diyenler kaç tane aldı acaba

• sozluklere baktım hıc ıc acıcı degıl, 3 tane şort 2 tane t-shırt alıyım dıyorum, pantolonları sankı kumaş pantolon gıbı ?
  • World kartı olmayana 50 ve üstü ise yardımcı olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: selo224

World kartı olmayana 50 ve üstü ise yardımcı olabilirim

world karta ekstra indirim mi yapılıyor?

arkadaşlar sitede indirim kuponu bölümü var acaba kupon filan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: tahirkok

http://www.sevenhill.com.tr Sevenhillin internet mağazası.Dediğim gibi fiyatlar hep bu civarda.T-shirtler neredeyse bedava.Ödeme ekranı biraz sıkıntılı yalnız.Sadece havale ve kredi kartı olarak yapı kredi/world kabul ediyor.Ben burdan almadım fakat büyük mağazalarında da 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyat.Ürün bedenlerini merak edenler için Defacto bedenleriyle tam uyumlu geldi bana ama gene de siz bilirsiniz.Fiyatlar gayet uygun geldi bana

50 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Henüz üye olmadım fakat sanki maksimum kartını kabul ediyor gibi.

• 42-44-46-48 bedenlerini içeren bir tablo yokki sitede.Pantolonlarda çoğu o beden üzerinden belirleniyor.
    Sitede berbatmış bu arada.
  • Haber verene tesekkurler 5 bayan 5 erkek tshirt 4 kot pantolonu 123 liraya aldim...

• quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

42-44-46-48 bedenlerini içeren bir tablo yokki sitede.Pantolonlarda çoğu o beden üzerinden belirleniyor.

defacto nun sıtesıne baktım bende arkadaşın demesı uzerıne,bedenler aynı sende bır karşılastır ıstersen

bu arada markanın pantolon kalıtesı nasıl beyler ? bılen eden yokmu alam ucuz gıbı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

42-44-46-48 bedenlerini içeren bir tablo yokki sitede.Pantolonlarda çoğu o beden üzerinden belirleniyor.

defacto nun sıtesıne baktım bende arkadaşın demesı uzerıne,bedenler aynı sende bır karşılastır ıstersen

bu arada markanın pantolon kalıtesı nasıl beyler ? bılen eden yokmu alam ucuz gıbı

Teşekkürler hocam.

Daha önceden sevenhill ' dan aldığım pantolonlar var ve iyi sayılırlar.En azından Defacto'da satılan pantolonlardan kat be kat iyi.Defactodan aldığım bazı pantolonlar daha ilk yıkamada tamamen renk atması vb... durumlar olmuştu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

Teşekkürler hocam.

Daha önceden sevenhill ' dan aldığım pantolonlar var ve iyi sayılırlar.En azından Defacto'da satılan pantolonlardan kat be kat iyi.Defactodan aldığım bazı pantolonlar daha ilk yıkamada tamamen renk atması vb... durumlar olmuştu.

arkadaşın yorumu uzerıne 3 pantolon 3 t-shırt 2 şort u 100 tl ye alıyım bakalım, dıger markalar lcw dahıl 1 pantolon 40-50 tl

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.