Şimdi Ara

sevdiğim kız nişanlanmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
4.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dhfade

quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

quote:

Orijinalden alıntı: dhfade

quote:

6 7 ay once Ayrıldık. 3 4 sene sevdiğim ve beni seven bu insan, 6 ay gibi bir süre de birisiyle nisanlanmış.Duyduğum gece saatlerce ağladım. Ama yapacak bir şey yok. Şimdi yapacagım tek şey düğün tarihini ogrenip, düğünde ona ve eşine mutluluklar dileyip, bir tane de çeyrek altın takmak olacak.

Sadece yazmak ve içimi dokmek istedim. Okuyan arkadaşlara teşekkürler.

bişi sorabilir miyim,yanlış anlama. Nişanlandıgı adam zengin miydi?

umarım zengindir. Ama ne farkeder ki. Sonuçta evleniyor.

kardeşim helal olsun sana. Bazılar ayrıldıkları kızlar hakkında arkasından sövüp kötü konusurlar ama sen mutluluklar diliyorsun. Umarım gönlüne göre başkasını bulursun ilerde.

düğünü basmak filan o işlere girme boşver.

Ben mutlu olamadım o mutlu olsun yani.

Arkadaşlar düğün basma işi tabii ki de saçma. Sadece bir arkadasimin soyledigiydi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu olay benim başıma gelse nişana giderken yanımda da bir masa götürürdüm masayı gelinin önüne koyar sonrada yüz doları masanın üstüne atar giderdim hastaneye,kafamda ki masa kıymıklarını çıkarttırmaya
  • Sonra da neden el değmemış kız arıyorsunuz diye soruyorlar işte. 3-4 sene boyunca başkasının kolunda gezen kızla aynı yatağa nasıl girerim? Ben evlenmiyeceğim büyük ihtimalle ama düşüncesi bile midemi bulandırıyor.
    Bu yazdıklarımın da konu sahibiyle doğrudan bir ilgisi yoktur. Yanlış anlaşılmasın. Kendisine geçmiş olsun.

• Oraya bir kız arkadaşınla git sevgili gibi gözükün. Biraz yakın olun kız arkadaşınızla gözü önünde tabiki bol bol gülün mutlu görünün. Kız seni kıskanıcaktır dışarı belli etmesede içinde ukte olarak kalacaktır. Bunu denersen sonucu bekliyorum.

• çok zor durum biz sevdiğimiz kızı baskasıyla görünce kötü oluyoruz seni düşünemiyorum
  • o dügüne gider limonatamı içer geri dönerdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .
     sevdiğim kız nişanlanmış
  • düğüne gitmek sana zarar verir ama sen bilirsin

• el_jericho kullanıcısına yanıt
    Yok artık bu hala kızı seviyor xd böyle saf olduğun için bırakmıştır seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulOfHeaven

Oraya bir kız arkadaşınla git sevgili gibi gözükün. Biraz yakın olun kız arkadaşınızla gözü önünde tabiki bol bol gülün mutlu görünün. Kız seni kıskanıcaktır dışarı belli etmesede içinde ukte olarak kalacaktır. Bunu denersen sonucu bekliyorum.

bu arkadaşı dinle bende olsam bunu yapardım

• quote:

6 7 ay once Ayrıldık. 3 4 sene sevdiğim ve beni seven bu insan, 6 ay gibi bir süre de birisiyle nisanlanmış.Duyduğum gece saatlerce ağladım. Ama yapacak bir şey yok. Şimdi yapacagım tek şey düğün tarihini ogrenip, düğünde ona ve eşine mutluluklar dileyip, bir tane de çeyrek altın takmak olacak.

Sadece yazmak ve içimi dokmek istedim. Okuyan arkadaşlara teşekkürler.

O zaman ümit besen nikah masası dinletip mutluklar dileriz

• Bu kızlar niye böyle?
    Niye duygusal varlıklar gibi görünmelerine karşı duygusuz ve vefasızlar.
    3-4 yıl birini sev 6 ay sonra başka biriyle evlenme aşamasına gel.

3-4 yıl evde kedi besle sonra kovsan gitmez,bu nankör kızlar anında siliyor adamı.
  • bence git, düğünü psikolojik olarak zehir olur zaten ona.
    ama hiç basma etme falan kalkışma o işlere.
    bırak evlensin.
    yeterki git, gözünün içine baka baka otur orda. hatta al bir iki arkadaşını daha, giyinin edin, gidip karşılıklı oynayın.
    inat değil mi. öyle şaşkın bakacak öyle içi acıyacak ki inan bana.
    takı falan takma para harcama bence
  • benimki de kocaya kaçmış kardeşim geçmiş olsun
  • Emin ol kısa sürede boşanacaklar, hatta evlenmeyip direk nişan bile atabilirler.

Ve bunu sırf seni unutmak için bile yapıyor olabilir.

Kadın milletinden her şeyi bekleyeceksin kardeşim.
  • -ellere gitmiş kanka
    -salla gitsin
    -dayanamam ben buna
    -dayanırsın
    -takmış işte yüzüğü
    -oahhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulOfHeaven

Oraya bir kız arkadaşınla git sevgili gibi gözükün. Biraz yakın olun kız arkadaşınızla gözü önünde tabiki bol bol gülün mutlu görünün. Kız seni kıskanıcaktır dışarı belli etmesede içinde ukte olarak kalacaktır. Bunu denersen sonucu bekliyorum.

Bu arkadaşı dinle ayrıca da para filan takma

bunu yapmayacaksan da gitme

• Damat yerinde ben olsam bi güzel sopa atarım orda sana. Kız evleniyor sana noluyor haddini bil ergen ergen hareketlere gerek yok.
  • Geçmiş olsun dostum sıkma canını. Düğüne gitmek iyi fikir aslında daha çabuk unutursun mutlu olduğunu görürsün çekip gidersin onun hayatından. Para,altın takmasan da olur kenardan izle mutluluklar dile bu kadar yeterli. Kızı kıskandırmak için yanına bir kız filan da götürme tek git

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.