Şimdi Ara

sevdiğim kız nişanlanmış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
4.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  sevdiğim kız nişanlanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_TR -- 2 Kasım 2014; 21:41:57 >
  • herşeyi anlarım da düğün basmak nedir loo
  • kardeş senin bu 4 senede bi çeşit münasebetin oldu mu bu kızlan
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

quote:

Orijinalden alıntı: master96

Allah kolaylık versin dostum.Düğüne gitmek zorunda mısın?

Zorunda değilim ancak gideceğim. Onun telli duvaklı gelinlik içinde görmek için.
    suan bile Ağlıyorum. Düşünüyorum neden diye. Bulamıyorum .

O gece ona neler olacak biliyorsun değil mi?
    Neden gidiyorsun?
    Eksilemeyin az realist olun.

• quote:

İnternet paketi bir anda bitince yazamadım arkadaşlar.
    Kızla tekrar konustüm. 2 gündür ağlıyordum cidden. Nisanlanmadigini ancak aradığım gece görücü geldiğini söyledi. Benim onu unutmam için söylemiş. Sırf bu yalan yüzünden hasta oldum. Bir ton laf ettim. Kafam rahat. Yalancı ve değersiz oldugunu kanıtladı. Bende kendimi yedigimle kaldım .

Ya bu kadar ağlamışsın ne egoist adamlarsınız yürüsene kıza tekrardan ne yalancısı ne değersizi, kızın canı yanıyor ki aynısını sana yapmak istiyor hiç mi kafanız çalışmıyor?
    "kız değersiz olduğunı kanıtladı" ya he he onun için ağladın anan baban ölmüş gibi
    Saçmalama da kız gerçekten nişanlanmadan napıyosan yap

• Çeyrek altın takma 140 tl olur o zamana kdr 5tl tak gitsin Edit:Davet ettimi ?
  • Ankaradaysan düğünü badmaya gelebilirim hocam

• İçim acıdı gitme bence dostum

• çok büyük bir acı gerçekten Allah sabır versin
  • Arkadaş bu kızları anlamak gerçekten güç.
  • Tamamı dinlenir ve çevirisi dikkatlice okunursa faydası olabilir :

Lynyrd Skynyrd - Simple Man

http://www.youtube.com/watch?v=sHQ_aTjXObs
  • ağlama knk
  • 5 yıl her şeyi birlikte yaptığın artık tek vücut olduğun biri artık hücresel olaylarını bile adın gibi bildiğin biri, son zamanlarda aşk bitse bile alışkanlıktan bırakamadığın biri; gözünün içine bakarak yalan söylüyor ve başkasıyla birlikte oluyor birlikte 1 adet fotonu koymadığı sosyal medyaya gösteriş yapar gibi yeni arkadaşıyla boy boy fotolar koyuyor vs...
    3-5 ay sonra da değil aynı hafta içinde gelişiyor herşey 2 hafta önce birlikte olduğun kişi 2 hafta sonra bunları yapıyor hem de tanıyabileceğin en temiz en saf dediğin kız...

Ben de bu durumdayım kardeşim, yapabileceğin tek şey onda beğenmediğin özellikleri düşün fiziksel veya değil önemli olan beğenmediğin şeyleri düşünmek ve ben daha iyisini bulacağım demek veya ona yaptığın kötülük varsa o anı hatırlayıp iyi ki yapmışım vs diye ondan nefret etmek , oturup ağlama kendini de suçlama suçluysan bile...
    Ne alkol al ,ne de damar şarkı aç, hayatına devam et yeni insanlarla tanışmaya çalış veya yaşın geldiyse işin varsa ailenle konuş sana uygun kız bulsunlar tanış konuş anlaşırsan evlen, seversen demiyorum anlaşırsan diyorum çünkü inan o kız sevdiği için değil anlaştığını gördüğü için başkasıyla beraber bunu da unutma.
    Hayat bu tarz karektersiz insanlar için üzülecek kendini yıpratacak kadar uzun değil.

• quote:

6 7 ay once Ayrıldık. 3 4 sene sevdiğim ve beni seven bu insan, 6 ay gibi bir süre de birisiyle nisanlanmış.Duyduğum gece saatlerce ağladım. Ama yapacak bir şey yok. Şimdi yapacagım tek şey düğün tarihini ogrenip, düğünde ona ve eşine mutluluklar dileyip, bir tane de çeyrek altın takmak olacak.

Sadece yazmak ve içimi dokmek istedim. Okuyan arkadaşlara teşekkürler.

kızı yoldan çıkar(şaka yapmıyorum) kendine doğru çek

hayata 1 kere geliyosun . sonrasında hesap kötü olur ama
    -------------------------------------------------------------------
    MOONWALK YAP VE MASAYA VUR
    ve düğünde ne olduğunu söyle
  • Allah sabır versin. Kendimi senin yerine koydum gerçekten çok kötü bir durum. Herşeyin hayırlısı ..

• Düğün müğün olursa kızla gitme yoksa onu kiskandirmak icin geldiğini dusunur tek basina git ve güçlü görün.
    Bide kızla 3-4 yil içinde cinsellik yasadinmi video resim falan varsa ben olsam kocasina bi şekilde atardim hayatlari zehir olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Tamamı dinlenir ve çevirisi dikkatlice okunursa faydası olabilir :

Lynyrd Skynyrd - Simple Man

http://www.youtube.com/watch?v=sHQ_aTjXObs

Siviit hom alıbama

• el_jericho kullanıcısına yanıt
    Ben 3. yü everdim... çok zor oluyor.. olan sadece sana olur boşvermezsen. 2 gün ağla 3. güne göz yaşını silip devam etmezsen, aileni de üzersin ve unutma her zaman daha iyisi var. güven bana.
  • Valla kardeşim allah sabrını verir ne diyim üzüldüm aynı şey benim başımada gelcek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.