Şimdi Ara

Sessiz Bir Yer - A Quiet Place 2 (20 Mart 2020) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hoksi

Öncesini anlatıyor galiba daha güzel
    kesinlikle
  • Kaç tane film ertelendi böyle harbiden. Bakalım salgın biterse izleriz inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Blue- -- 7 Nisan 2020; 23:16:32 >
  • saka gibi.. DIZI BOLUMU YAPMISLAR !! BILDIGINIZ DIZI BOLUMUNU FILM DIYE YUTTURMAYA CALISIYORLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 31 Mayıs 2021; 20:47:24 >
  • 1 yıl şunun için beklemek nedir abi, 3. sü gelecek belli.

Puanım 10/6.5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokluktan izledik, daha doğrusu izlemeye çalıştık. İzlenmese de olurmuş. İlk filmi seven bunu da sever gerçi. Şahsen 2. filmi beklemediğim gibi 3. filmi de beklemiyorum.

• O kadar kötü mü?

imdb yorumlarında ya çok beğenmişler yada hiç beğenmemişler ortası pek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Yokluktan izledik, daha doğrusu izlemeye çalıştık. İzlenmese de olurmuş. İlk filmi seven bunu da sever gerçi. Şahsen 2. filmi beklemediğim gibi 3. filmi de beklemiyorum.

hocam nereden izlediniz? Bluray henüz düşmemiş sanırım

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Hocam online izleme sitelerinde mevcut ama reklamlı. Ben kendim için açmamıştım ama açınca da şöyle bir baktım ara sıra. Beni bağlayamadı ki ben ilk filmi de pek sevmemiştim açıkçası. Çok büyük mantıksızlıklar mevcut olduğundan yapımı ciddiye almaya kalktığımda bu yapımı sevemedim. Fabrikasyon izle-geç filmlerinden hep aynı kalıplar. Belki hayatında az film izlemiş olan kişiler oldukça sevebilir ama ben kayda değer bir şey bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Haziran 2021; 0:0:31 >
  • 4k sürümü çıktı .

• Akşam maçtan sonra izleyeceğim. Bakalım nasıl olmuş.

• Ben beğendim ama elle tutulur bir bilgi vermiyor yaratıklar, nereden geldikler ve amaçları hakkında 2 film oldu niye sır gibi saklıyorlar acaba her şeyi merak ediyorum.

• Prodüksiyon olarak kaliteli fakat içerik olarak çok başarısız.

Tahmin edilebilir sahnelerle dolu, mantıksız.

• İlk filmin yanında çok sönük ve tahmin edilebilir kalmış.

Ayrıca filmdeki zincirleme mantıksızlıklar bana teen slasher filmlerini hatırlattı 

• Beğendim beğenmesine de bir finale bağlasalardı keşke, dizi mi bu arkadaş. Kestikleri yere bak filmi.

Hayır dizi olsa canım yanmayacak, 1 buçuk saatlik film için araya 2 sene koyuyorlar bekle babam bekle.

Neyse, diğer arkadaşların aksine ben ilk filmle eş değer buldum. Puanım 1. film gibi 8 puan buna da.

• Gayet başarılıydı. İzleyin.

• Önceki kadar olmasa da güzeldi. Sanırım 3, 4, diye devam edecek.  

• İlk filmi çok beğenmiştim, bu film resmen izleyiciyi salak yerine koymuşlar. Üstteki yorumlara katılıyorum dizi bölümü gibi filmdi, biz buna 3. filmde çekeriz nasıl olsa izliyorlar diye yapmışlar filmi.

• İlk filde ufak bir bağrışmadan 5 sn sonra yaratık gelir insanı kapardı, bunda insan sokak köpeklerinden nasıl kaçıyorsa öyle kaçabiliyorlar.

• Fast and Furious 9'un olduğu sektörde, bilmem kaç Star Wars filminin olduğu sektörde, gene bilmem kaç süper kahraman rebootunun olduğu bu sektörde (ki bu saydıklarımın gişeleri hiçte azımsanacak boyutta değil) nispeten bu türde tutulan A Quiet Place'in işi sündüre sündüre anlatmasına ben pek kızamıyorum.

Evet, film süre itibariyle de kısa denebilir. Lakin ben ikinci filmin içeriğini beğendim. Adamlar belli ki devam ettirmek istiyor seriyi. Fakat ikinci film özelinde ben 1:30 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Tempo gayet iyiydi. Yaratıklar ve evren hakkında bilgileri yavaş yavaş verecekler belli ki.

Şimdi burada bilmem kaç yüz tane survival temelinde oyun oynamış adama bu film hava civa kalıyor, biz bunları defalarca gördük diyordur bir çoğunuz, haklısınız. Bu film survival temelindeki işlerden pekte farklı bir şey vaat etmiyor. Ama izlerken de sıkmıyor en azından boş ve gereksiz diyalog ile vakit çalmıyor. Zaten adamların tutturdukları bir kitle var onlara yürüyorlar artık. Direkt evreni kapatmak gibi bir niyetleri yok bu filmle bunu gösterdiler. Bu doğrultuda baktığımda ben filme iyi vakit geçirdi, en azından üzmedi diyebiliyorum. Bu kalitede 2 senede bir devam filmi gelsin ben seyreder geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 4 Temmuz 2021; 1:25:57 >

• ilk film çok güzeldi bakalım bu nasıl çıkacak

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.