Şimdi Ara

Sessiz Bir Yer - A Quiet Place 2 (20 Mart 2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2. filmin fragmanı çok güzel kesinlikle ilk filmden daha fazla gişe alacaklar bence

• İlk film harikaydı. Kaçmaz. Sinemada izlenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Ocak 2020; 14:21:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmana bayıldım sabırsızlanıyorum.
  • Beklemez olur muyuz,ilk film oldukça iyiydi.
  • Fragman çok güzel. İlk film de çok güzeldi ama bu daha güzel olacağa benziyor. Tam sinemada seyretmelik filmlerden biri
  • Konusu vardı filmin. Ama ulaşılamıyor.

• Film güzeldi,
    ama neredeyse yarısına kadar tamamen sessiz ve aksiyonsuz geçti, yaratıkların nasıl ortaya çıktıklarını da anlayabilseydik güzel olurdu, yaratıklar ayakkabı giydirmeyecek kadar sese duyarlı ve saldırmak için her yerde tetikte bakliyorlar sanki,
    bazı şeyler biraz saçmaydı, ama ikinci film daha güzel olacak gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 27 Ocak 2020; 18:28:44 >
  • Flashbacklerle bezeli olacağı kesin.

• Son fragmanı yeni izledim bu film tutar. Emily Blunt'ın hayranıyım. İnşallah gideceğim filme
  • İlk film 340milyon dolar gişe almış

Bu film için tahminim 420milyon dolar

• acaba ne zaman vizyona girer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hknn34

acaba ne zaman vizyona girer
    Hızlı ve Öfkeli 1 sene ertelendi. Bu da 2021'den önce vizyona girmez bence. Bu tarz filmler yüksek bütçeyle yapılıyor. Virüs tehlikesi tam anlamıyla geçmeden vizyona sokmazlar. Aksi takdirde gişede çakılırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark is the Sunlight -- 17 Mart 2020; 1:20:5 >
  • Bu filmi ben sevmedim sanirim tek. 30 dk da kapadim ilk film izleyince belki sonra basliyordu o dk dan sonra asil. Ama konusma olmayinca bana hic iyi gelmedi bu film birdbox bu filme 10 basar

• Bu filmin ilkini çok büyük heyecanla izlemiştim sinemada.Ama artık cinemaximum kapandı :( Diğer sinema şirketleri de aynı durumdadır.Ama bi kaybımız olur mu bilmiyorum çünkü her hafta 3-4 filmin geldiği sinema sektöründe bu kadar filmi nasıl kısa sürede oynatacaklar bilmiyorum.

• beklediğim filmdi ertelendi
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Bende tam bunu yazmaya gelmiştim. Aşırı benzerlik var ama daha sağlam senaryosuyla Bird Box daha iyiydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öncesini anlatıyor galiba daha güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.