DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
servis yok yazıyor şebeke gitti!!!!
30
Cevap
0
Favori
62.231
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> servis yok yazıyor şebeke gitti!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      72 Mesaj
      14 Mart 2008 23:55:58 Konu Sahibi
      arkadaşlar forumda o kadar aradım ama bulamadım. sordum cevap alamadım onun için konu açtım.

ben bu forwardMSGfix 1.1.4 programını yükledim telefonun şebekesi gitti ve servis yok yazıyor bi yardım edin ne yapmam gerekiyor tekrar şebekenin gelmesi için. forwardMSGfix 1.1.4 programını unistall ettim fakat yinede düzelmedi..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ...
    • Teğmen
      151 Mesaj
      15 Mart 2008 20:30:18
      Restore!

|
      |

Çaresiz bir Lamer iseniz; ÇARESİZSİNİZ
    • Yüzbaşı
      879 Mesaj
      15 Mart 2008 21:00:35
      quote:

Orjinalden alıntı: leetsgoo

arkadaşlar forumda o kadar aradım ama bulamadım. sordum cevap alamadım onun için konu açtım.

ben bu forwardMSGfix 1.1.4 programını yükledim telefonun şebekesi gitti ve servis yok yazıyor bi yardım edin ne yapmam gerekiyor tekrar şebekenin gelmesi için. forwardMSGfix 1.1.4 programını unistall ettim fakat yinede düzelmedi..

Telefonunun durumunu anlatır mısın, aldığında hangi versiyondu, bugüne kadar unlock için hangi işlemleri yaptın?

|
      |

• Er
      3 Mesaj
      16 Mart 2008 23:30:41
      benım 23 gun oldu.tel.hala sebeke yok dıyor:(nereye kadar beklıycez.:)

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Mart 2008 09:35:15
      kardeş o telefonlar bence kayıt dışı kalmış
      quote:

Orjinalden alıntı: tokmaker35

benım 23 gun oldu.tel.hala sebeke yok dıyor:(nereye kadar beklıycez.:)

|
      |

Asus rampage 4 extreme lga2011 | INTEL i7 3930k 4.8 Ghz | Corsair dominator 1.5 LV 16 GB quad Kit DDR3-2133MHz | CUSTOM SIVI SOĞUTMA BY EK
      7970 TRİFİRE @1200MHZ | SAMSUNG 27'' SyncMaster SA27950D 3D 120HZ Monitör | CORSAİR FORCE GT 480GB RAID 0 + SAMSUNG 1000 GB 8MB HDD
      THERMALTAKE TOUGHPOWER GRAND 1200W 14 cm Fan 80 Plus Modüler Güç Kaynağı | CORSAİR 800D | Logitech g35 gameing headset
    • Çavuş
      88 Mesaj
      18 Mart 2008 09:19:02
      quote:

cihaz kayıtlı görünüyormu telekominikasyon kurumu sisteminde?

|
      |

• Çavuş
      72 Mesaj
      18 Mart 2008 14:17:48 Konu Sahibi
      cihazım kayıt dışı kalmış aldıgım kişi bana klonlu bi şekilde göndermiş demek bende restore edince orjinal imeisi geldi cihazım kayıt dışı kaldı şimdi ne yapacam ben bu ziphone ile nasıl ımeı nosunu degiştiriyorlar bendede eski bi 8310 var onun imei sini girsem nasıl girerim bilgisi olan varmı

|
      |

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ...
    • Yüzbaşı
      879 Mesaj
      18 Mart 2008 15:36:51
      quote:

cihazım kayıt dışı kalmış aldıgım kişi bana klonlu bi şekilde göndermiş demek bende restore edince orjinal imeisi geldi cihazım kayıt dışı kaldı şimdi ne yapacam ben bu ziphone ile nasıl ımeı nosunu degiştiriyorlar bendede eski bi 8310 var onun imei sini girsem nasıl girerim bilgisi olan varmı

Bence yasa dışı bir durumda kalma, AVEA'ya gidip kayıt yaptır bir şekilde. Turkcell aynı işlem için 5YTL alıyor. AVEA para almıyor. Yazının başlığını da değiştirebilir misin?

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      16 Mayıs 2008 12:49:52
      arkadaşım eğer istanbuldaysan sana bi adres veriyim yazıcıoğlunu biliyorsundur kadıköyde iş hanı
      orada bu işi yapan arkadaşlar var bendede aynı problem var
      eğer götürürsen cüzi bi miktara düzeltiyorlar telefonunu veriyim 349 57 83 sinem dede cep dünyası

|
      |

BENİM TELEFONUM
    • Binbaşı
      1964 Mesaj
      16 Mayıs 2008 12:57:17
      Yasadışı yönlendirmeler yapmayın

quote:

Orjinalden alıntı: hepy

arkadaşım eğer istanbuldaysan sana bi adres veriyim yazıcıoğlunu biliyorsundur kadıköyde iş hanı
      orada bu işi yapan arkadaşlar var bendede aynı problem var
      eğer götürürsen cüzi bi miktara düzeltiyorlar telefonunu veriyim 349 57 83 sinem dede cep dünyası

|
      |

Sony Alpha 7 7     •    s o n y 7 0 - 4 0 0 G    •    t o k i n a 1 1 - 1 6    •     3 0 M a c r o       •    8 5 m m f 1 . 4
    • Yüzbaşı
      631 Mesaj
      16 Mayıs 2008 13:41:03
      lanet olsun içimdeki bu Jamboree sevgisine :):)

quote:

Orjinalden alıntı: jamboree

Yasadışı yönlendirmeler yapmayın

Alıntıları Göster

|
      |

~~~ Apple iPhone 3G 8GB 4.1 Jailbroken ~~~
    • Binbaşı
      1127 Mesaj
      16 Mayıs 2008 15:49:12
      aynı sorun bende de oldu 113 cihaz birden pat no service moduna geçti, restore falan ettik baktık hala aynı telden çalıyo, arkadaş imei kontrol et dedi bir baktım cihaz kayıtsız hemde bizzat kendi elimle avea da kayıt ettirdiğim halde elimizde pasaport tuttuk bu sefer turkcelin yolunu çaresiz kaydettirdik, açıldı neyse
      ama şeytan dürttü evdeki dandik 3310 un imesini çakacaktım iphone a ama dandik iş olmasın dedik hadi,
      3310 un imesi 15 digit iphone sanırım 16 digit acaba 1 digit fark neden kaynaklanıyor ?

|
      |

HYUNDAİ İ30 MODE 1.6 CVVT OTOMATİK SİYAH
      * IPHONE6 64GB SPACE GRAY *
    • Yüzbaşı
      631 Mesaj
      16 Mayıs 2008 18:12:08
      sanırım siz cihazın arkasından baktınızki 15 numara gördünüz yıldız kare 06 kare yapsanız sanırım 16 çıkardı aynı şey bende bu gün dikkatimi çekti ded,iğim gibi yaptım 16 çıktı :):)

quote:

Orjinalden alıntı: grcim

aynı sorun bende de oldu 113 cihaz birden pat no service moduna geçti, restore falan ettik baktık hala aynı telden çalıyo, arkadaş imei kontrol et dedi bir baktım cihaz kayıtsız hemde bizzat kendi elimle avea da kayıt ettirdiğim halde elimizde pasaport tuttuk bu sefer turkcelin yolunu çaresiz kaydettirdik, açıldı neyse
      ama şeytan dürttü evdeki dandik 3310 un imesini çakacaktım iphone a ama dandik iş olmasın dedik hadi,
      3310 un imesi 15 digit iphone sanırım 16 digit acaba 1 digit fark neden kaynaklanıyor ?

|
      |

~~~ Apple iPhone 3G 8GB 4.1 Jailbroken ~~~
    • Yüzbaşı
      533 Mesaj
      23 Mayıs 2010 22:32:39
      arkadaşlar benim iphone umda da aynı sorun var. servis yok diyor,sim kartını takınca sim hatası diyor. imeisini sorgulatıyorum kayıtlı gözüküyor...
      sorun nedir acaba yardım edermisiniz???

|
      |

Samsung NP530U4B-S02TR Ultrabook
    • Binbaşı
      1964 Mesaj
      25 Mayıs 2010 10:27:29
      2 yıl öncesinin konusunu hortlatmışsın : )

Sim kartın bozulmuş olabilir, yenisini çıkartmak çok kolay, gidip yetkili satıcıdan çıkartabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

arkadaşlar benim iphone umda da aynı sorun var. servis yok diyor,sim kartını takınca sim hatası diyor. imeisini sorgulatıyorum kayıtlı gözüküyor...
      sorun nedir acaba yardım edermisiniz???

|
      |

Sony Alpha 7 7     •    s o n y 7 0 - 4 0 0 G    •    t o k i n a 1 1 - 1 6    •     3 0 M a c r o       •    8 5 m m f 1 . 4
    • Yüzbaşı
      800 Mesaj
      25 Mayıs 2010 10:42:07
      oha 2 sene önceden konu hortlamış arkadaş gercekten arama yapan ender kullanıcılardan biri

|
      |

Blackberry Bold 9700 + ipod Touch 2G 16GB + SENNHEISER CX300(Black)--PS 3--Casper NEO

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      25 Mayıs 2010 19:12:46
      quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

2 yıl öncesinin konusunu hortlatmışsın : )

Sim kartın bozulmuş olabilir, yenisini çıkartmak çok kolay, gidip yetkili satıcıdan çıkartabilirsin.

Alıntıları Göster

4 tane sim kart var bende.4 üylede denedim hep aynı hatayı verdi sim kartla ilgili oldugunu sanmıyorum...

quote:

oha 2 sene önceden konu hortlamış arkadaş gercekten arama yapan ender kullanıcılardan biri

valla konunun tarhine hiç bakmadım bozulunca telaş yaptım birden direk yazdım buraya..

|
      |

Samsung NP530U4B-S02TR Ultrabook
    • Er
      2 Mesaj
      12 Aralık 2010 20:23:10
      byler bende iphone 3Gs war 2 gun once sebebe gıttı servıs yok dıyor sole bı durum war kardesımın sım kartını taktıgımda servıs war ama kendı hattımı taktıgımda servıs yok ayrıca kendı sım kartımı baska bır telefona taktıgımda hattımda sebeke war lutfen yardımcı olun ??

|
      |

• Binbaşı
      1006 Mesaj
      12 Aralık 2010 20:28:31
      Bende sürekli servis yok yazıyor. Çünkü sim unlock bekliyom. ;-)

|
      |
    • Er
      2 Mesaj
      12 Aralık 2010 20:31:01
      nasıl yai acarmısın bırz anlamadm ?

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.