Şimdi Ara

serverler çok dolu oluyor sizce yeni bir server lasımmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence yeni bir server sart herkes girior ares e
    ben akşamları 11de giremiom 12 de bile zor kardesim serverler az serverler çoğalsın yaa birde bişiy soracam ben nasıl yana resim koyucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexkurt -- 9 Haziran 2007; 18:53:51 >

• yeni server yapcaklarına 1.2.3. ve yeni bir 4. server çıkarsınlar daha rahat gireriz
    yani olan serverları çoğalsınlar 4. yü koysunlar
  • aynen kanka snn dedinde doğruda ya yana ben nasıl resim koyucam snn turk bayrağın gibi yardımcı olurmusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexkurt -- 9 Haziran 2007; 15:31:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreilhan16

yeni server yapcaklarına 1.2.3. ve yeni bir 4. server çıkarsınlar daha rahat gireriz

bence yeni server açsınlar daha iyi.
    hiç değilse serverlarda rahatlama olur. zaten okullar kapanıo. herkes oyunda olucak.

4. serverlar gelirse çok kötü olur. zaten boss bakarken 3 server a bakınca canım çıkıo bide 4. server gelirse hepten canım çıkar

• bana yardımcı olacak bir allahın kulu yokmu

• ya bu önemli deilmi sizce
  • doğru sölüosun bence de öyle.oyun giriyoz bir sürü boş server koyulacak yer var.knight online ın malezya diye bilinmeyen serveri varmış.orda worm kesince +8 eşyalar düşüyomuş.mesela öyle bir serverde oynadığınızı düşünsenize.knight o server i satın alırsa orda da oynayabilcez
  • acılsın acılsın
  • açsınlar 10 20 tane server herkes oyuna çok rahat girsin kimse pre almasın k2 batsın oyun gitsin herkes rahatlasın
  • ya ben sizin spiderman koydunuz resim gibi değişik bazı resimleri nasıl koyucammmmmmm
  • ya 10tane yeni server gelse yine hepsi full olcak edanadan öncede hepsi doluydu giremioduk edana pathos logos ronark geldi hala giremios :S
  • YA YANA NASIL RESİM KOYUCAM SOLYİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: rexkurt

ya ben sizin spiderman koydunuz resim gibi değişik bazı resimleri nasıl koyucammmmmmm

• quote:

yeni server yapcaklarına 1.2.3. ve yeni bir 4. server çıkarsınlar daha rahat gireriz

+1967 aynen katılıyorum öyle düşündüm bende bir kac kez ama akıl yokki yapsınlar daha dorusu daha zekiler yaplıolar ki giremıyıp pre alalım
  • aslan yattığı yerden tatilin yaklaştığı knight online dan belli olur
    kışın saat 2 de 1. serverlara tek atardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: rexkurt

ya ben sizin spiderman koydunuz resim gibi değişik bazı resimleri nasıl koyucammmmmmm

Profilimden koyucaksın sol ust kosede bulursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: _AtillaHuN_

açsınlar 10 20 tane server herkes oyuna çok rahat girsin kimse pre almasın k2 batsın oyun gitsin herkes rahatlasın

fazla hayal iyi değildir
  • ne hayal olucak Num@n beni tanıyor benim abimin arkisi o

yapar o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexkurt -- 9 Haziran 2007; 19:21:21 >

• ya beyler bişey sorucam ya kimde koxp avr ya llah aşkına soyleyin yaa
  • quote:

arkadaşıma katılıyorumm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.