Şimdi Ara

Server PSU - Aciliyet Teşkil Ediyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iş yerindeki server PSU su hakkı rahmetine kavuştu.

HP server.

PSU nun model numarası HP DPS-800GB A

Şimdi illa bu PSU yu mu almak lazım yoksa alternatifi mevcut mu? Yani PC lerdeki gibi 24 pin ATX gibi bir standart söz konusu mu? Yoksa her zamanki gibi kıllık mı server lar.

• resimde gorundugune gore normal atx psulardan bi 3 kat daha buyuk ve normal psularin olacagindan supheliyim.buradan bir almayi deneyin pahali degil eger gonderirlerse macera yasamamis olursunuz.baska yerlerde de varsa bu fiyata bence aynisindan alin.

http://www.endustriyelcihaz.com/hp-dps-800gb-switchmode-guc-kayna.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

resimde gorundugune gore normal atx psulardan bi 3 kat daha buyuk ve normal psularin olacagindan supheliyim.buradan bir almayi deneyin pahali degil eger gonderirlerse macera yasamamis olursunuz.baska yerlerde de varsa bu fiyata bence aynisindan alin.

Dediğim gibi aciliyet teşkil ediyor.

Standart sorma sebebim başka bir 1000W lık server PSU su uyar mı anlamında idi. Normal PC PSU ları olmuyor malesef. Eldeki PSU yu paralel bağlayıp halledecektim de olmadı. Pahallı bir meret te olduğu için kavurmayalım diye fazla kurcalamadım.

Bu PSU sadece 2 yerde var. Biri verdiğiniz linkte biri ise sahibinden.com da.

Zaten aciliyetimiz olduğu için direkt mağazaya gidip alacağız. Kargo ile vakit kaybedemeyiz. İş yeri sürekli açık şu an sipariş alamıyoruz server kapalı olduğu için. Lanet HP servisine de bin kere dedik değişin şunu diye. Bir gelip yedek PSU takmadılar. ( Asıl PSU zaten arızalanmıştı. Bu gün ben izinli iken yedek te ayvayı yemiş. )

Yani başka bir model alma şansımız var mı? ( Server da pek ümüdim yok genelde bir standart olmuyor. Bir ara cep telefonlarındaki şarj aleti karmaşası gibi. )

Şu an bir yer bulsak gidip alacağız.

• eksendekı model yuva olarak uyargıbı para kısmı cok sıkıntı olmaz ıse bır ınceleyın derımhttp://www.eksenbilgisayar.com/urun/ibm-00d7087-550w-high-efficiency--ac-power-supply.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

resimde gorundugune gore normal atx psulardan bi 3 kat daha buyuk ve normal psularin olacagindan supheliyim.buradan bir almayi deneyin pahali degil eger gonderirlerse macera yasamamis olursunuz.baska yerlerde de varsa bu fiyata bence aynisindan alin.

Dediğim gibi aciliyet teşkil ediyor.

Standart sorma sebebim başka bir 1000W lık server PSU su uyar mı anlamında idi. Normal PC PSU ları olmuyor malesef. Eldeki PSU yu paralel bağlayıp halledecektim de olmadı. Pahallı bir meret te olduğu için kavurmayalım diye fazla kurcalamadım.

Bu PSU sadece 2 yerde var. Biri verdiğiniz linkte biri ise sahibinden.com da.

Zaten aciliyetimiz olduğu için direkt mağazaya gidip alacağız. Kargo ile vakit kaybedemeyiz. İş yeri sürekli açık şu an sipariş alamıyoruz server kapalı olduğu için. Lanet HP servisine de bin kere dedik değişin şunu diye. Bir gelip yedek PSU takmadılar. ( Asıl PSU zaten arızalanmıştı. Bu gün ben izinli iken yedek te ayvayı yemiş. )

Yani başka bir model alma şansımız var mı? ( Server da pek ümüdim yok genelde bir standart olmuyor. Bir ara cep telefonlarındaki şarj aleti karmaşası gibi. )

Şu an bir yer bulsak gidip alacağız.

baska marka server psunun olacagini sanmiyorum illa ki bir farklilik vardir cunku dediginiz gibi bir standarti yok.linkini verdigim yer ist'te imis sabah ilk is gidip alin bence.

• Merhaba,

Herhangi bir HP Çözüm Ortağı firmayı arayın, onlar size ürünü temin edeceklerdir.

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyau

Merhaba,

Herhangi bir HP Çözüm Ortağı firmayı arayın, onlar size ürünü temin edeceklerdir.

Saygılar

Hafta sonu gelemeyeceklerini söylediler zaten. Yoksa işimiz olmaz. 1 dakika bile kayıptı firma için. O yüzden bir yerden şimdilik bulduk bir tane. Hafta içi de firma gelecek inşallah ta değiştirecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.