Şimdi Ara

Şerife Bacı Yalan Çıktı - 15 Temmuz şehidi Polis Memuru Yakup Sürücü'nün babası Erdoğan'a isyan etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
9.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yandaş Medya Kendini TBMM Önünde Kendini Yakan İşçi Gibi, Bankaların Koyduğu Faiz Yüzünden Sütünü Bankanın Önüne Döken İşçi Gibi Daha Nice Gerçekleri Yayınlamayan Halka Göstermeyen Akp'nin Havuzuna Eklenen Medyayı Tebrik Etmek Lazım
    Milliyetçiliği Ayaklarımın Altına Aldım Kimse Karşıma Kürtlükle Türklükle Çıkmasın Diyen İnsanımızın En hassas Olduğu Yerden Yani Dini Siyasete Alet Ederek İş Yapan İnsanımızı Sömüren Ylan Söyleyen, Oğlu Hanımı Sülalesiyle Bizim Paralarımızla Bolluk İçinde Yaşayan Saray Padişahını Alkışlamaya Devam

Erdoğan, Şerife bacıyı Nene Hatuna benzetmişti. Şerife bacı da yalan çıktı.15 Temmuz tel tel dökülüyor.2 yıldır 3700TL gazi maaşı almış ve çocukları da sınavsız ünv yerleşmiş! Şerife Bacının yalanı ortaya çıkınca: "Ne yaptımsa Erdoğan için yaptım." demiş.

Şerife Bacı Yalan Çıktı - 15 Temmuz şehidi Polis Memuru Yakup Sürücü'nün babası Erdoğan'a isyan etti

15 Temmuz şehidi Polis Memuru Yakup Sürücü'nün babası Erdoğan'a isyan etti: "Oğlu Bilal Erdoğan'ı yollasaydı. Bak benim oğlum şehit oldu." diye seslendiği TRT, röportajı yarıda keserek orayı terk etti. Amcam güzel bir söz demiş neden senin oğlun orda değildi neden bi vekilin, bakanın oğlu ölmüyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCAD62EA -- 2 Mayıs 2018; 17:1:20 >

• Bu konu açılmıştı silinmiş neden silinmiş ki , resmi çeken muhabir bile söyledi 16 temmuz günü çektim diye.
    Şerife Boz siyaseti öğrenmiş olacak ,dimyata milletvekilliğine giderken yalan söylediği ortaya çıkıverdi.
  • Şerife Bacı da kandırmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dolandirici gecen haftanin haberi.. gundem cabuk degisiyor...
  • Bir de çarşafla dolaşıyor sorsan Müslümanlığı kimseye bırakmaz hem kendini hem ailesini ihya etmiş
  • O para faizle alinip geriye.. Devleti dolandirmaktan hapse girmiyor mu peki ??? İddalar dogruysa ne olucaktir buna

• Şu 15 temmuzda istanbulda olup 7,65 tabancayla baldırıma 1 kurşun sıksam şimdi zengindim.
  • Aldığı paraları geri iade edecekmi acaba...

• Yalan olduğunu ilk günden beri tahmin ediyordum ben. Bir haftadır da yalan olduğu iddiaları ortalıkta ki iddia denmez buna artık. Kadın bildiğin yalancı,dolandırıcı. Şimdi ne olacak? Ne maaş kesilir ne de şu ana kadar verilen paraları geri alırlar. O kadını süründüreceksin. Neyse bunlar da rteyi kandırdı,keşke biz de bir şekilde kandırsak da devletten beleşe enayi parası alsak.

• Böyle birşey gerçekten var ise maaşı kesilmeli ve şimdiye kadarki alınan paraları geri istemelidir devlet.
  • at binenin kılıç kuşananın

• ona ödenen parada alınır faiziyle oğlundand kızındanda alırız akparti dolandırılırmı 17 senedir devlet yonetiyoruz bir eksik etek bizi kandırablirimi geri verecek hazineden aldığını
  • haydarkarapuar kullanıcısına yanıt
    Kandırmışlar Allah Affetsin derler biter olay.
  • az bir şey araştırma yeteneğiniz olsaydı gazilik maaşı alabilmek için %60 engelli raporu arandığını görürdünüz.
    Şerife hanımın para aldığına dair bir belgeniz varmı acaba.
    15 temmuz da gazi olan 1150 kişiden kaç kişi maaş alıyor hiç araştırdınızmı.
    o 1150 kişi hangi şartlarda o ünvanı aldı acaba
    sırf muhalif olacağız İftira atmayı bırakın
  • "Ne yaptımsa Erdoğan için yaptım." demiş.

Bir kere memleketin için birşey yapın birilerine yaranacağız diye değil
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Senin actigin konulardakilere gore daha fazlasi var. Bu iftiraysa seninkiler neydi?

Hep kendin yapmiyor gibi konusup millete laf atman cok komik oluyor, devam et boyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

ona ödenen parada alınır faiziyle oğlundand kızındanda alırız akparti dolandırılırmı 17 senedir devlet yonetiyoruz bir eksik etek bizi kandırablirimi geri verecek hazineden aldığını
    AKP ile senin kadar güzel dalga geçeni görmedim be haydar kardeş :)
    ok
    ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCAD62EA -- 3 Mayıs 2018; 21:33:27 >
    https://twitter.com/AlperTemuri/status/990927174822715393

quote:

Şerife Boz'u bilmem ama, çalıştığı kurumda 'Beni müdür yapmazsanız CB'nına şikayet ederim" diye yönetimi tehdit eden, sağı solu arayıp "Ben gaziyim bana ne gibi imkanlar sunabilirsiniz" diyen, arabasının bakımını bile beleşe getiren bir sözde 15 Temmuz gazisini yakinen tanıyorum

Yukarı da birisi yazmış.
    Bende dolaylı olarak bir tane 18 temmuz'da sağlam olup sonrasında gazi oldum , vuruldum diyip bir şehrimizin adliyesinde işe giren birini biliyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.