Şimdi Ara

Serdar olayinda tek suclu Terim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem takimda dusunmuyorsun. Yonetime bildirirsin. Sen bunu nasil kendi sosyal medya hesabindan duyururusun. Birde calisma kulturu falan malin degerini iyice hic ettin. Kim para verir o saatten sonra serdara. Halbuki gizli tutsa serdar eren i beraber bir suru takasta kullanbilirdik. Trezegeu icin onerebilirdik. Bugun serdar ve erene 1 lira veren cikmaz.

Yonetim yonetim olsa yada bunu avrupada yapsan adamin agzina ederler. Sen yonetimden bagimsiz bu hareketi yapamazsin.

Terim maalesef cahil bir adam. Td ligine bi lafim yok td ligi sayesinde milana gitti cahilligi sayesinde milan sonrasi baska hic bir klube gidemedi. Bu tip hareketler yaparak egosunu tatmin ediyor. Terim galatasarun sozlesmeli bir calisanidir. Merakliysan baskanliga gec baskan ol kardesim. Ama hangi pozisyondaysan o pozisyonun geregini yap. Ona gore davran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fatih terim 2 forvet 1 stoper alınacak sanıyordu transfer döneminin ilk 3-4 günü içerisinde o yüzden serdar azizi gönderdi yani yönetime güvendi ama yönetim bi cacık yapamayınca serdar aziz meselesi kabak gibi ortada kaldı yani şuan Alan ve Tetteh gelmiş olsaydı kimse serdar azizi konuşmuyor olacaktı
  • Teknik direktörlüğe lafım yok diyip, pozisyonuna göre davransın diyorsun da sen adamı tanımıyorsun galiba onun tarzı bu. Cahil dediğin adamın tarzını öğrenmek istersen gattuso'nun terim hakkındaki yorumuna bak. Dünyada kalıplaşmış tek tip teknik direktörlük yok, herkesin tarzı başka. Bu adam böyle başarılı oluyorsa uygun zemini hazırlayacaksın ya da işine gelmiyorsa yollayıp çırağı olamayacak adamlar getireceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca yönetimden habersiz yaptığını nerden çıkarttın. Ortada bir sürü dedikodu varken adam çıktı açıklık getirdi. Açıklama yapılmasa ne bu belirsizlik çıkın bir şeyler söyleyin denecek. Açıklamasa farklı mı olacak sanıyorsun. Menajerine zaten iletilmişti. Haberler de ondan çıktı. Sen oyuncuyu istemiyorsun ha açıklamışsın ha açıklamamışsın menajer bildikten sonra zaten karşı taraf da bilecek oyuncunun istenmediğini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan tetteh gelseydi serdar mesele olmayacak demissin. Alan tetteh gelseydi serdar dan para mi kazanacaktik. Yine ayni hata olmus olacakti. Milletin gazi sadece az olurdu.

Adamin tarzi bu denissin. O tarz milana uymadi. O tarz dunyada hic bir yere uymaz.

Kimse galatasaraydan buyuk degil. Gonderilecekse bunun yolu var. Boyle oyuncu gonderilmez. Dedikodulara aciklik getirdi demis biride. Cikaran kendisi. Guzelce sat. Ver ikisini iste trezegeueyi yada kimi istiyosan ligte.

• biz takım berbat herkes gitsin iyisi gelsin peşindeyiz adam şov yaparak serdar ı harcadı semih i besleyemilmek için
  • Abuk sabuk konusmayin. Yonetimden habersizmis... Videoyu sonrasinda resmi Galatasaray hesabi paylasti.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 26 Ocak 2019; 20:47:28 >
  • Alan Carvalho kullanıcısına yanıt
    sanıp sanmaması önemli deği, konu sahibi arkadaşın demek istediği başka bişey. adam alınmış olsa bile eldekini gömmenin manası yok. he parası kendi cebinden çıkmadığı için terime hava hoş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

sanıp sanmaması önemli deği, konu sahibi arkadaşın demek istediği başka bişey. adam alınmış olsa bile eldekini gömmenin manası yok. he parası kendi cebinden çıkmadığı için terime hava hoş :)
    Turkce yaziyorum ama maalesef anlasilmiyor. Aynen anladigin gibi. Satacak misin? Sessizce yonetime soyle. Takasa girsinler 25 aralikta serdar azize hayir diyecek turkiye de takim yoktu. Erene de hayir diyecek takim yoktu. Ama sen eldekini hic ettin o saatten sonra kim para verir. Ben teknik bir meseleden bahsetmiyorum
    Ticaret ve esnaflik yapan herkes anladi dedigimi.

• Terim'e cahil diyeni de gördüm ya :) Oğlum yazmayın, ciddiyim susarsanız belki daha fazla kıymet görürsünüz. Konuşunca ne olduğunuz net şekilde belli oluyor. Teknik adamlığına diyecek lafı yokmuş beyimizin fakat cahilmiş, o yüzden bu hataları yapıyor galiba haklısın üstat bu adam beceremiyor...

Oğlum stada gidip arada maç izliyorsunuz diye burada Galatasaray'ın tarihine laf sokacak kafaya giriyorsunuz, övündüğünüz tarihi yazan adama yazarken haddinizi bileceksiniz. Sevmek zorunda değilsin fakat saygı sınırlarının ne halt olduğunu bileceksin, Galatasaray menfaatlerini şuan Terim'den başka bilen eden yok sen rahat ol, bu adam bunu söyleyecek duruma geldiyse zaten o futbolcudan hayır gelmez, Serdar yada menajeri hoca haksız hoca yanlış diyebildi mi ? Hayır....Hoca bu adamı kadro dışı bırakıyorum, benimle uyuşmuyor dedi daha ne diyecek ? Bir kadro dışı nasıl olur be ? Çok memnunum ama kadro dışı bırakıyorum mu diyecek...Kadro dışı kalan adam bedava gider yada gitmeli diye bir durum mu var ?

Tolgay Arslan kadro dışı, yönetim ve teknik ekipleri istemiyor hayret bedava gitmiyor...

Seni kenara not edeyim bari, konuştuğunda dikkate almayacağım birisi daha oldu. Bu tarz yazanlarla futbol konuşmayın, hayatlarında ne kadar sıkıntı varsa bilmedikleri konu üstünden ahkam keserek rahatlamaya kalkıyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Terim'e cahil diyeni de gördüm ya :) Oğlum yazmayın, ciddiyim susarsanız belki daha fazla kıymet görürsünüz. Konuşunca ne olduğunuz net şekilde belli oluyor. Teknik adamlığına diyecek lafı yokmuş beyimizin fakat cahilmiş, o yüzden bu hataları yapıyor galiba haklısın üstat bu adam beceremiyor...

Oğlum stada gidip arada maç izliyorsunuz diye burada Galatasaray'ın tarihine laf sokacak kafaya giriyorsunuz, övündüğünüz tarihi yazan adama yazarken haddinizi bileceksiniz. Sevmek zorunda değilsin fakat saygı sınırlarının ne halt olduğunu bileceksin, Galatasaray menfaatlerini şuan Terim'den başka bilen eden yok sen rahat ol, bu adam bunu söyleyecek duruma geldiyse zaten o futbolcudan hayır gelmez, Serdar yada menajeri hoca haksız hoca yanlış diyebildi mi ? Hayır....Hoca bu adamı kadro dışı bırakıyorum, benimle uyuşmuyor dedi daha ne diyecek ? Bir kadro dışı nasıl olur be ? Çok memnunum ama kadro dışı bırakıyorum mu diyecek...Kadro dışı kalan adam bedava gider yada gitmeli diye bir durum mu var ?

Tolgay Arslan kadro dışı, yönetim ve teknik ekipleri istemiyor hayret bedava gitmiyor...

Seni kenara not edeyim bari, konuştuğunda dikkate almayacağım birisi daha oldu. Bu tarz yazanlarla futbol konuşmayın, hayatlarında ne kadar sıkıntı varsa bilmedikleri konu üstünden ahkam keserek rahatlamaya kalkıyorlar...
    Istedigin yere not et. Terimin burda yanlis yapti. Tolgay bevadaya gitmiyormus. Parayla mi gidiyor nereye gidiyor? Oglum diye de konusma kirarilar agzini.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ulasmak istiyorum sana. Acele yolla a telefonunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkin blade

Bu mesaj silindi.
    Şu güzelim forumu, Türkiye'nin en büyük online platformu, bilgi alışverişi / tartışma / kampanya / duyuru vb. güncel haberlerin paylaşıldığı, tam 9 senedir girmediğim tek bir gün , saat başı kontrol etmediğim tek bir an yok DonanımHaber'de ancak sizin gibi üyelerin son yıllarda türemesiyle birlikte, tahammülsüzlük, eleştiriye kapalı olmak başka fikirleri ve yorumları kendine edilmiş bir hakaret gibi gören üye(ler) grubu yüzünden, ayda yılda bir yorum girmeye başladık, okuduklarımızdan zevk almamaya başladık. Ucuz, içi bomboş yorumları görmekten bıktık, usandık.

Sizlerin yeri DonanımHaber değil, ekşisözlük.

Gidip sevmediğiniz insanlara o platform üzerinden yorum yapın.Donanımhaber'i gerçek kullanıcılarına bırakın.

Alıntı yapılacak mesaja cevap verilmeyecektir.

• GSLİolmayan adam terimi kötüölemek icin konu acıyor. bunlara prendelliler tudorlar felan lazım beter olun demek isterdim de galatasraryımız söz konusu.
  • Cahil olsun ama adam gibi Galatasaraylı olsum kardeşimmm.

Fatih Terimi istemiyorsanız
    Get out....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11 yıllık hesabım olmasa söveceğim ama kıyamıyorum. CAM ADAMdan kurtulduk, insan azmanı aldık. Marcao ve Luyindama tandemi eğer satmazsak bizi 5-6 yıl götürür.
  • Bir insan hep mi hakli cikar?

Bosuna IMPARATOR demiyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.