Şimdi Ara

Serdal Adalı 22:25'te TV8 Telegol'de !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugun saat 22:25'te Telegol programinda canli yayinda olacagim. @Besiktas'lilarin merak ettigi sorulari yanitlayacagim.

Umarım projelerinin bir kısmından ve yönetimde kimler olacak bunlardan bahseder.

• Nedense bu adama inanasım gelmiyor.
  • F.O'ya sallamayı bırakıp ne yapcağını az çok anlatması lazım artık.
  • İzlemeyi düşünüyorum.Yine boş konuşmaz umarım.
  • Yine izleyeceğim, her tarafı dinlemek gerekiyor.Ancak yine onlar öyle böyle şeklinde mevcut yönetime sallayıp, bomboş vaatlerle havuz yaptıracağım tarzı konuşursa iyice cılkı çıkar işin.
  • Umarız yine kabadayı vari konuşmaz.
  • Şuana kadar gördüğüm o ki Serdal Adalı'nın yönetime aldığı kişiler genelde paralı iş adamları.Taşın altına ellerini ne kadar sokarlar orası tartışılır.
  • Soru alıyorlarsa lütfen sorun şu soruyu:

Sayın Serdal Adalı; 682 sayfalık "Şike Davası"nın gerekçeli kararı, Yargıtay tarafından bozulmaz ise; Beşiktaş başkanıyken 'şikeden ötürü hüküm' giyerse Beşiktaş'a vereceği maddi & manevi zararın farkında mı ? Böyle bir durum oluşursa, ne yapmayı planlıyor ?

"Aklanacağımdan eminim." gibi bir cevap verecektir yine ama olsun.
    Adam hiç 'Ya Yargıtay da mahkemeyle aynı düşünüp, kararı onarsa ?' diye düşünmüyor. Ortada zaten verilmiş bir hüküm var. Bu hüküm ya onanacak ya bozulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaszczyt

Soru alıyorlarsa lütfen sorun şu soruyu:

Sayın Serdal Adalı; 682 sayfalık "Şike Davası"nın gerekçeli kararı, Yargıtay tarafından bozulmaz ise; Beşiktaş başkanıyken 'şikeden ötürü hüküm' giyerse Beşiktaş'a vereceği maddi & manevi zararın farkında mı ? Böyle bir durum oluşursa, ne yapmayı planlıyor ?

"Aklanacağımdan eminim." gibi bir cevap verecektir yine ama olsun.
    Adam hiç 'Ya Yargıtay da mahkemeyle aynı düşünüp, kararı onarsa ?' diye düşünmüyor. Ortada zaten verilmiş bir hüküm var. Bu hüküm ya onanacak ya bozulacak.

bilmediğimden soruyorum adalı zaten suçu olduğu iddia edilen yalanın cezasını çekmedi mi?

yargıtay suçlu bulursa bir daha mı içeri girecek? kaç yıl ceza yiyecek ki?
    adamın kendi sesinden tape'si yok 1 yıl yattı, ortada işlenmiş suç yok, niyet var dendi. kaç ay ki cezası?
    ------

benim bildiğim yargıtay'a gitmelerinin sebebi ismi temize çıkarmaktı yanılıyorsam söyleyin.

not: adalı'nın suçsuz olduğunu bilen taraftarlar başkan olsun olmasın bu konuda adalı'nın arkasında olunmalı. kimse bana bjk şike yaptı diyemez. o kupa tamamiyle hak edilmiştir.

• o3 kullanıcısına yanıt
    Ekşi Beşiktaş'ta durumu açıklayan bir yazı yazılmıştı, sorunla ilgili olan kısmı paylaşayım direkt;

quote:

- Serdal Adalı, şike davasından 1 yıl 3 ay hapis cezası almıştır. Karar şu an temyiz sürecinde, fakat kendisi halihazırda hükümlüdür. Karar Yargıtay'da onanırsa, muhtemelen tutuklu geçirdiği süre göz önüne alınacak ve daha fazla hapis yatmayacaktır, lakin seçildiği takdirde Beşiktaş kulübünün başında "şike yapmak"tan hükümlü bir başkan olacaktır. Hukukî açıdan bu durumun sebep olacağı prestij kaybını öngörmek zor değildir.

http://eksibesiktas.blogspot.com/2013/05/serdal-adal-hk-notlar.html?m=1

Senin, benim ne düşündüğümüzün şu aşamada hiçbir önemi yok. Adalı suçlu olsun, olmasın (Ki 'şike yapıldığı' iddia edilen maçta İbrahim Akın ve İskender'in bizi nasıl darmaduman ettikleri ortadayken; bunlara inanmak pek mümkün değil); yarıgtay kararı onadığı an 'şike yaptığı yargı kararıyla sabit' bir yönetici/başkan olacak 110 yıllık Beşiktaş tarihinde.

Böyle bir şeyin olma 'İHTİMALİ' dahi beni fazlasıyla korkutuyor, bırak olmasını.

• adalıya karşı bi önyargım yok ama sürekli biyerlere sataşıyor gördüm bu seçim sürecinde. bugün de gazetelerde rakiplerimiz artık kolay transfer yapamayacaklar biz geliyoruz diyor. sen diğer klüplerle transfer yarışına girmek için geliyorsan vay halimize yani. bu klüp zaten astronomik transfer ve yıllık ücretler nedeniyle bu konuma geldi. tamam herkes ister takımında büyük oyuncuların oynamasını ama beşiktaşın şu günkü ekonomik durumunda bu mümkün değil. en azından stad projesi bitip kombinedir locadır bu tarz gelirleri arttırdıktan sonra düşünülmeli büyük transferler. şuandaki gelir durumumuz kaldırmaz büyük transferi. inşallah hayırlısı olur orman seçilir ama oldu adalı seçilirse de önder özen projesini iptal edip eski tas eski hamam şekline dönmeyiz diye umuyorum
  • Program başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılışta iyi laf söyledi programa, seçim de olmasa BJK'yi konuşacağınız yok diye
  • Ohoo yine saçma sapan lafını bilemedi Fikret Orman'a salladı
  • Fikret Orman böyle seviyesiz proglamlara çıkmaz.Serhat daha çok bekler.

• Cikali 2 dakika oldu icim bayildi resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaszczyt

Ekşi Beşiktaş'ta durumu açıklayan bir yazı yazılmıştı, sorunla ilgili olan kısmı paylaşayım direkt;

quote:

- Serdal Adalı, şike davasından 1 yıl 3 ay hapis cezası almıştır. Karar şu an temyiz sürecinde, fakat kendisi halihazırda hükümlüdür. Karar Yargıtay'da onanırsa, muhtemelen tutuklu geçirdiği süre göz önüne alınacak ve daha fazla hapis yatmayacaktır, lakin seçildiği takdirde Beşiktaş kulübünün başında "şike yapmak"tan hükümlü bir başkan olacaktır. Hukukî açıdan bu durumun sebep olacağı prestij kaybını öngörmek zor değildir.

http://eksibesiktas.blogspot.com/2013/05/serdal-adal-hk-notlar.html?m=1

Senin, benim ne düşündüğümüzün şu aşamada hiçbir önemi yok. Adalı suçlu olsun, olmasın (Ki 'şike yapıldığı' iddia edilen maçta İbrahim Akın ve İskender'in bizi nasıl darmaduman ettikleri ortadayken; bunlara inanmak pek mümkün değil); yarıgtay kararı onadığı an 'şike yaptığı yargı kararıyla sabit' bir yönetici/başkan olacak 110 yıllık Beşiktaş tarihinde.

Böyle bir şeyin olma 'İHTİMALİ' dahi beni fazlasıyla korkutuyor, bırak olmasını.

abi bence boşuna yattı adalı, ülkenin yargı sistemine de güvenmediğimden sen haybeye yattın birde ceza başkan adayı olama diyemem.

• Murat Aksu ezberletmiştir saldıracağı noktaları...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borç çok borç.

• Bu arada çilingiroğlu adalayı desteleyecekmiş, tencere kapak misali bir program.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.