Şimdi Ara

Serdal Adalı 22:25'te TV8 Telegol'de ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telegolde adalıcı olduğunu teyit ettirdi bu programla.
  • Çok çok iyi oldu seçim öncesi bu program.Kendi kendini batırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Telegolde adalıcı olduğunu teyit ettirdi bu programla.

KÇ zaten kaç aydır twitterdan sallıyor FO ya mecbur Adalıcı olacak
  • Beyler sakın Adalı'yı savunduğumu düşünmeyin bence de proje yönünde çok zayıf fakat Fikret Orman'ın projelerini sıralayacak biri var mı bana? mali yapıyı düzelteceğiz falan onlar hariç
  • Hakan Gündoğar ‏@gufy_donalds 2 dk
    Serdal Adalı diyor ki: Teknik direktör ve 2 futbolcu hemen takıma katılacak ve futbol direktörü sistemini destekliyorum. Anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Beyler sakın Adalı'yı savunduğumu düşünmeyin bence de proje yönünde çok zayıf fakat Fikret Orman'ın projelerini sıralayacak biri var mı bana? mali yapıyı düzelteceğiz falan onlar hariç

En basitinden ne dedi Serdal bey, bize önerilen hocalar ve futbolcular var dedi değil mi ? Hah işte bu bitti kardeşim.Sene olmuş 2013..

Fikret Orman Önder bey ile imzaladı ve ne dedi, transferleri başkana değil Önder hocaya soracaksınız dedi.Öyle menajer itelemesiyle oyuncu getirme devri bitti.Scout ekibi de kuruldu zaten 7 ay oldu görevdeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BateKn

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Telegolde adalıcı olduğunu teyit ettirdi bu programla.

KÇ zaten kaç aydır twitterdan sallıyor FO ya mecbur Adalıcı olacak

Kel abimiz Serhat Ulueren'i kastettim ben. Bu kadar belli etmez adam.
  • Twitterde gördüm , Serdar Adalının getireceği adam Felix Magath diyorlar.
  • Teknik direktör isterse Quaresma'yı alabiliriz dedi hatta rakiplerimizin talip olduğu oyunculara teklifte bulunabiliriz dedi. Adalı gelirse yine yıldızlarla dolu eski günlere döneriz. Bu sefer başarılı oluruz ya da olmayız bilinmez orası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Teknik direktör isterse Quaresma'yı alabiliriz dedi hatta rakiplerimizin talip olduğu oyunculara teklifte bulunabiliriz dedi. Adalı gelirse yine yıldızlarla dolu eski günlere döneriz. Bu sefer başarılı oluruz ya da olmayız bilinmez orası.

Mehmet Topuz vol 2 mi olacak?
  • Sadece para versin o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Hakan Gündoğar ‏@gufy_donalds 2 dk
    Serdal Adalı diyor ki: Teknik direktör ve 2 futbolcu hemen takıma katılacak ve futbol direktörü sistemini destekliyorum. Anlayamadım

Adalı o sırada yaptığı ezberi karıştırdı biraz .
  • quote:

Teknik direktör isterse Quaresma'yı alabiliriz dedi hatta rakiplerimizin talip olduğu oyunculara teklifte bulunabiliriz dedi. Adalı gelirse yine yıldızlarla dolu eski günlere döneriz. Bu sefer başarılı oluruz ya da olmayız bilinmez orası.

Hangi yıldızlar bir sayabilir misin ? Guti emekliliğe geldi, ölüsü oynardı ama bitirdiler orası ayrı.

Bir Q7 var, Ferdi de tamamen şans.Mendes iteledi resmen ama Ferdi baba topladı kendini patlama yaptı.

Simao'da Guti gibi..

4 isim, başka ? Öyle bir demişsin ki sanki Los Galacticos..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Hangi yıldızlar bir sayabilir misin ? Guti emekliliğe geldi, ölüsü oynardı ama bitirdiler orası ayrı.

Bir Q7 var, Ferdi de tamamen şans.Mendes iteledi resmen ama Ferdi baba topladı kendini patlama yaptı.

Simao'da Guti gibi..

Tamam kızma kardeşim En azından şu günlere göre o günlerde çok daha fazla ses getiren bi kadro vardı demek istedim.

• quote:

quote:

Beyler sakın Adalı'yı savunduğumu düşünmeyin bence de proje yönünde çok zayıf fakat Fikret Orman'ın projelerini sıralayacak biri var mı bana? mali yapıyı düzelteceğiz falan onlar hariç

En basitinden ne dedi Serdal bey, bize önerilen hocalar ve futbolcular var dedi değil mi ? Hah işte bu bitti kardeşim.Sene olmuş 2013..

Fikret Orman Önder bey ile imzaladı ve ne dedi, transferleri başkana değil Önder hocaya soracaksınız dedi.Öyle menajer itelemesiyle oyuncu getirme devri bitti.Scout ekibi de kuruldu zaten 7 ay oldu görevdeler.

Sadece bu yeter bence...

• haydi be King Serdal, 2. başkan olsan Fiko yönetiminde hadi be abim
  • quote:

1 - Stat(En önemlisi)
    2 - Futbol Komitesi , Transfer yapısı , Otorite
    3 - Mali disiplin
    4 - Bahçeşehir Beşiktaş Futbol Akademileri
    5 - Beşiktaş öz kaynak düzeni
    6 - Y.d pisliklerinin temizlenmesi
  • quote:

quote:

Simao'da Guti gibi..

fernandes 1.5 sene önce valencia'ya 20m euroya gelmişti başarısız olmuştu.

bu adamı bulup getirdi, başarılı oldu.
    herkes dedi 8m euro fazla falan kira sonrası alım için adam gitti 2m euro'ya aldı.

buna bile çamur atacak duruma düştüğünüze göre fikret beyin tahtı sallanıyor.

simao atl., guti real'den geldi 2side bedava denecek fiyata geldi. şimdiki yönetim nene-ronaldinho gibi tiplerle uğraşıyor. astronomik para vermeden alamıyor. Adalı daha uygun fiyata anlaşıyordu, transferi yapıyordu.
    q7 de almeida da iyi transferdi. almeida bugün satsan 5m ederi var. q7 geldi 1 sene oynadı sezon sonu 12m euro falan teklif gelmişti keşke satsaydık, satmadık...

BİR SEZONDA KAÇ YILDIZ ALACAK?
    mesele yıldız meselesi değil derseniz tamam.

ama Adalı'nın transferde başarılı olduğu bariz. Çamur atacam diye debelenmek boşuna..

• O bu değil de kel eleman yine Ferdi ye salladığı zaman diyemedi mi Serdal bey, birader senin Ferdi ile alıp veremediğin nedir diye ? Aynı ligtv spikerleri gibi lan kel, ligtv spikerleri McGregor'a bu kel de Ferdi'ye sallıyor sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

quote:

Simao'da Guti gibi..

fernandes 1.5 sene önce valencia'ya 20m euroya gelmişti başarısız olmuştu.

bu adamı bulup getirdi, başarılı oldu.
    herkes dedi 8m euro fazla falan kira sonrası alım için adam gitti 2m euro'ya aldı.

buna bile çamur atacak duruma düştüğünüze göre fikret beyin tahtı sallanıyor.

simao atl., guti real'den geldi 2side bedava denecek fiyata geldi. şimdiki yönetim nene-ronaldinho gibi tiplerle uğraşıyor. astronomik para vermeden alamıyor. Adalı daha uygun fiyata anlaşıyordu, transferi yapıyordu.
    q7 de almeida da iyi transferdi. almeida bugün satsan 5m ederi var. q7 geldi 1 sene oynadı sezon sonu 12m euro falan teklif gelmişti keşke satsaydık, satmadık...

BİR SEZONDA KAÇ YILDIZ ALACAK?
    mesele yıldız meselesi değil derseniz tamam.

ama Adalı'nın transferde başarılı olduğu bariz. Çamur atacam diye debelenmek boşuna..

YAV HE HE bulup getirdi YAV HE HE.Yazdım, yine yazıyorum Mendes iteledi resmen.Bu programda da söyledi bize önerilen oyuncular var diye.Bitti bu devir BİTTİ, sende anlayacaksın o3 bunu..

Guti 34, Simao ise bir türlü uyum sağlayamadı boşa israf.Sen kızarsın ya hani bu ikiliye biri boşa harcanan para diğeri yaşlı transferi, senin söylemlerin.Fail oldun yine.

Bir sezonda 5 yıldız alsın isterse, o kadar geniş değil ensemiz sende biliyorsun.Bu defa gelirleri 2023 e kadar temlikler, alır.Evet alsın..

Sen boşuna debelenme usta, Türk oyuncularda başarılı Serdal bey, yabancıların hepsi menajer itelemesi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.