Şimdi Ara

Serdal Adalı 22:25'te TV8 Telegol'de ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hilarious

Fikret Orman böyle seviyesiz proglamlara çıkmaz.Serhat daha çok bekler.

Fikret Orman çıkmaz mı ? Fikret Orman bu sene katıldı Telegol'e haberin yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine ilginç konuşuyor başka kelime kullanamıyorum ceza almayayım diye.Serdal hocam böyle olmaz, kusura bakma..Çık adam gibi anlat işte projelerini.

İnşaat işindeki adama sokak dili ile onlar bilmiyor diyor resmen..Sanki yoldan geçen adam yapıyor, sanki hurra diyip girilmiş gibi bahsediyor.Abi çok acınacak durumda şu konuşmalar kimse kusura bakmasın..
  • Bu adam projelerini mi anlatacak yoksa millete laf mı atacak? Vallahi anlamıyorum bu adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Yine ilginç konuşuyor başka kelime kullanamıyorum ceza almayayım diye.Serdal hocam böyle olmaz, kusura bakma..Çık adam gibi anlat işte projelerini.

İnşaat işindeki adama sokak dili ile onlar bilmiyor diyor resmen..Sanki yoldan geçen adam yapıyor, sanki hurra diyip girilmiş gibi bahsediyor.Abi çok acınacak durumda şu konuşmalar kimse kusura bakmasın..

Hocam sakin

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Yine ilginç konuşuyor başka kelime kullanamıyorum ceza almayayım diye.Serdal hocam böyle olmaz, kusura bakma..Çık adam gibi anlat işte projelerini.

inşaatçıyım diyorda cümle kuramıyor. Erman toroğlu güzel sordu kısım kısım nasıl yapacaksın diye. Sürekli projeleri görmem lazım diyip duruyor, yetersiz kaldı bu konuda.
  • Adali bir gun cikiyor Arena da oynayacagiz diyor simdi de stadi parca parca yapip yerimizde oynayacagiz diyor ne is

• Erman çok güzel bişi sordu ama ezberletilmediği için geçti konuyu değiştirdi :) Kısım kısım nasıl olacakki stad arkaya doğru kayması gerekiyor hepsi yıkılması lazım dedi Erman, Serdal Adalı konuyu değiştirdi

Menajerine uyup Beşiktaş'ı kaybeden Bobo = Murat Aksu'ya uyup bu hallere düşen Serdal Adalı ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak Erman hoca 2 soru sordu ikisi de normal sorular sıkıştırmak için değil, ikisinde de kitlendi şuraya bak..
  • Erman iyi seyler soruyor

• Erman'a helal olsun iyi terletecek bugün...

• Ezber bozuldu konu değişti
  • @Ayki bende onu dedim, eksik yazmışım biraz.

Bak yine döndü borca.Bitiremeyeceğim galiba programı..
  • proje falan yok belli. dönen muhabbet orman ve borç üzerine. borcu yapan da kendi görev aldıgı yonetim. üstüne bir de nasıl oldu bu borç bilmiyorum diyor. bu adam da beşiktaşa başkan olursa vay halimize
  • Benim anlamadığım da bu rapor neden hala açıklanmadı ?

• Aklım almıyor ya serdal adalının her tarafı tutarsızlık. Türkiye'nin en zeki taraftarını bizde zannederdim oysaki ben. Haber1903 teki yorumlar neredeyse tamamen serdal adalı diyor. Müstahak böyle taraftara ya... Ahh, ah Fikret orman bir dönem daha kalsa iddaa ediyorum ki efsane başkan olur çünkü söylediğini yapıyor, uçuk vaatler vermiyor ve gerçekten Beşiktaş' ı sevdiği için oturuyor o koltukta.
  • Hiç hoş göndermeler değil. Demirören'e ait gazetelerde biz değil Fikret Orman'ın röportajları çıkıyor ne demektir ya Beşiktaş'ın başkan adayı böyle bir cümleyi nasıl kurabilir..

• serdal adalı yı severim falan tamamda hocam napıyorsun allah aşkına. çıkmışın oraya ne anlattığın belli değil, bi yerden duymuşun kısım kısım yıkalım diyorsun stad geri kalması lazım, bak erman hoca bir soru sordu hemen bozuldu planın. böyle başkan adayımı olur yahu. aklımda biraz kuşku vardıda şu saatten sonra tamamen netim. serdal adalı tjk ya devam etsin bence at alıp satsın daha iyi.
  • Yemin ederim yok böyle bir şey.

Bir sonraki seçimlere bende giriyorum, İnönü'nün arka tarafına havuz yaptıracağım.Kulübün gelecekteki gelirlerini kitleyip 3 yıldız alacağım.Oyunuzu bana verin !!

Seviye bu..
  • Kaya da olmasa 1 saate ağlayarak kaçardı herhalde..Çocuk gibi sırf sataşma yok böyle bir şey.Hocam anlatsana projelerini, Fikret Orman öyle dedi ama :((

Bu ne bu

Bak yine kendi kendine fail oldu, bize önerilen hocalarla futbolcularla görüşüyoruz dedi..Hocam bitti o dönem BİTTİ.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.