Şimdi Ara

Sennheiser Momentum 4 mü Yoksa Sony WH-1000XM5 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SENNHEISER Momentum 4 mü yoksa Sony WH-1000XM5 mi önerirsiniz

çok kararsız kaldım

sony anc ile daha önde sennheiser ses kalitesi olarak daha önde diyorlar ama kullanıcı olarak ikisini de deneyimleyen var mı ?

birde tempolu yürüyüş sırasında kullanacağım terlemeye karşı dayanıklı olması gerekir.

• IPX4 Resistance rating yalnızca Sony'in modelin var, terlemeye karşı dayanıklı olan o. Bence bu karşılaşmanın galibi de Sony. Sennheiser momentum 4'ün kontrol çeşitliliği dışında bariz Sony'in önüne geçtiği hiçbir durum yok.

• sony benimde içimden geçiyor ama ses kalitesi farkı olarak sennheiser'i öven çok fazla

ldac olmadığı halde hemde

vs sitelerinde de sennheiser önde

bilemedim ya

• WH-1000XM5 e karar verdim, sipariş ettim

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Hocam memnunmusunuz bende düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mubarek_66

Hocam memnunmusunuz bende düşünüyorum da

genel olarak başarılı cihaz.

gürültü engelleme özelliği başarılı ama bu konunun üzerinde o kadar çok durulmuştu ki bir an hiç ses duymayacağımı filan sandım

tabi öyle bir şey yok, airpods pro sistemine alışkın olanları çok şaşırtmaz, biraz daha iyisi sadece

ses kalitesi de süper, özellikle ldac farkı kendini hi-fi seslerde hissettiriyor

tasarımını çok beğendim, bu kalitede ses için çok hafif ve şık, bir süre sonra olduğunu bile fark etmezsiniz.

fiyat performans olarak ise beklentinin altında. Yani ben bu ürünü 9.000 TL civarında alabilmeliydik diye düşünüyorum. 15.000 TL bandı çok daha fazla şey beklememize neden oluyor.

pişman değilim bu arada yanlış anlaşılmasın, ürün gerçekten başarılı, aksini söylemek mantıksız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 5 Aralık 2023; 9:40:10 >

Değerli görüşleriniz için çok teşekkürler.
    Hali hazırda sennheiser tws 3 kullanıyorum zaten,Momentum 4 veya bu cihazı düşünüyorum da aralarında büyük ihtimal uçurum bi fark olmayacağından yeni modelleri bekleceğim sanırım :)

nasıl sipariş verebiliyorsunuz? Sony Türkiye'den çekildiğinden beri hiç bir satıcıya güvenemiyorum. sonuçta pahalı bir kulaklık. ben de kulaklık arayışındayım sony olsa direkt alacaktım o yüzden momentum 4'e bakıyorum. ürün sağlam orijinal geldi mi size? hangi site ve satıcıdan aldınız?

• yuusuufyaavuuz Y kullanıcısına yanıt

hepsisony sitesinden aldım, bir sıkıntı çıkmadı ürün orjinal zaten bilinen bir satıcı

• Momentum 4 almayın. İlk aldığım tizlerde cızırtı yapıyordu,2 hafta sonra servise verdim kapalı kutu sıfır cihaz verdiler. Yeni gelen de 1-2 dk dinlemeden sonra hışırtı gibi bozulmalar yapmaya başladı şarkıyı biraz ileri-geri yapınca düzeliyor sonra yine başlıyor falan. aptx-hd codec'i kapatınca düzeldiğini farkettim ama AAC ile dinlicek olduktan sonra ne anlamı var. Acayip soğudum bu markadan. Artık servis falan da uğraşamıcam lanet olsun. Reddit'te benzer şikayetler dolu. Keşke 1-2k daha para ekleyip Sony alsaydım.

• Sony WH-1000XM5 fiyatları 11.000 TL seviyelerine gerilemiş.

dolar mı düştü ? hayır daha da yükseldi

enflasyon mu düştü ? hayır

e o zaman nasıl oluyor bu ?

airfry fiyatları da düştü mesela

demek ki zamanında iyi itelemişler bize

bence bundan çıkan tek sonuç bu.

• işin enteresanı 3 ay önce 9.000 TL seviyesinde olan Sennheiser Momentum 4 ise 15.000 seviyelerine çıkmış

nasıl bir şey anlamadım

• merhaba, eskiden sennheiser kullanıyordum pxc modelini, kulaklığın sağ tarafını çevirince açılıp kapanıyordu bu özelliği bozuldu ve çok sıkıntı çektim,ama ses kalitesi olarak aşırı iyiydi. Sony wh1000xm5 inceledim belli bir oranda güzel özellikleri var ve cazip gözüküyor. şuana kadar sonynin ses kalitesinden memnunmusunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.