Şimdi Ara

Sennheiser HD350BT mi TaoTronics 85 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben sennheiser hd350bt alıcaktım bi arkadaşım taotronics i önerdi anc varmış.Acaba hangisi alayım yada 600 700tl ye hangi kulaklığı alayım.Bu markanın anc si performans verir mi acaba yoksa sennheiser mi alayım?

• Up naptın hocam bende TaoTronics 85 düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam daha almadım sennheiser alıcam sanırım eğer bütçeniz varsa sennheiser hd 350bt alın
  • Kesinlikle HD 350 BT derim. 1 ay oldu alalı gayet fiyat performans ürünü kesinlikle
  • HD 350BT bugün geldi performansı çok yüksek bassları yok diyenler vardı deneti masası ses ayarlarında kulaklığın ayarlarından bass boost açtım fırladı gitti resmen.Ses seviyesini düşük bulanlar aynı yerden loudness ekolayzerı açabilirSennheiser HD350BT mi TaoTronics 85 mi ?
  • Selamlar herkese ben de yaklaşık 5 yıldır Sennheiser hd202 II kullanıyorum artık kablom kırıldı 350BT almayı düşünüyorum ama internette hep bass'lar düşük deniyor yani beklentim gümbür gümbür basslar mid tiz'leri ezsin değil ama yeterli bir derecede müziğin temposunu duymak istiyorum bassları biraz hissetmek istiyorum acaba yeterli midir sennheiser zaten extra bass olaylarına pek girmiyor genelde eşit seviyelerde bırakıyor miz tiz bassları

• Basslar gayet yeterli şuanda hiçbir sorunum olmadı şarjı bayağı gidiyor çok güzel bir ürün alabilirsiniz. Sennheiser'den şaşmayın derim

• BLCKHCKR B kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam uzun kullanım sonucu düşünceleriniz değişti mi ne dersiniz?

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Düşüncelerim değişmedi şarj süresi hala aynı azalma yok. Düşünmeden alabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam pedler terletiyormu hala alınırmı veya öerebileceğiniz kulaklık varmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.