Şimdi Ara

Sennheiser CX 500 Kulaklığımda sorun mu var ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 ay önce Metan dan Sennheiser CX 500 kulaklık aldım , kulaklık muhteşem ama sorun şuki , hani kulaklıkta kablosu üzerinde ses kontrol tuşu var.O tuşu en yüksek seviyeden biraz aşağıya doğru indirince sanki sağ kulaklıktan sol kulaklığa göre daha az ses geliyor gibime geliyor.Bu genel bir sorunmu ? İlk aldığımdada bunu farketmiştim ?? Kulaklık elmasepeti.com faturalı. Sorun var diye yollamam gerekiyormu ? Yoksa bu genel bir sorunmu offf

Kullananlardan acil cevap bekliyorum , şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpaybursa -- 28 Ocak 2009; 18:32:43 >

• benimde zamanında mx500 ümün ses konrol tuşu gitmişti cx 500 de de aynısı var ve sürekli sesi
    ordan ayarlıyosan zamanla temassızlık yaratıyor. Ben senin yerinde olsam garantiye yollamam çünkü
    en son ayarda durduğu sürece bi sorun yok sesi mp3 çalardan ayarla,eğer normalde de temassızlık olursa
    ki bence olmaz zaten daha çok var garantisinin dolmasına ozaman yollarsın
  • ha bu arada üşenmedim benim cx500 e de baktım hakkaten ses gidip gelio kısınca ama en yükseyken bi sorun yok
  • Gonder bikac gune geri gelir kulakligin eger buyuk bi sorun yoksa.
    Ki zaten kulakliklarda parca degisimi yapmiyo metan. Ya acip temizliyo, temassizlik varsa duzeltiyo, yada degisim yapiyo direk ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.