Şimdi Ara

Sennheiser CX 3.00 Vasat Ses Kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce kullanmakta olduğum CX 300-II Precision kulaklıklarım bozulduktan sonra bir üst sınıfı(!) olarak gönderilmiş olan kulaklıkların tiz (özellikle s ve ş sesleri) kulak tırmalamakta ve bası da eski kulaklıklarım kadar iyi değil.

Kullandığım cihazlar HTC One E8 ve MSI GE60 model laptop. Her ikisinde de durum aynı.

Kulaklıkların orijinalitesi konusunda eminim.

Böylesine yüksek fiyata sahip bir cihazın ses kalitesi neden bu kadar kötü olabilir? Sorun kullandığım cihazlarda mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genel anlamda biraz baktigimda kullanan herkes sizinle ayni sikayetlere sahip ve cok sik ariza verdigini ve problem dogdugunu belirtmisler. Garantiye servise gonderildiginde de kulaklik ici kirlendi gibi mazaretler verilmis diger kullanici arkadaslara. Tr yorumlari icin sozluklere bakmanizi oneririrm. Bunun disinda amazonda ise inanilmaz begenilmis kulaklik. Buraya sorunlu olan uretimlerimi yolladilar ne yaptilar anlamadim enteresan bir durum.
  • Fiyati 120 tl civari bazi yerlerde daha pahali. Kesinlikle 200 tl degil, zaten 200 tllik bir kulaklikta degil..

Sennheiser cx serisi her zaman ucuz ses vermistir.
  • Müzik çalar olarak ne kullanıyorsunuz?

Bu arada bahsettiğiniz sorunun adı sibilans ve birçok kulaklıkta, hatta bazen Vsonic gibi markalarda kronik olarak bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Müzik çalar olarak ne kullanıyorsunuz?

Bu arada bahsettiğiniz sorunun adı sibilans ve birçok kulaklıkta, hatta bazen Vsonic gibi markalarda kronik olarak bulunur.

One E8 cihazımda stock müzik çaları, Neutron ve Poweramp kullanıyorum dinlediğim şarkıya bağlı olarak; bilgisayarımda ise BeeMP3 ve VLC'de denedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.