Şimdi Ara

Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
9
Favori
26.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.kere.basladim chained ogre de biraktim.
    Mini boss bile kesilmiyor.
    DS ve Nioh da bosllarda npc veya party summon edip yardim alabiliyorsun, bunda da co-op olsa iyiymis.
    Teke tek boss ezberlemen lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitman kullanıcısına yanıt

Sadece deflect ve mikiri counter ı çok iyi kavraman gerekiyor gerisi geliyor zaten.

Elin ağırlaşmış,hız ayarlı trainer tavsiye ederim oyun hızını yarıya düşürüp pratik kazandıkça arttırırsın.

• Gamepad sorununu nasıl aşabilirim? Menüde çalışmıyor oyun içinde ise hareket edip sağa sola bakabiliyorum başka birşey çalışmıyor
    Kol Xbox 9 nesil bluetooth ile bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 27 Kasım 2021; 12:39:18 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Her bossun zayıflığı var o bossa ateş ile saldıracaksın koluna taktığın havai fişek gibi bir eklenti var onu bulursan işin kolaylaşır

• Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU]

Bunu da halletik. Tüm yetenekleri ve protezleri fullemek dışında pek zor değildi başarımları tamamlamak. Shura ending'te yaşlı Isshin baya zorladı özellikle 2.fazı tam bir bela. Ama iki Isshin bossu da oyunun en tatmin edici dövüşleri.

• Oynayacağım ilk soulsborne oyun olacak kendisi. Bildiğim kadarıyla diğer souls oyunlarına göre daha bir dişe dokunur hikayesi vardı. Merak ettiğim Japonca dublaj ile oynamayı düşünüyorum, kalitesi nasıldır.

• Karakteri belli bir gelişmişliğe ulaştırdıktan sonra oyun hızla akıyor. İlk başlarda zorluğu can sıkabilir ama, combatlar ciddi sıkıntılı.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Souls türüne başlamak için çok yanlış bir oyun hocam benden demesi. Neden derseniz sebebi de oynanışın tamamen sizin reflekslerinizi zorlayacak şekilde yapılmış olması. Yani Souls türünün alameti farikası olan kasılmak, güçlenmek Sekiro da yok. Bir boss da bir bölge de zorlanırsanız onu geçmenin tek yolu sürekli denemektir. Hala başladınız mı bilmiyorum ama en azından Dark Souls 3 ile en kötü başlayıp sonra geçin bence.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Yok, henüz başlamadım hocam. Souls serisine uzağım, oynanışı da hantal geliyor nedense. Oyunları oynanış süresince 3 adet save hakkı veya Permadeath olmamak kaydıyla en zor seviyede oynamayı seviyorum hali hazırda. Dark Souls 3'e sahibim, bir denerim olmadı dediğiniz gibi.

• https://youtu.be/3EnhlDV0igY bu sapka ile nasıl hasar veriyoruz ben bir türlü beceremedim.

• Oyunu tekrar bitirmek için bahane arıyordum Demon of Hatred'ı hep aşağı atıyordum hiç kesmemiştim onu kesmek için tekrar bitirdim oyunu. Klasik kanser fromsoftware bossu olmuş. 2 saat uğraştırdı ama güzel bir bosstu. Güzel bir dövüşten mahrum bırakmışım kendimi.

• Arkadaşlar günaydın. Sorunsuz çalışan Türkçe yama önerebilir misiniz?

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Technopat sitesinde var. Fromsoft oyunlarına yama yapınca ban olabiliyor diye biliyorum.

Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU]technopat sosyal
    Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/sekiro-shadows-die-twice-100-tuerkce-yama.1840375/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 3 Aralık 2022; 1:19:51 >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu dün akşam tek oturuşta bitirdim ve sonunda platinledim özellikle gizli yani oyunun en iyi sonunu yapmak baya meşakkatli ve karışıktı ama sonunda bitti 😅

• Hile yaparak oynadığım 3. oyun oldu. Ama bunda benim bilgisayarın oyunu 30 fps civarı oynatmasının da payı var. Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU]  Oyunun atmosferi ve oynanışı çok iyi. Kesinlikle sabit 60 fps oynatan bir sistemde tecrübe etmenizi tavsiye ederim. 30 fps iyi bir oynanış sunmuyor. Ayrıca iyi bir gamepad gerekiyor. Uygun bir zaman olduğunda düzgün bir şekilde tekrar oynamak istiyorum. Zor ama zevkli bir oynanışı var.

• Oyunda nasıl fps limitini nasıl kaldıracağım ya?

Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU]
    Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU]nexus mods :: sekiro: shadows die twice
    Sekiro Fps Unlock And More
    https://www.nexusmods.com/sekiro/mods/13

Şunu denedim yapamadım. Trainer gibi bunu açtıktan sonra oyuna mı girmem lazım aynı anda nedir? Ya da başka bir yolu var mı?

• Oyun hiç açmadı beni Dark Souls 3 üstüne. İki haftada 3 saat oynamışım anca. Şu mızraklı miniboss ve sırtında kapı mı ne bağlı olan minibosslarda kaldım yalnız oyuna hiç giresim yok. Açayım da oynayayım hevesi yok içimde oyuna dair. Direkt Elden Ring'e mi geçsem diyorum.

• @GATIRCAN

Adam oyunu çıktığı sene bitirmiş.Sekiro:Shadows Die Twice GOTY Edition (2019) [PC ANA KONU] 

Dün sildim ben tahammül edemedim 4 saatten fazla. Bende problem var muhtemelen. Yani şu oyunu zevkle oynayıp bitiren adamlara gıpta ediyorum. Oyun savunma odaklı diyorsun aynı anda sekiz tane mob yolluyorsun mini bossun yanında. Dark Souls falan çerez bu oyunla kıyaslayınca o kadar diyeyim. Acaba klavye mouse daha mı kullanışlı olurdu bu oyunda? Mouse ile daha rahat deflect çekilebilir gibi geldi. Gerçi deflecti çözmek de işi bitirmiyor. En iyisi oyunu tekrar kurmamak. Cuma gibi Elden Ring başlarım diye planlıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.