Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
61
Favori
168.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nihayet geçtim isshin i . Bir denemede tam son fazın canı dibindeyken bizim küçük oğlan pat TV yi kapattı sağolsun iyi operasyon çekti kaynar sular başımdan döküldü . Ondan sonra ki 3. denemede geçtim sadece kılıçla başka birşey kullanmadan vur kaç taktiği ile .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu hidden tooth iteminin kullanımı nasıl okudum ama tam anlayamadım. Geçen kullandım ilk defa öldüm direk . Sonradan kullanmadım tek dirilme hakkım kaldığında kullanıp bütün hakları geri mi alıyorum nasıl oluyor ?

• shunter kullanıcısına yanıt
    Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019]Fuzzy Bearbarianyoutube
    Here's how to use the Hidden Tooth to gain more resurrects and effectively double your chances of winning a fight.
    https://www.youtube.com/watch?v=i-84EqpKnSE

Burda detaylı anlatıyor. Tekrar dirilince ressurection barında siyah çizgi olmaması için kullanıyorsunuz.

Diyelim ki boss savaşında ölmeye yakınsın. Kullanıp ölüyorsun. Tekrar dirildiğinde barda siyah çizgi olmuyor. Yani bardaki tüm ölüm haklarını üst üste kullanabilmiş oluyorsunuz. Arada deathblow yapmanıza gerek kalmıyor.

• nopnog kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam .
    Birde birşey soracağım lady butterfly ı yendikten sonra giren ana sahnede bizi kılıçla öldüren kim acaba bilen var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Öğreneceksin :) Spoiler

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Bir defa bitirdim ikincinin sonuna yaklaştım ama öğrenemedim dikkat etmedim mı acaba hocam :))

• Oyunu hiç satan yok mu acaba :)?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir gizli quest var, atlamışsınız sanırım hocam.

Hangisi hocam az açsan spoiler uyarısı içinde veya özelden.

Bağlantıdaki mesajın ilk paragrafında soruyu cevaplamıştım, inceleyebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/sekiro-shadows-die-twice-ana-konu-turkce-rehber-goty-2019--133298623-103#144909861

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 17 Ocak 2022; 23:4:28 >
    Arkadaş cevap vermiş, questi ise YouTube dan "Father's Bell charm" diye aratırsan detaylı çözüme ulaşabilirsin.
    Not: bulduğuna pişman olabirisin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 17 Ocak 2022; 23:47:34 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam durumu teşekkürler.

Şimdi bakacağım hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Bağlantıdaki mesajın ilk paragrafında soruyu cevaplamıştım, inceleyebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/sekiro-shadows-die-twice-ana-konu-turkce-rehber-goty-2019--133298623-103#144909861

Hocam fountainhead palace da ki near pot noble küpün içindeki satıcı varya şimdi onun yanına geldim ama ölü durumda herhalde küp devrilmiş eli dışarıda büyük sazanla alakası var mı ?

Bu arkadaşın bir de rakibi var, Hirata'da satış yapan. Eğer topladığın pulları ona verip, ona yardım etmeyi tercih ettiysen Fountainhead Palace'daki pot noble ölüyor. Konuda bu pot noble'lar hakkında detaylı bilgi mevcut; Oyundaki NPC'ler bölümünde Pot Noble Harunaga ve Pot Noble Koremori başlığında görevlerinin tüm adımlarını yazmıştım, inceleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Bu arkadaşın bir de rakibi var, Hirata'da satış yapan. Eğer topladığın pulları ona verip, ona yardım etmeyi tercih ettiysen Fountainhead Palace'daki pot noble ölüyor. Konuda bu pot noble'lar hakkında detaylı bilgi mevcut; Oyundaki NPC'ler bölümünde Pot Noble Harunaga ve Pot Noble Koremori başlığında görevlerinin tüm adımlarını yazmıştım, inceleyebilirsin.

Ona pul verip yardım etmedim ama şu sazan için olan yemi aldım hocam hiratadakinden

O yem ile büyük balığı besleyip öldürdüysen Hirata'daki pot noble verdiğin pullarla balığa dönüşmüştür. Ölen pot noble'un sattığı eşyalar da ona geçmiştir, ondan satın alabilirsin.

Lapis lazuliler ona geçmiştir yani hocam bakayım yarın bir . Birde ilk sayfada yazdığınız yönergeleri uyguladım 2 sonu gördüm birisi purification diğeri de immortal . Şu frozen tears malzemesini alamadım hiç iki bitirmemde mağaradaki adamın kucağında birşey olmuyor gittiğimde neyi yanlış yapıyorum acaba ? Adımları da okudum ama yapamıyorum anlamadım.

Divine Child'ın iki yılanın da kalbini yedikten sonra bunu vermesi lazım.

Iki yılanın kalbini de verdim ama bu malzemeyi vermedi hocam . Mağaraya gidiyorum mor elbiseli ölü abinin kucağında da birşey olmuyor . Iki bitirmemde de yılan kalplerini verdim yedi ama frozen malzemesini vermedi .

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.