Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
60
Favori
167.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler tüm şartları yaptım Son boss tayım sonrasında platin için ng+ yapacağım..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar sadece bu kaldı nasıl açılacak ?

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NosceTeİpsum00 kullanıcısına yanıt

Hocam tüm achları açınca açılması lazım glitch olmuş Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019] 

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Quick resume den tam kapatınca düzeldi rahatlardım hayırlı olsun bana :)

Sekiro: Shadows Die Twice [Ana Konu] [Türkçe Rehber] [GOTY 2019]

• 100 saati deviren elden ring maceramdan sonra sekiroya tekrar dönüp bir günde oyunu bitirdim, elden ringin tadı çok farklı ancak, kombat anlamında sekiro bambaşka bir şey gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kombatta sekiro rakipsiz diğer souls oyunlarına göre, diğer souls oyunlarında dengesizlik çok bunda ne yapacağını nasıl saldıracağını biliyorsun parry olayı bambaşka.

• formw3 F kullanıcısına yanıt
    Ne bilim elden ring güzel ama bana sanki cok hitap etmedi sürekli aksiyon yok cok büyük harita ve neyi kesip kesemeyeciginj anlayamıyorsun bazılarına haz veriyor. Bende sekirodan geçtim benim görüşüm sekiro daha zevkli

• Güncel Türkçe yamasi olan varmi ? pm atabilirmi.

• Arkadaşlar, oyunla ilgili uzun tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Konu biraz ölü ama başlayacak arkadaşlara tavsiye niteliğinde.

Öncelikle ben bu oyunu ilk olarak ps4te oynama hatasında bulunmuştum, guardian apeye kadar gelip onu da geçip bırakmıştım. Bu oyun kesinlikle 30 fps oynanacak ve keyif alınacak oyun değil.

Neyse oyunu bırakmıştım, ps5 ile demons soulsu bitirdim, üzerine bloodborne ile bir daha cila yapıp sekiroya tekrar atıldım. Oyun daha kolay gelmeye başlamıştı 60 fps ile. İttire kaktıra çok sinir olmadan bir iki bossta inanılmaz takılarak oyunu bitirdim.
    Ara verdim.
    Geçenlerde canım tekrar çekti oyuna bir başladım, neredeyse hiç ölmeden bir günde oyunu bitirdim, hemen ng başladım onda da daha iyi oynayarak tekrar bitirdim ertesi gün tekrar bitirdim.

Kısaca şunu demek istiyorum arkadaşlar. Bu oyun; alışması en zor, ama alıştıktan sonra en kolay souls oyunu. Dark soulslarda ng başlayınca bosslar inanılmaz güçleniyor, evet level kasma silah kasma var ama yaratıklardan hasar yemeniz daha kolay. ( en azından benim fikrim bu) ancak sekiroda gerçekten alıştıktan sonra pot bile içmiyorsunuz çünkü hasar almıyorsunuz.

Youtubeda sekiro oynayan ve izlerken vay be nasıl oynuyorlar lan dediğim kişiler kadar iyi oynuyorum şuan.

Tavsiyem; zor geldi oynamam demeyin. Oynayın, bu oyun bir muhteşem.

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi combatı. Rakibini geçtim, kıyısından, köşesinden yaklaşanı bile yok.

• Bu muazzam oyunun devamı gelmez mi acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar oyunu casual bir oyuncu bitirebilir mi?
    zorluk derecesi nedir?
    en kolay modda bile boss lar çok zorluyor mu?

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt

Hocam bu oyunda rakibin hareketlerini bilmeden başarılı şekilde postür kırmadan parry/block yapmadan kesemezsiniz. En kolay mod diye bir şey yok oyunda zorluk ayarı bulunmamakta oyun baya zor ama isteyene daha da zorlaştırma seçeneği de var bir mekaniği yaparsanız aktif oluyor. Oyunu diğer souls oyunlarıyla karşılaştırmak istemiyorum çünkü bossları kolayca kesebileceğiniz bir yöntem yok. Tamamen oyun bilgisi ve refleksinize bağlı bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkeironnWH -- 31 Mart 2022; 13:53:56 >
  • Bu oyuna niye dlc çıkarmadılar harbiden?

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt

o zaman ben çok oynayamam hocam.. refleksler falan zayıf benim iyice stres olurum..

aslında en sevdiğim temalardan birisidir ninja-samuray temasi ama bu şekilde bitiremem hic

• Bu kombat/parry sistemini harcamazlar adı sekiro olmaz başka bir isim olur bu tarzda yine bir oyun yapacaklarına inanıyorum.

Sekiro 2 gelse ağlatır sevinçten.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Harcamazlar hocam Sekiro combatı çok güzel ama Sekiro'ya özel olması kanaatindeyim diğer souls oyunlarına dizaynına loreuna uymayan bir combatı var.
    İlginçtir ki Sekiro bize mutlu son seçeneği veren tek souls oyunu (tabi canon mu bilinmiyor 4 farklı son mevcut) ve kesin devamı çıkacakmış gibiydi. Yanlış hatırlamıyorsam rejuvenating waters da ki kızı alıp bizim çocuğu diriltmek için batıya gidecektik. Kaldı valla öyle.
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt

Hocam souls oyunları içinde hikayesini zorlanmadan anlayabileceğiniz tek oyun ve hikayesi de baya güzel. Combatı da çok hoş gerçekten karşınızda ki bossla duel atıyormuş gibi hissediyorsunuz ama oyunda level sistemi karakterimi özelleştireyim op şeyleri kullanayım gibi bir sistem yok. PC'de hile yada mod kurarak oyunu kolaylaştırma seçenekleriniz mevcut ama konsolda yok bu maalesef.

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt

o zaman kardeşlikle alıp Bir deneyimleyim hocam teşekkürler bilgiler icin

• Ps4 için konuşuyor olursak…
    “oyunu 30 fps ile oynamak, oyunu bir tık daha zorlaştırıyor” fikrine katılıyor musunuz ?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.