Şimdi Ara

Seğmen'de Muhteşem Cuma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Seğmen'de %40 indirim yapmışlar. Kendi sitelerinde gördüm. Geleceğe yatırım yapmak lazım bolca stokladım boğaz önemli mesele alın aldırın.  

kendi sitesine ulaşmak isteyenler buyursun:

https://www.segmen.com.tr/
    Seğmen | Sağlığın En Tatlı Adresi
    https://www.segmen.com.tr

• indirimli fiyatlar bile çok pahalı benim için.gramajlar şurup boyutu fiyatlar yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tane tahin aldım 1.5 kilo eyv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 parça aldım teşekkürler.Ballari ve reçelleri muhakkak diğer market ürünlerinden daha orjinaldir ve güzeldir

• Tahinleri nasıldır.Koska dan daha mı iyidir.Ayrıca bu 1 kg lık kovada satılan reçeller ile kavanozda satılanlar arasında bir kalite farkı var mıdır.İkisinde de aynı yazı var ama cam dışında fiyat farkının sebebi camdakilerin kalite olarak daha mı iyi olmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 25 Kasım 2022; 14:15:5 >
  • Fiyatlar çok iyi, stok yapmak için güzel fırsat. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

• Bi ara almıştım. Siradan kalite, sivas balimi ne almıştım, yaz gunu cay şekeri kivamina dönüştü.
    Recelleri de marketlerde satilan gibi, orjinal bi olayi yok. Fotumda biri böğürtlen receli efsane diye ovunce almıştım. Koca kavanozda 7-8 tabe böğürtlen vardi, gerisi kirmizimsi jolemsisi.
    Ya bozdular yada forumda trolu çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 25 Kasım 2022; 23:46:21 >
  • İndirim bugüne mi ozel sadece %40 ne zamana kadar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konu reklam kokuyor. Yazanlar maşallah şöyle ucuz böyle güzel diyip durmuş. Bir tane ters bir şey yazan yok. Ya firma mükemmel bir firma uzaydan geldi yıllardır ismini duymadık ya da bu işte bir terslik var.

• Gece gece masrafa girdik. :) Haber için teşekkürler. Bu arada Seğmen Ankara da bilinen bir markadır. Yazlık helva (seven için tabi) fiyatı iyi.

• Wonky kullanıcısına yanıt

şeker hastası olmak veya yağlı karaciğere sahip olmak için bulunmaz bir kampanya diye nükteleyecektim emme milletin ne hali varsa görsün, başa gelmeden kimse akıllanmaz diye düşünüp olumsuz birşey yazmadım

• dekareme kullanıcısına yanıt

Nasıl yani hocam firmanın ürünleriyle ilgili bir şikayetiniz mi var tereddütte kaldım doğrusu

• instance kullanıcısına yanıt

firmayla deel, içeriğiyle ilgili yazdım.. her sattığında şeker var, tek tük bakliyat vs var emme onlar da tükenmiş bitmiş

• dekareme kullanıcısına yanıt

katılıyorum buna. sitede sağlıklı 1 tane ürün göremedim (tahin dışında, oda kalitelimi belli değil susamlar ithal ediliyodu en son)

%100 fıstık ezmesi arıyordum, onun yerine şekeri basıp kremalı şeyler üretmişler

• Trendyol, hepsiburada gibi sitelerde satılan ürünlerinde nerdeyse hiç yorum yok daha önce de seğmen markasını duymamıştım. Eğer ürünlerini deneyen forumdaşlar varsa fikir verebilir. Reçel, helva, bal falan alabilirdik ama şu anlık vazgeçmiş durumdayım.

• fındık kreması nin yüzde kaçı fındık? Ne kadar güvenilir belli değil?

• instance kullanıcısına yanıt
    Ankara'nın çok eski ve köklü firmasıdır, asıl işleri reçel ve helvadır, ama ballarını önermem..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.