Şimdi Ara

sedicivalvole ye neoldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hatırlarmısınız 2-3 yıl önce veya daha önce sedicivalvole nickli bir arkadaş tipo 2.0 16 v i yi baştan modifiye etmişti ve 2-3 ay merakla hergün arabanın yapılışını resimlerle izlemiştik şahsen ben müthiş keyif almıştım ve arkadaş manyak bir araba yapmıştı hatta en sonunda uzayıp gittiği bir video izlemiştim. sonra satacam diyordu, sahi sonrasını bilen var mı? uzun zamandır forumda yoktum da..

• üyelerin hepsi yeni galiba
  • o zamandan bu yana biraz değişim oldu tabi..
  • En son hatırladığım kadarıyla satmayı düşünüyordu.
  • konu başlığını bilen arama yapsın linkini buraya yazsın. ben bi tane satilik tipo görmüştüm modifiyeli draglara uygun şekilde filan eğer fotolarını gösterirseniz tahmin ettiğim araç olup olmadığını yazarım belkim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

http://www.sahibinden.com/modifiye_drag_italyan_tipoWQQaXQQ4364466WQQpXQQdisplayitem bu mu?

Yok değil.O araç kırmızıydı ama farlar,kaput,arka tampon falan aynıydı galiba.Daha doğrusu arka tampondan emin değilim sadece
  • quote:

Orjinalden alıntı: Screamer

quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

http://www.sahibinden.com/modifiye_drag_italyan_tipoWQQaXQQ4364466WQQpXQQdisplayitem bu mu?

Yok değil.O araç kırmızıydı ama farlar,kaput,arka tampon falan aynıydı galiba.Daha doğrusu arka tampondan emin değilim sadece

Hayır hayırr bu değil , bende hatırlıyorum o aracı

EDİT :

http://forum.donanimhaber.com/m_6164419/mpage_21/key_sedicivalvole/tm.htm

Buda linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniavolkan -- 7 Kasım 2008; 0:01:03 >

• Karıştırıyor olabilirim ama o araç kaza yaptı diye okumuştum sanırım yine bu forumda ? Bilgisi olan varmı ?
  • linkten şöyle bir göz attım hey gidi günler ne araba yapmış arkadaş emeğine sağlık..
  • beni dh ye bağlayan bağlayan konudur
  • bir ara bir konuda bir mesaj görmüştüm..
    fotosuda vardı..
    ses sistemleri satan bir firmaya satılmış fuarda sergileniyordu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 7 Kasım 2008; 10:46:32 >
  • evet ben de hatırlıyorum o arkadaşı ama sonucu bilmiyorum
  • araç satılmış sanırım
    youtube videosunda yazmış
    quote:

sediciokt (1 year ago)

ewet satlıkk
    40,000 $ 2,0 16 v Turbo 450 hp

http://www.youtube.com/watch?v=VuLrVCy-mIQ
  • Oktay benim görüştüğüm bi arkadaşım.

Tipo benim bildigim kadar ile öyle kenarda yatıyor , turbo takıldı çıkartıldı en son atmosferik olarak satılıktı ne oldu bilmiyorum ama bu konuyu ona gösteririm cevap yazar.

1 2 hafta kadar önce M5 i ile kaza yaptı . Pert e çıktı araç .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gkhn_

Oktay benim görüştüğüm bi arkadaşım.

Tipo benim bildigim kadar ile öyle kenarda yatıyor , turbo takıldı çıkartıldı en son atmosferik olarak satılıktı ne oldu bilmiyorum ama bu konuyu ona gösteririm cevap yazar.

1 2 hafta kadar önce M5 i ile kaza yaptı . Pert e çıktı araç .

Geçmiş olsun hem kendine hem tipoya yazık olmuş verilen onca emek çabanın bir kenarda yatması üzücü bir durum konuyu hatırlıyorumda brezilya dizileri gibi beklerdik sonraki cevabı
  • Evet, bende takip etmiştim. Her safhasını kare kare bize anlatmıştı. Ustaların yorumlarını bile eklemişti.

Amma eskimişiz yav forumda!
  • hey gidi günler.beklemekten sabır taşı olmuştuk tipoyu.resimlerini hala saklarım.

sedicivalvole satılmıştı ses dizaynı yapılan bir tuning firmasına.geçen sene tuningshow'da gördüm.güzelim otomobilin içini delik deşik etmişler,deri koltuklar yıpranmış bir durumdaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EIRP -- 7 Kasım 2008; 22:39:00 >
  • slmlar herkese arkadaşlar
    dediğiniz gibi tipo macerası bayağı bir heyecenlı olmuştu aracı en son yüceler ses sistemlerine werdik.
    bıraktık italyancılığı M/// ci olmuştuk onunlada ufak bır talıhsızlık sonucu pert oldu araç..
    yeni projeler war yakında denk geliriz herkese iyi forumlar slmlar tekrardan
  • aranan adam ses verdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.