Şimdi Ara

sedicivalvole ye neoldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sedicivalvole

slmlar herkese arkadaşlar
    dediğiniz gibi tipo macerası bayağı bir heyecenlı olmuştu aracı en son yüceler ses sistemlerine werdik.
    bıraktık italyancılığı M/// ci olmuştuk onunlada ufak bır talıhsızlık sonucu pert oldu araç..
    yeni projeler war yakında denk geliriz herkese iyi forumlar slmlar tekrardan

Geçmiş olsun Oktay kardeş. Özlettin kendini...Sedicivalvole maceran gerçekten de ilgiyle takip ettiğimiz o dönemin en popüler konusuydu...Yeni maceralarını bekleriz...
  • vay ve adamı buldunuz çıkartınız en sonunda (6.5 ay sonra)
  • geçmiş olsun diyelim ama güzel araçtı gerçekten
  • quote:

dediğiniz gibi tipo macerası bayağı bir heyecenlı olmuştu aracı en son yüceler ses sistemlerine werdik.
    bıraktık italyancılığı M/// ci olmuştuk onunlada ufak bır talıhsızlık sonucu pert oldu araç..

birde doğan slx modlasan tam süper olacak
  • Fiat konuma tipo olarak o aracı koydum.İsteyen bakabilir.
  • Oktay ii hamd olsun tipo satıldı çoktaan şimdi sıra Sti da bekleyin
  • Bu akşamda Çamlıcada bi tipo gördüm mavi arkasında sedicivalvole yazıyordu dedim acaba bu tipo o tipomu sonra aklıma geldi mavi değildi o
  • quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

quote:

deli olur

• quote:

Orjinalden alıntı: excerius

quote:

quote:

deli olur

Walla benımde hayalım gereklı ekıpman da bılıosunz tipodan kalma war ama bıktırıyor bu ısler artık adamı
    warsa dusunen turbo şahın doğan wereyım lancıa motorunu yurusun arabayı ortadan ıkıye koparsın

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: excerius

quote:

quote:

deli olur

Walla benımde hayalım gereklı ekıpman da bılıosunz tipodan kalma war ama bıktırıyor bu ısler artık adamı
    warsa dusunen turbo şahın doğan wereyım lancıa motorunu yurusun arabayı ortadan ıkıye koparsın

benim scenic e takalım araba gitmiyo ya 0-100 14.3 sn

• Oktay abi bagaja ve ya ön kaputa sığdırır mıyız bisin
  • oktay usta birgün de imkanların el verirse bir dizel makinaya el at allah bilir torku beygiri nerelere uçurursun
  • yeni arkadaşlar için de öğrenmek ve takip etmek güzel oldu. tekrar gündeme getiren arkadaşlara teşekkür...
  • Geçen yıl tuning fuarında bir ses sistemi firmasının standında sergileniyordu araç.Ki sahibi de söylemiş satılmış zaten.Keşke satılmayıp devam edilseydi.
  • ey gidi eyyy...
    sedici hocanın arabası olmasa bile bu topik 3 sayfa gider...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes

ey gidi eyyy...
    sedici hocanın arabası olmasa bile bu topik 3 sayfa gider...

aynen baba
    zaman geçiyor o zamanlar gene 1 senelik toplu mucadelemizle değişik bir marka olmuştuk
    sadece italyan hastalıgımdan halen de hastayım ama artık turbo olmadan boostu bastırmadan güç olmuyor
    görüyoruz kimileride swap işlemi yapıp arabasının yuruyenını 4x4 e çewirip farklı makınalar koyarak ya da ne ısterse yolun sonuna geliyorlar
    Tabi burdaki mantık sadece zewk hobi amaçlı, yapılan motorla 5.000km 10.000km gidip motoru açmak zorunda kalıyorlar kırılmadan olmuyor ammavelakin yürümeye geldiğinde maglubiyet almadan efsane isim olaraktan değişik projelerle fantastik arabalar yapılıyor. Tabi Hastalık işte Falan filan hepimiz de biliyoruz hasta arkadaş çok bu konuda aramızda

İşin kötü durumu zewk ile başlayıp araba yapmaya başladığınızda en önemli seçimimiz aracı yaptırdıgımız usta yoksa alıcamız parçanın markası değil
    Ben bu dertten hep muzdarip oldum işlerimde yara aldım malesef o yüzden ustanızın usta olması illaki önemlide birde 3 kağıtçı sahtekar olmaması gerekli.yada en güzeli Hard tuning yapmadan soft soft ıncıtmeden kırmadan jant, lastik, amortisör ,eksoz ,filtre, yeter ama bu işin sonu da yok donu da yok...

• sen sattın, bende sattım tipoyu

gerçi benimki sütçü beygiri sayılırdı senin aygırın yanında ama...

ama italyana devam 120hplik
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.