Şimdi Ara

Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.722
Cevap
25
Favori
97.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazar günü bitti, ilk defa verdiği sözü tutmadı :/

Bugün eğlence yok sadece hüzün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dinocan Gökçek

Pazar günü bitti, ilk defa verdiği sözü tutmadı :/

Bugün eğlence yok sadece hüzün

İşin garip kısmı tweet falan da atmıyor. Bakalım altından neler çıkacak.

• Tweet attı 10 dk önce.

• Adam tweet atti eve gelmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

CB olmamasi icin bir neden yok turkiye sartlarinda. Fazlasi bile var ornegin kitap okuyup oneride bulunuyor  , mafya lideri ayni zamanda. En azindan tek yuzukle gelmeyecek C.baskanligina   

• bunlar akp den kurtulmak için şeytanla bile yatağa girer yorumlara bak hangi bolgemle gülsem şaşırdım, adamı cb adayı bile ilan ettiler aşktan ,geçmişlerinde fuat avni fun cluptır %90 nı zaten hep aynı nickler. 

sizi sedatın minnoş ellerine bırakmak lazım hayatınızı işkence odası filmine çevirsin  

insan hükümeti sevmeye bilirde saygı duyarımda bu ne yahu resmen kırmızı odalık piskolijik bozukluk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Haziran 2021; 2:24:37 >
  • Bu mafya lideri bunların dostuydu, işbirlikçisiydi. Şimdi itirafa başladı diye fetöcü, dış güçlerci, mosadcı, ciaci, kgbci, baeci diyorlar meşhur güdümlü internet trolleri ve maaşlı TV maymunları.

Bu itiraflar araştırılmasın, konuşulmasın diyenler kesin şunlardır.

Yönetim değişince bütün çıkarlarını, menfaatlerini kaybedecek haramboğaz grup.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bunlar akp den kurtulmak için şeytanla bile yatağa girer yorumlara bak hangi bolgemle gülsem şaşırdım, adamı cb adayı bile ilan ettiler aşktan ,geçmişlerinde fuat avni fun cluptır %90 nı zaten hep aynı nickler. 

sizi sedatın minnoş ellerine bırakmak lazım hayatınızı işkence odası filmine çevirsin  

insan hükümeti sevmeye bilirde saygı duyarımda bu ne yahu resmen kırmızı odalık piskolijik bozukluk.

kendi kendine algı oluşturma adam ne yazmış iyi oku.

kendi kafana göre bir şeyler kurup onu sahneliyorsun.

adamın açıkladıkları seni rahatsız etmiyorsa sende bir problem var demektir. hükümet ve yandaşlar el ele vemriş senin benim paramı iç ediyor. sen de halen daha fuat avni diye ortalıkta geziyorsun

• quote:

bunlar akp den kurtulmak için şeytanla bile yatağa girer yorumlara bak hangi bolgemle gülsem şaşırdım, adamı cb adayı bile ilan ettiler aşktan ,geçmişlerinde fuat avni fun cluptır %90 nı zaten hep aynı nickler. 

Ne demis ulu reis; "Benim emir komuta merkezim bana papaz elbisesi giyeceksin diyorsa papaz elbisesini giyer bu sekilde gider gorevimi yaparim"

Seytanla yataga girer derken once dön gecmisine bak  Sonra bir sabah uyanmissinki yaninda minnosmu minnos bir papaz...  

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Senin gibileri çıldırtıyor olması bile sevmek için yeterli sebep..

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Kardeş umarım daha çok batar taraf tuttuklarınız

• quote:

Yatağı boş bırakmadınız ki   Şeytanın biri giriyor, diğeri çıkıyor koynunuzdan 

• Duba'den kaçıp Güney Kıbrıs'a geçmiş diyorlar.. Oradan Kanada'ya. Gariban Mültecinin biri sınırdan geçmeye kalksa donuna kadar soyup kapı dışarı ediyorlar ama Suç örgütü lideri , tecavüzcü katil biri ülke ülke geziyor. Ne garip ne adaletsiz Dünya arkadaş..

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Bu millete yaptığınız adaletsizliklerin yanında değeri bile yok şu dediğinin.

bu kadar mülteci seviyorsan evine al bir tane. Bolca var sayenizde.

• Naganzo N kullanıcısına yanıt

Biz kimiz , sen kimsin ?

• Yemin olsun en sonunda Akp'e mesaj atıp elinizde daha akıllı troller yok muydu en mallarını buraya yollamışsınız diye yazıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battlefield Maşuku

Kardeş umarım daha çok batar taraf tuttuklarınız

rte mi peker mi deseler 100.000 kere rte derim.

kılıçdaroğlumu pekermi deseler 50.000 defa kılaçdaroğlu derim.

fanatizim arıyorsanız aynaya bakın bu açık dış kaynaklı destekli bir operasyon, fuatın her dediğine doğru, aşkım fuat, hero fuat, diyenler aynı tipler zaten.

hani rte nedese akp li fanatik koyunlar inanıyor diyorsunuz ya bu sedat fanlarıda her dediğine inananda aynı kafada al birini vur ötekine 

en azından rte seçilmiş resmi bir cumhurbaşkanı diğer taraf daha acınıcak statüde işkenceci bir mafya babası peşinden koşuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Haziran 2021; 12:8:34 >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.