Şimdi Ara

Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.722
Cevap
25
Favori
97.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

bunlar akp den kurtulmak için şeytanla bile yatağa girer yorumlara bak hangi bolgemle gülsem şaşırdım, adamı cb adayı bile ilan ettiler aşktan ,geçmişlerinde fuat avni fun cluptır %90 nı zaten hep aynı nickler. 

sizi sedatın minnoş ellerine bırakmak lazım hayatınızı işkence odası filmine çevirsin  

insan hükümeti sevmeye bilirde saygı duyarımda bu ne yahu resmen kırmızı odalık piskolijik bozukluk.

Terbiyesiz seni istediğin bölgenle gül, bu ne kendini bilmezlik ya. Ülkenin içine ediyorlar, sen de hala şov peşindesin.

• Mafya babası olunca ihbarlarına itimat etmemek mi lazım? Kaale almamak mı lazım? Mafya babasının ihbar ettiği suçlar sırf mafya babası ihbar ediyor diye af mı edilmesi lazım?

Hukuk böyle çalışmaz, ihbarcının kim olduğunun bir önemi yoktur, ihbarın önemi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 14 Haziran 2021; 13:6:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Mafya babası olunca ihbarlarına itimat etmemek mi lazım? Kaale almamak mı lazım? Mafya babasının ihbar ettiği suçlar sırf mafya babası ihbar ediyor diye af mı edilmesi lazım?

Hukuk böyle çalışmaz, ihbarcının kim olduğunun bir önemi yoktur, ihbarın önemi vardır.

%90 nı kuru sıkı sadece kuru laf salatası olan şeylere inanmakta bilgeliktir tabi size gore.

feöcülerden direk copy paste yaptığı defne tiwtini sorun inek içip dağamı kaçtı diye? fetöcülerin eski kumpaslarını pişirip pişirip sunuyor zaten çok farklı şeyler olsa diyecem.

aaa bir bakıyor ya bu cidden saçma sapan birşeymiş nasıl anlamadan attık diye sertap erenerden unutursun parçasını çalıp zaman aşımına bırakıyor yersen hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Haziran 2021; 14:32:30 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Kardeş araları iyiyken en azılı suçlu bile elini kolunu sallayarak bu ülkede istediğini yapıyor mu yapıyor. Bırak seçilmiş kişileri şimdi. O seçilmiş kişiler bunların sebebiyken ben gidip azılı suçluyu mu cezalandırırım yoksa azılı suçluya yol açanı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu)
  • quote:

rte mi peker mi deseler 100.000 kere rte derim.

kılıçdaroğlumu pekermi deseler 50.000 defa kılaçdaroğlu derim.

fanatizim arıyorsanız aynaya bakın bu açık dış kaynaklı destekli bir operasyon, fuatın her dediğine doğru, aşkım fuat, hero fuat, diyenler aynı tipler zaten.

hani rte nedese akp li fanatik koyunlar inanıyor diyorsunuz ya bu sedat fanlarıda her dediğine inananda aynı kafada al birini vur ötekine 

en azından rte seçilmiş resmi bir cumhurbaşkanı diğer taraf daha acınıcak statüde işkenceci bir mafya babası peşinden koşuyorlar.

Alıntıları Göster
    Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu)

Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu)

Berat Albayrak istifa edince verdiği tepki...Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) 

Hadi len ordan kripto hayatın yalan senin. Bunun söylediklerine ASLA inanmayın hayatı yalandan ibaret! Her sene ayrı bir palavra atıyor. BANA SORARSANIZ HAPSE GİRMEYİM DİYE DELİ TAKLİDİ YAPIYOR.Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 14 Haziran 2021; 22:18:32 >

• 1 saat önce yeni twitler atmış Sedat Peker. Sıradaki video nasıl bişey olacak çok merak ediyorum :)

Soylunun oğlu şurada yaşıyor 4 gündür demiş.

bu bildiğin benle uğraşırsan bende uğraşırım mesajı gibi geldi...

• surpçum sedat peker savunmak sevmek muhalif olmak ve vatansever olmak demekse piskolojin cidden bozuk.

• asdfasdfasdfasdasdfasdfasdfSedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) 

• quote:

surpçum sedat peker savunmak sevmek muhalif olmak ve vatansever olmak demekse piskolojin cidden bozuk.

Sen olayı hala anlayamamışsın

Burada kimse Sedat Peker melektir, suçsuzdur demiyor. Gerçi adamın kendisi de demiyor burada istenen işbirlikçisi, azmettiricisi kimse onlar da ceza alsındır.

Tabi sizin tayfa gibi terör örgütlerine açık açık ne istedilerse verenler olmaz öyle şey diye kaçmaya çalışıyor. Ama isteğiniz olmayacak. Tüm suçlular cezalandırılacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Jeopol kullanıcısına yanıt

Her zamanki gibi salağa yatıyor. Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) 

• Jeopol kullanıcısına yanıt

o bayılıpta kaçmak istediğin vatandaşı olmak için heşeyini vereceğin ülke baştan sona mafyayla suç ögütleriyle hatta açık teröristlerle iş yapar ülke çıkarları için, kara para mafya devlet terörist ilişkisinde dünyada 1.meksikadır 2.abd dir yaaa...

akp gidip babanın oğluda gelse mafyayla ülke çıkarları adına (suça bulaşma anlamında değil ) iş yapıcak alışsan iyi olur.

bu tipler sıradan tipler değil milyon milyar dolarlık tipler.

adam sedat peker övülmesi sevilmesi için muhalif olunmalı demeye getirmiş resmen o süper bakış açısıyla akp eleştirdiğim msjlarıda ironi biçimde şaka gibi koymuş işi gücü yok belli adam ayaklı fal küresi gibi milletin geçmiş msj larıyla uğraşıyor ha ben burda akp le ilgili birşey yazıyorum ay süper mükemmel kusursuz bir parti diyorum sankide, kafasıda mükemmel yani.

sedat pekerin her dediğine her yumurtasına turpuna inandığı için doğal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Haziran 2021; 12:46:49 >

• Sedat Peker Cehape twitleri atmış :)

kerocanlara gün doğduuuu

• quote:

o bayılıpta kaçmak istediğin vatandaşı olmak için heşeyini vereceğin ülke baştan sona mafyayla suç ögütleriyle hatta açık teröristlerle iş yapar ülke çıkarları için, kara para mafya devlet terörist ilişkisinde dünyada 1.meksikadır 2.abd dir yaaa...

akp gidip babanın oğluda gelse mafyayla ülke çıkarları adına (suça bulaşma anlamında değil ) iş yapıcak alışsan iyi olur.

bu tipler sıradan tipler değil milyon milyar dolarlık tipler.

adam sedat peker övülmesi sevilmesi için muhalif olunmalı demeye getirmiş resmen o süper bakış açısıyla akp eleştirdiğim msjlarıda ironi biçimde şaka gibi koymuş işi gücü yok belli adam ayaklı fal küresi gibi milletin geçmiş msj larıyla uğraşıyor ha ben burda akp le ilgili birşey yazıyorum ay süper mükemmel kusursuz bir parti diyorum sankide, kafasıda mükemmel yani.

sedat pekerin her dediğine her yumurtasına turpuna inandığı için doğal.

Evet. O ülkeler kendi vatandaşı için çalışır. Kendi vatandaşını öncelik verir. Bazı ülkeler gibi vatandaşını itip kakmaz. Sokaktaki taştan, Suriyeliden değersiz hale getirmez.

Vatandaşı sürünürken saraylarda yaşamaz.

Adamın dedikleri gün gibi açık. Akp yalanlayamıyor bile. Araştırılsın denilince kaçacak delik arıyorlar. Ben böyle pisliğe batmış kişiler istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Benim gözümde 1 TL'LİK tipler

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Benim gözümde 1 TL'LİK tipler

malesef devlet adına oyle olmuyor o abd teröristlere halkının vergisinden alın terinden milyon dolarlar aktarıyor ülke zengin tuzu kuru olunca kimsenin umru olmuyor orası ayrı,parayı parayla döndürüyor nasıl olsa.

sedatda akp nin ilişkiside ülke çıkarları adına çıkar ilişkisiydi tabi ha bundan 1000 kat daha fazlası 90 larda vardı ama burda 90 ları cennet olarak görücek tip dolu tabi.Sedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) 

90 larda villada medya patronundan direktif alan başbakan bile gördü bu ülke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Haziran 2021; 13:1:12 >
  • Reis artık Chp'ye bile akıl veriyor. Ulan ne tembel adamlarsınız, adam gibi muhalefet yapsanıza diyor. Gerçekten bu Chp yüzünden Akp yıllardır iktidarda.

Senin Sedat Pekeri savunmam gerekmiyor mu. Sonuçta desteklediğin eski takım arkadaşın. Öküz öldü ortaklık bitti deme.

• Yeni twitleri geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

asdfasdfasdfasdasdfasdfasdf 

Ikinci eleman kosmaya tovbe ettiSedat Peker, Muhammed Yakut ve Ali Yeşildağ Videoları ve Tweetleri (Ana Konu) 

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.