Şimdi Ara

Secret Circle (2011) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
27.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babası zaten gücünü hiç kaybetmemiş ve 17.bölümdeki laneti tamamen kendi ayarlamış ilginç olmaya başladı dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigma100 -- 28 Mart 2012; 12:06:04 >
  • Bu haftaki bölüm son zamanlardaki en iyi bölümlerden biriydi. Hele o ateş sahnesinde etkilendiğim kadar en son şu kilise sahnesinde etkilenmiştim.

Eben bu sefer iblis güçlerini kendine aldı. Ya kendi kendini yok edecek ya da çok fena bi geri dönüş yapacak. Ama eğer kristallerin hepsi bulunursa da cadılar kendilerini gösterebilir ve rahatlıkla büyü yapabilir.

Savaş başlıyor...
  • Yeni bölüm kesinlikle en iyi bölümlerden biriydi.

John Blackwell i çözmesi gerçekten zor ama seviyorum bu adamı
  • Nasıl dizi beyler önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Nasıl dizi beyler önerir misiniz?

Bence güzel bir dizi, ilk bölümler biraz sıkıcıydı ama sonradan açıldı.
  • 18. bölümü henüz izlemedim 19 çıkınca seyredicem ikişer ikişer daha çok tadı çıkıyor dizilerin
  • Son bölümü beğendim, dizi iyice zevkli olmaya başladı.
  • 20. Bölüm çıktı. Konu çok aşağılarda kalmış. Aslında dizi kendini baya düzeltti. Hiç sıkılmadan izliyorum son bölümleri.

Jane'in ölmesine üzüldüm, yazık oldu boşu boşuna gitti.
    Nick'in geri dönmesi de şaşırtıcı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 28 Nisan 2012; 19:52:37 >
  • 20 de güzeldi.

Yavaş yavaş kristaller birleşiyor bakalım neler olacak
  • Dizi sonradan baya açılmış.

4. bölüme kadar izleyip bırakmıştım. Geçenlerde tekrar başladım 2 günde bitti tüm bölümler.
  • Yeni bölüm çıktı. Heyecan tavan yaptı, yok mu izleyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

Yeni bölüm çıktı. Heyecan tavan yaptı, yok mu izleyen?

Ben izliyorum. Gayet guzel gidiyor dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

Yeni bölüm çıktı. Heyecan tavan yaptı, yok mu izleyen?

Son 2 bolümü henüz izlemedim, en son izlediğimde
    Cassie'nin büyük annesi ölmüştü.
    Muhtemelen kalan bölümü de bugün izlerim.

Bu arada sezon finaline son 1 bölüm değil mi?
  • Sezon finali muhteşemdi

Yeni kardeşler geliyor Cassie ve Diana'ya

2. sezon ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

Sezon finali muhteşemdi

Yeni kardeşler geliyor Cassie ve Diana'ya

2. sezon ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı ?

2.Sezon eylülde başlayabilir ama dizinin iptal edilme durumu da var. Belli olmaz. İnşallah devam eder. Sezon finalini izlemeye başlıyorum şimdi.

Müthişti. Sezonun en iyi bölümüydü!!!
    Topluluk mührü bozuldu. Artık hepsinin kendi büyüsü var. Böylesi daha iyi zaten.
    Diana'ya gıcık olmaya başladım. Topluluğu terk etti ama geri döner kesin.
    Yeni sezonda (olursa) 4 balcoin cadısının daha geleceği anlaşıldı.

Umarım dizi iptal olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 11 Mayıs 2012; 18:08:50 >

• 3 erkek 1 kız geliyor.

• genel olarak sıradan bir bölümdü, ama son bir dakika yı baz alacak olursam aklımda gelecek sezon için bir çok soru oluştu.

Son dakika gelişmesi:

Arkadaşlar The Secret Circle dizimiz 2.sezon onayı almamış ve iptal edilmiştir.
    Kaynak: http://www.dizimizi.com/haber-the-secret-circle-ve-ringerin-gelecegi-belli-oldu-tamam-mi-devam-mi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtcn1 -- 12 Mayıs 2012; 7:35:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtcn1

genel olarak sıradan bir bölümdü, ama son bir dakika yı baz alacak olursam aklımda gelecek sezon için bir çok soru oluştu.

Son dakika gelişmesi:

Arkadaşlar The Secret Circle dizimiz 2.sezon onayı almamış ve iptal edilmiştir.
    Kaynak: http://www.dizimizi.com/haber-the-secret-circle-ve-ringerin-gelecegi-belli-oldu-tamam-mi-devam-mi.html

• Yapmayın yahu, güzel gidiyordu.
  • İlk bölümünü biraz izlemiştim daha sonra diğer bölümlerini izlemedim.Dün izlemeye başlayacaktım ki dizinin 2.sezon onayını alamadığını öğrendim.İlk bölümü izlemiş biri olarak fena bir diziye benzemiyordu bu yüzden bitmesi kötü olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 16 Mayıs 2012; 15:36:03 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.