Şimdi Ara

Secret Circle (2011) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
27.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Denk geldikçe izliyorum bazen sarıyor bazen sıkıyor.
  • dizi iptal oldu diye bir şey duymuştum ben doğru mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

dizi iptal oldu diye bir şey duymuştum ben doğru mu acaba

Doğru maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loveliest

quote:

Doğru maalesef..

güzel değişik bir diziydi bitmesi kötü olmuş
  • quote:

quote:

quote:

Doğru maalesef..

Bencede güzeldi ve merak uyandıran bir sezon finali olmuştu ama oyunculuklar kötüydü ya. başroldeki kızın mimikleri filan çok yapay ve iticiydi mesela..
    Ama bitmeseydi iyiydi tabi..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Doğru maalesef..

Bencede güzeldi ve merak uyandıran bir sezon finali olmuştu ama oyunculuklar kötüydü ya. başroldeki kızın mimikleri filan çok yapay ve iticiydi mesela..

Cassie'nin mimikleri bana itici gelmiyordu. Aksine ailesini kaybetmiş bir kız olarak güçlü durmaya çalışan, cool ve kendinden emin bir yapısı vardı. Biraz donuk davranmış olabilirler kadro olarak ama yerindeydi bence. Ayrıca Faye'in oyunculuğunu da çok sevmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Euphoria*

quote:

quote:

quote:

quote:

Doğru maalesef..

Cassie'nin mimikleri bana itici gelmiyordu. Aksine ailesini kaybetmiş bir kız olarak güçlü durmaya çalışan, cool ve kendinden emin bir yapısı vardı. Biraz donuk davranmış olabilirler kadro olarak ama yerindeydi bence. Ayrıca Faye'in oyunculuğunu da çok sevmiştim.

Tabi bu benim fikrim. Ama şöyle birşey var Cassie ne kadar iticiyse Faye de o kadar iyiydi. Yani demek istediğim ailesini kaybetmiş güçlü durmaya çalışan kız havasını anlarımda sanki kırk yıllık büyücüymüş gibi büyü yaparken tuhaf tuhaf mimikler filan. Yapaydı bence(!).

• ARkadaşlar forumlarda yapımcıların ABC Family ile anlaşmak üzere olduğu yazıyor umarım doğrudur .Birisi bana bu diziyi oturup seyrediceksin deseydi inanamazsm ama diziye çok kanım ısındı .
  • dizi yayından kaldırılmadımı? @nk95 onay alamadı diye biliyordum inş devam eder
  • Dizide bazı saçmalıklar vardı bence ;

1- Bunların ailelerin çemberi 6 kişilik olması gerekmiyor muydu ? Cassie'nin annesi babası , Adamın babası , Diana'nın hem annesi hem babası , Faye'in annesi , Jake'in annesi ve babası , Melissa'nın annesi ... Sanki saymakla bitmeyecek gibi

2- Hiç zeka yok bu kızlarda. Madem Diana'da Blackwell ailesinden o zaman Adam ile olduğunda lanetin onlarda da olması lazım ama bunu hiç düşünen olmadı. Bunu düşünselerdi daha en baştan öldürebilirlerdi John'u
  • quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

Dizide bazı saçmalıklar vardı bence ;

1- Bunların ailelerin çemberi 6 kişilik olması gerekmiyor muydu ? Cassie'nin annesi babası , Adamın babası , Diana'nın hem annesi hem babası , Faye'in annesi , Jake'in annesi ve babası , Melissa'nın annesi ... Sanki saymakla bitmeyecek gibi

2- Hiç zeka yok bu kızlarda. Madem Diana'da Blackwell ailesinden o zaman Adam ile olduğunda lanetin onlarda da olması lazım ama bunu hiç düşünen olmadı. Bunu düşünselerdi daha en baştan öldürebilirlerdi John'u

1. Hepsinin sadece bir ebeveyni çemberden olabilir hatırlamıyorum pek.

2. Bunda çok haklısın hiç aklıma gelmemişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitmiş mi?nası biter yaa?
  • hep güzel kızları koymuşlar başta Diana olmak üzere, Jake tamam da Adam nedir ya hiç yakışmamış Cassie 'e bence Adamı daha yakışıklı biri oynamalıydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilaraaaaaa

hep güzel kızları koymuşlar başta Diana olmak üzere, Jake tamam da Adam nedir ya hiç yakışmamış Cassie 'e bence Adamı daha yakışıklı biri oynamalıydı...

Çok şekilcisin sanırım. Dış görünüş o kadar önemli mi Adamlar gayet güzel üstlenmişlerdi rolleri. Yaptığın saygısızlık.
  • ilk bölümü izledim beğendim ama pek oturmadı bidaha izlicem önemli yerleri
  • Diziyi üç günde aralıksız izledim bitirdim, uyku dışında. Aslında çok iyi bir dizi ama neden ikinci sezonu çekmiyorlar anlamak zor. Harbiden çok iyi ama. Hiç de fantastik sevmememe rağmen bayıldım diziye. Kısmet.
  • Arkadaşlar dizi iptal edildi ama seneye devam ettirebilirlerimi? Yaani yeniden başlatabilirlerimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: che2895

Arkadaşlar dizi iptal edildi ama seneye devam ettirebilirlerimi? Yaani yeniden başlatabilirlerimi?

Keşke devamını da çekseler. Çok iyi dizi.
  • Güzel diziydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.