Şimdi Ara

Secret Circle (2011) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
27.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Promo değil direk ilk bölümün özeti gibi bişey olmuş izlemeye 1x02'den başlıyacağım
  • Promo hoşuma gitti takip ederim büyük ihtimal zaten "Supernatural" ve "TVD" de aynı kanalda yayınlanıyor şansa vermek lazım
  • ergenlerin dizisi olcak gibi. ama promoyu beğendim, hiç bir maliyetten kaçınmamışlar.
  • Süper güçlere sahip gençlerimi konu alıyor gene? Ne zaman başlıyor dizi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAS -- 12 Ağustos 2011; 2:00:33 >
  • The.Secret.Circle.S01E01.Pilot.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-TB versiyonu erkenden nete düşmüş.
    Altyazısı da gelmiş.

http://divxplanet.com/sub/s/217696/Secret-Circle.html

Görüntü kalitesi gayet iyi. Konusu biraz dandik gelsede görsel efektleri filan güzel olacağa benziyor.
    Ben biraz şans vermeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 14 Eylül 2011; 8:15:50 >
  • İlk Bölüm fena degildi
  • Yeni dizilerin 2. sezon onayını bekleyeceğim demiştim ama pilot bölümü çekiyorum beğenirsemde devam ederim malum CW'de kolay kolay dizi iptal olmuyor
  • İlk bölüme göre iyiydi. Efektler abartılı değil ve tadındaydı. Takip edelim bakalım..
  • Şimdi izledim beklentilerimin üstünde bir pilot oldu. İlk bölümden merak unsurunuda oluşturdular 2. bölümü merak ediyorum açıkçası CW'de bu dizi tutar gibi geliyor izlemeye devam.
  • Ben de şimdi indirip başlıcam izlemeye. Açıkçası bir şans vermek gerekir diye düşünüyorum. Thomas Dekker i zaten terminatör den severim, bence iyi bir dizi olucaktır. Nete 2 gun onceden düşmesi de iyi olmuş
  • İlk bölümü izledim beğendim diziyi. Özellikle o kızlar ne güzel öyle ya hele anneleri

Cassie
  • Cassie cok guzel Faye ayri bir cekici anladiniz siz.
  • En kısa zamanda izlemeyi düşünüyor sağlam diziye benziyor.
  • @ozikazi bu dizininde çevirisinide sen mi yapıcaksın? tvd ile aynı güne denk geliyor gerçi
  • İlk bölümü bende izleyenlerdenim beni sarmayacak gibi bir izlenim aldım, ilerleyen bölümlerde karar vereceğim...
  • listeye aldım , biriksin bölümler başlarım
  • @Négro evet ben yapıyorum 2 arkadaş daha var benimle beraber ortak yapıyoruz.
    Aynı güne denk geliyor da hallederiz :)
  • ilk bölümü izledim hiç begenmedim kurgu konu hoşuma gitmedi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.