Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.482
Cevap
199
Favori
1.208.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vichy şampuan ile nisandan beri düzeyli ilişkimiz var tüm yaralarımı aldı götürdü saçlarm yeniden çıkmaya başladı bıyık kısmın yeniden gürlendi bunca olumsuzlğn içinde bunları görmek beni bi nebze olsun aynaya baknca sevindiriyr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

Vichy şampuan ile nisandan beri düzeyli ilişkimiz var tüm yaralarımı aldı götürdü saçlarm yeniden çıkmaya başladı bıyık kısmın yeniden gürlendi bunca olumsuzlğn içinde bunları görmek beni bi nebze olsun aynaya baknca sevindiriyr

Sampuanin tam ismi nedir hocam

• Saç derimde kızarıklık üstünde kepek gibi dökülmeler mevcuttu 1 Yıldır var. Dün doktora gittim ve bana karışım ve betasalic verdi Sedef var dedi stresten olur dedi kullanmaya başladım ilaçları sonucu paylaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

Vichy şampuan ile nisandan beri düzeyli ilişkimiz var tüm yaralarımı aldı götürdü saçlarm yeniden çıkmaya başladı bıyık kısmın yeniden gürlendi bunca olumsuzlğn içinde bunları görmek beni bi nebze olsun aynaya baknca sevindiriyr

bir çok ürünü var hangisi sizin kullandığınız rica etsem ürünün resmini çekip atar mısınız çünkü aynı isimle neredeyse hepsi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Budur. Nisandan beri hergün kullnıyorm bitmedi

• ucuß3 kullanıcısına yanıt
    1 ay kullanmıştım ancak anlamsız saç dökmüştü ve bırakmıştım

• bunu kullanıyorum öneririm
  • Daha önce de bu başlıkta yazılarım vardı. Uzun süredir saçımda ki kepekten eser kalmadı. Bunun tek yararının düzenli ve synı şampuanı kullanmaktan geldiğini düşünüyorum. Bu süre içinde yüzümde ve kulağımda pullanma devam ediyordu. Tanıdığım bir eczacının tavsiyesi ile coresatin kullanmaya başladım. Yüzümde ki ve kulağımda pullanma gitti. Denemenizi tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayar Kolu

Daha önce de bu başlıkta yazılarım vardı. Uzun süredir saçımda ki kepekten eser kalmadı. Bunun tek yararının düzenli ve synı şampuanı kullanmaktan geldiğini düşünüyorum. Bu süre içinde yüzümde ve kulağımda pullanma devam ediyordu. Tanıdığım bir eczacının tavsiyesi ile coresatin kullanmaya başladım. Yüzümde ki ve kulağımda pullanma gitti. Denemenizi tavsiye ediyorum.

Eczacınızda coresatin var mı?Ben Adana,Niğde ve Düzce'de bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

1 ay kullanmıştım ancak anlamsız saç dökmüştü ve bırakmıştım

Şöyle bişy var şampuan çok kıvamlı ve durulaması çok zor. Gerçekten de bol su durulama yapmadğnda saçlarm vıcık vıcık oluyordu bnyodan sonra. Muhtemelen szdeki saç dökülmesi de bundan olmuş olma ihtimali var

• Arkadaşlar bu sivilcelerin döktüğü saçlar sizde geri çıkıyor mu?
    *
    Bir dermatolog dökülen saçların tekrar çıkacağını söyledi fakat saçlarımı kısa kestirince gördüm ki büyük sert olan sivilcilerin yerinde ufak ufak kellikler oluşmuş.
  • Aynen kardeş saç çıkıyor gibi ama dediğin gibi sanki kısayken kellikler oluşuyor

• ibanez08 kullanıcısına yanıt
    dostum malesef genetik olarak yatkınlığınız da varsa imkansızdır saç çıkması :(

benim de şakak bölgesi açıldı onun dışında sıkıntı yok ama gürdü oralar bi 4-5 yıl evvel

..bu hastalık kesinkez saçlarınızı birdaha çıkmamak üzere dökecektir..umut verenlere aldanmayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 23 Eylül 2015; 15:46:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

dostum malesef genetik olarak yatkınlığınız da varsa imkansızdır saç çıkması :(

benim de şakak bölgesi açıldı onun dışında sıkıntı yok ama gürdü oralar bi 4-5 yıl evvel

..bu hastalık kesinkez saçlarınızı birdaha çıkmamak üzere dökecektir..umut verenlere aldanmayın lütfen.

Bence cok kesib konusmayin dedemin 30 dayimin 10 yildor bu hastaligi var biri 45 biri 75 yasinda ikisininde saci var

• Yaz sezonunu denizde geçirdigimden rahattım, tam hastalıgı unutmuşken kendini hatırlattı yine bir haftadır saçlar için prozinc şampuanı kullaniyorum ve oldukca memnunum. Yüz konusunda ise Coresatin kremin satışında yaşanan sorunlardan sonra napıcam bilmiyorum. Tek iyi gelen kremdi ve kortizon içermiyordu ya da bize öyle söylüyorlardı yüz için krem veya losyon önerisi istiyorum arkadaşlar kortizon içermeyeninden. Son olarak bu hastalıktan kurtuldugum tek dönem askerlik yaptıgım 5 aydı. 23 kilo verdim askerlik sürecinde ki vücut yag oranı bu hastalıgı etkiliyor diye kafamda bir fikir oluşturdum.

• Arkadaşlar az banyo yapın vucudu yıkasanızda kafanızı yıkamayın daha az kaşıntı ve dokulme oluyor ben 5gunde bir yapıyom deneylere başladım kaşıntı ve pullanma olan yerlerinize çay surun kaşıntıyı anında kesiyor ve iyleştiriyor bölgeyi geçici olarak.

• zetion veya benzeri bir sampuan kullandınız mı? ben faydasını gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihatemlik

zetion veya benzeri bir sampuan kullandınız mı? ben faydasını gördüm.

valla geçici o şampuanlar 8 yıldır var bu hastalık bende en etkilisi vichydi o bile fayda etmiyor artık ama 2 sene kafam rahatladı vichy sayesinde.
  • Vichy etkisi kalıcı değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Arkadaşlar az banyo yapın vucudu yıkasanızda kafanızı yıkamayın daha az kaşıntı ve dokulme oluyor ben 5gunde bir yapıyom deneylere başladım kaşıntı ve pullanma olan yerlerinize çay surun kaşıntıyı anında kesiyor ve iyleştiriyor bölgeyi geçici olarak.

arkadaşım biz farklı bir hastalığı mı yaşıyoruz acaba saçlarımı 2 gün şampuan ile yıkamasam aşırı yağlanmadan saç derisinde hemen kaşıntılar,kepeklenmeler başlıyor nasıl dayanıcaz mecbur gidip yıkıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.