Şimdi Ara

Seat Leon - Audi A3 - Vw Golf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

33.000 max bütçem var .

audi a3 2006 model tek kapı 1.6 motor düşünüyorum.

seat leon 2010 model 1.6 stylance düşünüyorum

vw golf - 2009 yeni kasa 1.6 Trendline düşünüyorum..

3 üne de lpg taktırmayı düşünüyorum.

Konfor , yakıt ( önemli ) vs gibi kriterler olarak bana hangi tavsiyede bulunursunuz ve neden ?

Son olarak ESP li araba istiyorum ısrarla mümkünse. 2006 2007 audilerde ASR var , yani sanki ESP yok gibi anladım ilanlardan.

• Son olarak biraz alakasız olacak bu 3 arabaya ama , 2006 model Volvo S40 ... Bu araç dizel olacak , benzinli düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guide

Arkadaşlar ,

33.000 max bütçem var .

audi a3 2006 model tek kapı 1.6 motor düşünüyorum.

seat leon 2010 model 1.6 stylance düşünüyorum

vw golf - 2009 yeni kasa 1.6 Trendline düşünüyorum..

3 üne de lpg taktırmayı düşünüyorum.

Konfor , yakıt ( önemli ) vs gibi kriterler olarak bana hangi tavsiyede bulunursunuz ve neden ?

Son olarak ESP li araba istiyorum ısrarla mümkünse. 2006 2007 audilerde ASR var , yani sanki ESP yok gibi anladım ilanlardan.

Ortadaki aracı alıp keyfine bakcan o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha açıklarsanız süper olacak valla ... çünkü gerçekten kafam baya karışık durumda ...
  • quote:

Biraz daha açıklarsanız süper olacak valla ... çünkü gerçekten kafam baya karışık durumda ...

Üçünde de aynı motor var benzer tüketim elde ederler. Donanım olarak trendline golf bom boş bir araç. Model yası olarak leon küçük ve esp standart ayrıca donanım çok iyi.

• Tüm yeni kasa manuel Golf'lerde ve 2008 sonrası makyajlı Leon'larda ESP yok. Leon için ayrıca paket alınmışsa ESP olur.

Benim önerim A3.
  • Staylance paketlerde leonda esp standart. Makyajli kasalarda style paketlerde ek donanım.

• yanlış anlamayın ama hem lpg hem esp..lpg li coupe cabrio olayı gibi oldu..lpg ile esp biraz verimsiz olur..leon kasa olarak büyük birde lpg taktırdınız mı sizi yer yer gidişat tadminsiz ve rahatsız edebilir..golf ve audi'den yana seçimlerinizi kullanın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacecake

yanlış anlamayın ama hem lpg hem esp..lpg li coupe cabrio olayı gibi oldu..lpg ile esp biraz verimsiz olur..leon kasa olarak büyük birde lpg taktırdınız mı sizi yer yer gidişat tadminsiz ve rahatsız edebilir..golf ve audi'den yana seçimlerinizi kullanın..

Esp ve LPG ne alaka verimsiz derken. Esp nedir hocam? leon kg olarak golfdende a3 tende hafif.

• araç çekiş veya itiş kontrolünü manuel olarak ellede tek bir tuş yardımıyla aktif yada pasif yaparak aracın yol tutuşu yada savurganlığını on yaparak daha tutarlı off yaparak daha drift vari bir sürüş muhabbeti..tabi önden çekiş araçta bu olay arkadan itişli araçlar kadar zevkli olmaz ayrı mesele..o kocaman leon golf ve a3 den hafif demek..şaşırdım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santino Santorelli -- 4 Ekim 2012; 14:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

yanlış anlamayın ama hem lpg hem esp..lpg li coupe cabrio olayı gibi oldu..lpg ile esp biraz verimsiz olur..leon kasa olarak büyük birde lpg taktırdınız mı sizi yer yer gidişat tadminsiz ve rahatsız edebilir..golf ve audi'den yana seçimlerinizi kullanın..

Esp ve LPG ne alaka verimsiz derken. Esp nedir hocam? leon kg olarak golfdende a3 tende hafif.

seat logosunu görünce dedim adam seat'cı herhalde kendi arabasını daha biliyordur sandım fakat bir şey bilmediğin ortada.. LEON 1310KG GOLF 1240KG A3 1225KG..illa tezi çürütmek için teknik verilere bakmak gerekiyor..göz var nizam var leon dediğin araba koca kaslı bişey nasıl bir golf ve a3 den hafif olur mantığıa ters..bilip bilmeden yorum yapmayalım..

• quote:

LPG ve ESP alakası nedir? Bi araba 70 km/h ile giderken de ESP'ye ihtiyaç duyar. İlla 220 ile gitmek gerekmiyor yani.
  • mesajlarınızı önemle takip ediyorum .

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

evet esp ile performans biraz ilgisiz oldu .. ben buna istinaden cevap vermek isterim ; e46 3.30 d araba kullandım 1 sene 500 NM torklu . performans anlamında beklentim yok artık. şuanki arabam 2012 model polo comfortline. bunu değiştirip hemen hemen aynı yakıtta olan bu 3 arabadan birini almak. tüp ile 3 arabanın motoru uyumlu olacağını biliyorum . performans hatırlatmanız için teşekkür ederim . çok atak bir araba olmayacğaının farkındayım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 4 Ekim 2012; 16:24:35 >
  • ben A3'den yana kullanmak istiyorum seçim hakkımı sonuçta Seat bir Audi değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

seat logosunu görünce dedim adam seat'cı herhalde kendi arabasını daha biliyordur sandım fakat bir şey bilmediğin ortada.. LEON 1310KG GOLF 1240KG A3 1225KG..illa tezi çürütmek için teknik verilere bakmak gerekiyor..göz var nizam var leon dediğin araba koca kaslı bişey nasıl bir golf ve a3 den hafif olur mantığıa ters..bilip bilmeden yorum yapmayalım..

Senin isin zaten internetten kopyala yapıştır. Esp yi ne güzel anlatmışsın öyle drift yapmak için haa. Demek BMW de dtc de denir bak bak ve manuel olarak düğme ile de müdahale ediliyormuş demek. Toyota da vsc diyorlar haberin olsun başka mesajında satarsın bunuda. LPG ile esp bombanı unutmuş değilim ve mantıklı bir açıklama bekliyorum.
    Şimdi gelelim ağırlıklara.
    Bir amblem degil o benim araç leon dizel dsg
    Leon dizel dsg : 1310 kg
    Golf dizel dsg : 1317 kg
    A3 dizel stronic: 1415 kg
    Bunlar güncel ağırlıklar.
    Arkadasın belirttiği araçların ağırlıkları
    Leon 1205 kg
    Golf 1190 kg
    A3. 1295 kg
    Benim burda hesaplamayı unuttuğum nokta golf 1,6 motor olarak sadece trendline donanım olmasından kaynaklanan hafifliği hesaplamamak.

• arkadaşlar lütfen benim için birbirinizi kırmayın .

bilgi yanlışı olabilir sorun değil

seat leon için , yol ve motor sesi alabilir dediler , golfte hemen hemen öyleymiş , kullananlar yorum yapabilir mi ?
  • tek kapı olmasaydı a3 derdim
  • quote:

2010 iyi donanımlı leon alınır tartışmasız.
  • seat leon 2010 modem donanımlıdır uzun zamandır aynı kasayı kullandığı halde golfun ve a3 ün bütün kasalarından şık duruyor bana göre
  • yerinde olsam 2011 vs. bir Leon 1.2 Tsi bakarım.

1.2 tsi çok çok güzel motor, çok memnun kalırsın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.