Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1080 fiyat verdiler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay masallah bide ben burdaki bayi mi kazik diyodum 900tl demislerdi burda. Tesekkurler, ben en iyisi armsterin siparisini geceyim

• arkadaşlar merhaba,

cumartesi günü aracımı 5-10 dakikalık bir iş için arkadaşıma vermiştim, kendisi ana bir caddede dörtlüleri bir pastanenin önünde yakıp duruyor, araçtan inmek istiyor fakat arkadan gelen scooter'in geldiğini son anda farkediyor, motor yavaşlayıp yönünü sağa çeviriyor refleks olarak fakat benim aracın kapısının alt tarafına vuruyor.

görünürde çok ciddi değilmiş gibi geldi bu bana, bükülme var düzeltirler dedim ama kapı kapanırken tam kapanmıyor, biraz sert kapatmak gerekiyor. doğuş oto maslak'a götürdüm, kapı değişecek dediler. onarımla halledemez miyiz dedim olmaz dediler. 5420 lira masraf çıkardılar.

kafam çok karışık. kaskoyu bozsam tramer'e işleyecek prim artacak. arkadaş masrafları karşılayacağını söyledi bu arada. değer kaybını ondan alabilirim.

kaskoyu bozmadan serviste yaptırıp nakit ödeme yapabilirim arkadaştan alıp. ama satarken yine değer kaybım olacak.

diğer seçenek de sanayide işini iyi yapan yerlere onartmak.

tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

• AlCaDrAs A kullanıcısına yanıt
    Hocam kapının değişmesine gerek yok bu kadarcık birşey için, konyada olsanız hemen çözerdik ama siz bence iyi bir göçükcüye gidin en kötü Kaportacıya en azından banttan altına tadilat yapılır.

Geçmiş olsun hocam, bence de iyi bir kaporta üstası gayet de güzel yapar kapıyı. Değişmesi biraz abartı olur gibi.

Yalnız şöyle bir durum var, Eylül ayında ben de ufak bir kaza geçirdim. Sadece ön tampon değişti, tampon ızgara FR amblemi front asist işçilik fln 5700 küsur fatura çıktı, karşı taraf %100 hatalı cikti fln ama sizin kapı değişimine çıkarılan tutar ile kıyaslayınca benimkini fazla sisirdikledini düşünmeye başladım.

Sonuçta tampon plastik parça diğeri kapı yani. Ha benimkini sisirmedilerse şayet kapı değişimine uygun fiyat vermişler demektir.

Ha bir de şu açıdan bakmak lazım, elinizde fotolar var mevzu belli ağır bir kaza yok sonuçta, ileride satarken çok bir sıkıntı olmaz, sonuçta gocuk boyalı olmayacak yeni sıfır kapı.

Tutanak tutuldu mu, tutulduysa kusur kimde çıkar kasko etkilenir mi veya gelecek masraf kimden çıkar mevzusu da önemli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gecmis olsun .kapinizda boya kalkmasi olmadigi icin boyasiz gocuk giderme ile 1 saatte hallediler. Ben defalarca yaptidim. Ne exper nede servis anlar yeteki iyi iscilik olsun. En fazla 500 tle bir ucrete yaptirabilirsiniz. Ama her onune gelen gocuk tamirciziyim diyor. İyi referansi olan yere gitmenizi tavsiye ederim

• arkadaşlar teşekkürler. referansla bi kaportacıda 1000 tl ye yaptırdım, eskisinden iyi oldu :)
    kapinin butun fotolarini cekin.. madem arkadasiniz odeyecek kapiyi yenisiyle degistirjn.. sonucda siz bineceksiniz.. tramerede islenmeyecek.. satarkende gosterirsiniz.. hic sanayide ustalwrla ugrasmayin ne olacak die dert edinmeyin..

• Arkadaşlar merhaba, ufak bir sorun yaşıyorum far ile ilgili, benzer sıkıntı yaşayan var mi bilmiyorum. Arabanın sol farında yağmurda karda sürekli su buharı oluyor.

Servisi aradım normal olarak nitelendiriyoruz ama isterseniz randevu verelim bakalım dedi servis.

Benzer bir sıkıntı yasayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: VI.Yesil

Arkadaşlar merhaba, ufak bir sorun yaşıyorum far ile ilgili, benzer sıkıntı yaşayan var mi bilmiyorum. Arabanın sol farında yağmurda karda sürekli su buharı oluyor.

Servisi aradım normal olarak nitelendiriyoruz ama isterseniz randevu verelim bakalım dedi servis.

Benzer bir sıkıntı yasayan var mi?
    Ben boyle bir sorun yasamadim ama seat leonlarin bu sorunu oldugunu biliyorum.servise gidin yardimci olurlar umarim.

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Dün servise gittim, su sızdırmazlık testi yapacaklarmış, aracın 2-3 gün kalması gerek dedi.

Eğer sızdırıyorsa garantiden ücretsiz değişim yapacaklarmış. 6 Ocak’ta gideceğim çözülür insallah bakalım.

• Tamam hocam insallah cozulur.durumu bize haberdar edin cunku aynisinin bizim basimiza da gelme ihtimali var.

• Yakın zamanda carplay taktıran varsa fiyat bilgisi paylaşabilir mi?
  • Selam arkadaşlar aracım satılık 1500 km beyaz renk.
  • arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antrepocu -- 6 Mart 2019; 10:5:39 >
  • 15000/1. yıl bakım için fiyat paylaşır mısınız, teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kol dayama 825 tlye kayadibinde taktırıldı.

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben dahil onlarca kullanıcı yaşıyor ama servis sistemde başka kimseye ait böyle bir şikayet görünmediğini söylüyor. Soruna herhangi bir çözüm bulamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Aynı sorunu ben dahil onlarca kullanıcı yaşıyor ama servis sistemde başka kimseye ait böyle bir şikayet görünmediğini söylüyor. Soruna herhangi bir çözüm bulamıyorlar.
    Çok saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antrepocu -- 6 Mart 2019; 10:4:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

arkadaşlar
    Ayni durum bende de var.sorun devam ediyor.eger bir daha yaparsa getirin dediler.araci yogun kullandigimdan ugrayamadim

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.