Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.100
Cevap
25
Favori
110.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-ibiza-fr-plus-led-far-plus-8-teyp-628880872/detay

Iyi gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aracımı sattım. yaklaşık 8 ay bindim, çok memnun kaldım. bu kadar az yakan benzınlı arac gormedım desem yerıdır.

alacaklar dusunmeden alabılır.
  •  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

xcellence ve fr paketler satıştan kaldırıldı mı? fiyat listesinde sadece style paket görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

arkadaşlar aracımı sattım. yaklaşık 8 ay bindim, çok memnun kaldım. bu kadar az yakan benzınlı arac gormedım desem yerıdır.

alacaklar dusunmeden alabılır.
    Hayirlisi olsun.ben de katiliyorum bu kadar az yakan bir benzinli motor gercekten az.ve uzerine gayet tatmin edici bir performans.

• Bende çok memnunum
  • 2017 model 13 bin km de yeni kasa dizel İbiza(style paket) almayı planlıyorum. Aracın fiyatı 81 bin TL. Sizce bu parayı vermeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roberto_asley

2017 model 13 bin km de yeni kasa dizel İbiza(style paket) almayı planlıyorum. Aracın fiyatı 81 bin TL. Sizce bu parayı vermeye değer mi?
    Evet araba az yakar.1.6 dizel 95 beygir.cok zayif bir motor hacime gore.degmez.ozellikle bu kuresel dizel sorunlarindan sonra.

• Merhaba.

Geçen CT ilk yıl bakımına götürdüğüm 2018 Style-DSG İbiza aracıma kol dayama taktırmak niyetimden, kullanılan malzeme ve fonksiyonelliğini beğenmediğim için vazgeçtim; hele istenen fiyatı asla haketmeyen bir ürün. Doğuş Oto yerine başka yerde görmüş olsam, 100-150 liralık yan sanayi ürünü olmasından şüphe ederdim açıkçası!...

Armster veya başka marka kol dayama taktıran-gören varsa görüş ve önerilerini almak isterim lütfen...
  • Arka emniyet kemeri tokasi icin yeniden servis cagirdi, bugun gittim ayrica el freni icin de bir ayar yapilmasi, somun sikma gerektigi soylendi. Yarim saatte halloldu. El freni gergisini azaltmislar eskisine gore yarim cekiliyor tik diye duruyor oncekine gore daha kullanisli geldi fabrika ayarindan daha guzel diyebilirim. Sizlere servisten boyle bir çağrı yapıldı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen ay yıllık bakımı için gittiğimde bahsettiğiniz uygulamaları yaptılar benim aracıma da.
  • Arkadaslar merhaba.arac 1.0 ecotsi manuel.araci ilk calistirdigimda motor sogukken bir titreme sesi var.gaz verdigimde ses azaliyor.rolantide tekrar geri geliyor.daha sonra rolanti kendiliginden dustugu zaman o cizirti metal titreme sesi yok oluyor.sizde de var mi boyle bir ses?

• Motor 3 silindir yapısı itibariyle sogukken biraz titresimli calısıyıçor.dikkat derseniz minimum 900 devir altına hiç düsmüyor. Düsük cc ve alt devirin cansız olmasından kaynaklı oldugunu düsünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanjojo

Motor 3 silindir yapısı itibariyle sogukken biraz titresimli calısıyıçor.dikkat derseniz minimum 900 devir altına hiç düsmüyor. Düsük cc ve alt devirin cansız olmasından kaynaklı oldugunu düsünüyorum
    Tesekkur ederim hocam.bu cuma emniyet kemerinden servise bir daha cagrildi.durumu orada servise de izah edecegim

• Merhaba beyler bende 2018 model seat ibiza fr 1.0 115 hp dsg aracımla aranıza katıldım. Aklıma takılan bişe var onu sormak istedim size benim araçta ön ve arka balatlara farklı marka ön orjinal vw ama arkalar farklı bir marka sizdede böylemi acaba bide içerdeki aydınlatmanın renklerını çoğaltabiliyormuyuz acaba sadece kırmızı ve beyaz var
  • 2018 model, 1.0 TSI Manuel aracımı ilk yıl/10.000 km bakımı için Erya'ya götürdüm. 1067 TL tuttu. Zubizu indirimi 2 yaşından büyük araçlar için geçerli.

Araçta 8" geniş ekran takılı ve servis "yazılım güncellemesi yok" deyip bir güncelleme yapmadı.

Servis çıkışında İstanbul-Ankara arasında benzin sarfiyatında ölçüm veya gösterim hatası olduğunu düşünüyorum.

1. "Benzin aldıktan sonra" yakıt harcaması 19.4 Lt/km,
    2. "Başlangıçtan itibaren" yakıt harcaması 17.4 Lt/km,
    3. "Uzun süreli" yakıt harcaması 13.4 Lt/km

gözüküyor. Benzer değerleri gören var mı?
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Bu değerler uzun yolda imkansız gibi birşey. Güncelleme yapılabilir.

• tespot T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ilk sorunuzu tam olarak bilmiyorum hiç dikkat etmedim ancak ikinci sorunuz için anladığım kadarı ile gizli özellik aktivasyonu yaptırmanız gerekiyor.

Saygılarımla.
  • Merhabalar,
    Konu bir süredir sessizmis, canlandirayim.

3 Leon 3 golften sonra ev alma durumundan ibiza 1.0 TSI style manuel alma niyetim var. 20-30bin km civarı 75-80bin TL aralığında bulabiliyorum. Birkac sorum olacak sizlere, cevaplarsanız sevinirim.

1. Aracın belirgin, kroniklesen hataları var mı, alırken özellikle dikkat edilmesi gereken birşey var mıdır?

2. Arka yolcu tepe aydinlatmasi yok müdür?

3. Bir bebekli bir aileyiz, arka koltuk bebe koltuğu kullanan varmı? veya bagaj hacmi yeterli geliyor mu sizlere?

4. Sonradan sensör taktıran ve bu sensör iyi diyen var mı, ondan taktiralim.

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar
  • Bir diğer alternatifim 2015 civarı 1.2 TSI rapid spaceback, ikisini kıyas edince ne önerirsiniz.
  • emuna kullanıcısına yanıt
    Nerede 75'e bulabiliyorsunuz dusuk km 1.0 TSI'lari?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.