Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Sanırım benim sorunumla linkteki sorun aynı.http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=40373&page=2

Servis normal demiş. Ben yine de götüreceğim servise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dik olmayan yokuşlarda, start-stop açıkken araç patinaj yapıyor ve aracı el freni ile durdurup kapat-aç yapmak zorunda kalıyorum. Benzer bir sorunla karşılaşan var mı? Araç 2018 İbiza 1.0 EcoTsi Manuel.
  • bende haftasonu çanakkale bayiinden sıfır km 2018 model 1.0 tsi manuel style paket alarak aranıza katıldım.

B segmentinin en mantıklı aracı geldiği için bu aracı satınalmıştım, İlk izlenimim çok iyi bir karar verdiğim yönünde.

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 12 Temmuz 2018; 21:53:2 >

•  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

bende haftasonu çanakkale bayiinden sıfır km 2018 model 1.0 tsi manuel style paket alarak aranıza katıldım.

B segmentinin en mantıklı aracı geldiği için bu aracı satınalmıştım, İlk izlenimim çok iyi bir karar verdiğim yönünde.

.
    Hayirli olsun hocam.ne kadara aldiniz hocam ozel olmayacaksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

Hayirli olsun hocam.ne kadara aldiniz hocam ozel olmayacaksa?

Alıntıları Göster
    64.600 tl'ye aldım hocam.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Gule gule kullanin hocam

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam fiyatı doğru yazdığınıza emin misiniz?

• quote:

Alıntıları Göster
    10 bin hurda indirimi dahil sanirim bu fiyat.

• Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    evet doğru yazdım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

10 bin hurda indirimi dahil sanirim bu fiyat.

Alıntıları Göster
    hurdadan 4.000 tl indi. kendi hurda aracım olmadığı için bayi benim adıma ikinci el eski bir araba alıp hurdaya çıkardı ve 4.000 tl indirim yaptı.

benim araçç bayinin stoğuna mart ayında girdiği için düşük euro kurundan alınmış bir araç dolayısı ile ucuza verdiler. istanbul ve çevre illerdeki tüm bayilerde nisan ya da mayıs girişli araçlar var bunlarda yüksek euro kurundan girdiği için fiyatları yüksek.

aldığım fiyatı duyan 3-4 arkadaşım hemen almak için bayilere başvurdular ama maalesef bu fiyata marmara bölgesinde hiç bir araç kalmadı. Aldıkları en iyi fiyat 70.600 tl oldu.

siz 68.500 tl fiyat almışsınız kesinlikle kaçırmayın, biz arkadaşlar için araştırdığımızda 70.600'den aşağı bulamadık. 68.500'den bulsalardı 2 arkadaşım hemen kaporayı yatırırlardı aynı gün.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 14 Temmuz 2018; 9:2:5 >

• quote:

hurdadan 4.000 tl indi. kendi hurda aracım olmadığı için bayi benim adıma ikinci el eski bir araba alıp hurdaya çıkardı ve 4.000 tl indirim yaptı.

benim araçç bayinin stoğuna mart ayında girdiği için düşük euro kurundan alınmış bir araç dolayısı ile ucuza verdiler. istanbul ve çevre illerdeki tüm bayilerde nisan ya da mayıs girişli araçlar var bunlarda yüksek euro kurundan girdiği için fiyatları yüksek.

aldığım fiyatı duyan 3-4 arkadaşım hemen almak için bayilere başvurdular ama maalesef bu fiyata marmara bölgesinde hiç bir araç kalmadı. Aldıkları en iyi fiyat 70.600 tl oldu.

siz 68.500 tl fiyat almışsınız kesinlikle kaçırmayın, biz arkadaşlar için araştırdığımızda 70.600'den aşağı bulamadık. 68.500'den bulsalardı 2 arkadaşım hemen kaporayı yatırırlardı aynı gün.

.

Alıntıları Göster
    Alırken net 7 bin karla aldiniz aracinizi. Hayırlı olsun gule güle kullanin.

• Arkadaşlar yeni aldığım aracımın, teslim alma videosu çektim, merak eden aşağıdan izleyebilir.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 14 Temmuz 2018; 18:32:5 >
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Bu bayiler ne kadar dolandırıcı, ben aldığımda 74000 tlden aldım 10 gün önce aynı aracı. Bu kadar fiyat farkının olması normal değil.

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu konuyla ilgili bir çözümüm var ama size yarar mı bilmem. Saat ayarlama menüsünden yaz saati tikini kapatın.

• Arkadaşlar merhaba

Polo almak üzereydim, 2 hava yastığı olduğunu duyunca vazgeçtim. Karşılaştırmalı testlerde de bilindik editörler (otomobil dünyası, Otopark.com, Doğan kabak vs) ibizayı öneriyor.

1.0 tsi dsg excellence üzerine FR paket ve cam tavan ekleyip almayı düşünüyorum. Ancak İbiza konusunda pek tecrübem yok.

Önerilerinizi esirgemezseniz daha doğru bir alım yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

• DeadLifter kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım linkteki gibi dolu bi araç arıyorsunuz:

https://www.dogusoto.com.tr/seat-ibiza-10-tsi-ss-115-hp-xcellence-dsg-97701

Bu aracı 100 bin civarında birakacaklarini tahmin ediyorum. En az 5-6 bayiyi arayıp hatta imkânınız varsa gezip eski stoklu, düşük kurdan giriş yapmış araç bulmaya çalışmanızı öneririm. Fiyatlarda ciddi farklılıklar olabiliyor.

Buarada 100 bin üstünde bir tutarı gözden çikardiysaniz bir de Leon için teklif almanızda fayda var. Şuan bazı modellerin liste fiyatları uygun görünüyor.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Hocam Fr ayrı bir donanım mı? S-Line gibi herhangi bir donanım paketine eklenilebilen bir paket mi? Ayrıca stoklarda cam tavanlı araç yok, Türkiyeye getirilmiyor mu?

https://www.dogusoto.com.tr/seat-ibiza-10-tsi-ss-115-hp-fr-dsg-1cd7a
  • DeadLifter kullanıcısına yanıt
    Hocam İbiza'nın şuanda Style, FR ve Excellence olmak üzere 3 farklı donanımı var. Bunlara Plus paket vs. eklenebiliyor. Linkten opsiyonları detaylı olarak inceleyebilirsiniz:

http://aracolusturucu.seat.com.tr/

• quote:

Orijinalden alıntı: -globetrotter-

Arkadaşlar bu konuyla ilgili bir çözümüm var ama size yarar mı bilmem. Saat ayarlama menüsünden yaz saati tikini kapatın.
    Tamam hocam denerim.ama peki yakit tuketimleri benzin almamama ragmen kafasina gore sifirliyor?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.