Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.100
Cevap
25
Favori
110.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zubizu indirimiyle işçilik dahil 597 TL ye taktırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi ara sahibinden'de yeni ibiza için body kit gibi bişey görmüştüm 1000TL civarına. Böyle bişeyden haberi olan var mı? Arka spoiler, difüzör kısmı ve ön tampon için parçalar vardı
  • Bugün itibari ile bende aracın parasını ödedim, faturasını kestirdim.

0 km 2018 model Prineos Gri 1.0 tsi style paket manuel vites ile aranızdayım.

MTV ödememek için aracı temmuz ayı başında teslim alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 25 Haziran 2018; 21:24:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Zubizu indirimiyle işçilik dahil 597 TL ye taktırdım.
    bu fiyatı nerden aldınız hocam.
  • forzacimbom_ F kullanıcısına yanıt
    Gaziantep Şahintaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgilendirme için foto atma imkanınız var mıdır merak ettim
  • quote:

Gaziantep Şahintaş
    foto atarmısınız, taktırmak isteyen herkes için iyi olur
  •  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 28 Haziran 2018; 8:20:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Alsak kendimiz monte edebilir miyiz diyeceğim ama internette hiçbir yerde yeni kasa için kolçak satışı yok henüz. İstanbul'daki bir bayii, "sadece İspanya'dan alabilirsiniz, bizde bile yok" demişti. Demekki öyle değilmiş.

• Merhabalar bende yaşadığım ilin civarındaki bayilere sordum ve balıkesirde 1 tane vardı onu satın aldım 610 tl 6 taksit yaptılar kendim takacağım

Bursa serviste yok ancak doğuş merkezde varmış getirtebiliriz dediler( fiyat takma dahil 770 tl dedi)

Bilginize arkadaşlar

• servis fiyatları çok uçuk.

park sensörü taktırayım diyorum 750 tl diyorlar, kol dayamayada 750 diyorlar.

Sanırım ilk 5-6 ay park sensörsüz takılıp sonrasında garantiyi bozup dışarda taktıracağım. Park sensörü önerisi olan var mı?
  • Arkadaslar araci bugun servise verdim emniyet kemeri degisikligi ve airbag yazilimini guncelliyeceklermis.birde sikayetlerimi anlattim.

On yolcu kapi fitilleri catladi,on sag kapi langur lungur sanki kazali araba gibi kapaniyor,kafasina gore yol bilgisayari ve saat gibi veriler sifirlaniyor,vites gecislerinde sertlik ve gecmeme sorunu var.umarim sorunlari hallederler.

• Arac bugun servisten cikti airbag guncelleme ve emniyet kemeri yapildi.kapi ayarlari yapilmis.fakat saat ve yol bilgisayari verilerini rastgele sifirlama sorununu bulamadilar.bir daha yaparsa genis capli arastirilacakmis.kapi fitilllerindeki catlamayi ise dogus otoya resmini atip sonucu bildireceklermis.vites gecisleri icin sanzuman yagi degisti daha iyi hissetim ama cok fark yok gibi

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu saat ve yol bilgisayarı sıfırlama sorunu bende de var. Hatta yeni İbiza sahibi olan 2 kişiden daha duydum aynı sorunu. Servise 2 ay önce gitmiştim, güncelleme yaptık dediler. 1000 km sorun olmadı. Tam düzeldi derken bi haftada iki defa yine sifirlandı. Sanırım bu kronik sorun, şimdilik herhangi bir çözüm yok.

• quote:

Hocam bu saat ve yol bilgisayarı sıfırlama sorunu bende de var. Hatta yeni İbiza sahibi olan 2 kişiden daha duydum aynı sorunu. Servise 2 ay önce gitmiştim, güncelleme yaptık dediler. 1000 km sorun olmadı. Tam düzeldi derken bi haftada iki defa yine sifirlandı. Sanırım bu kronik sorun, şimdilik herhangi bir çözüm yok.
    Hocam kronik sorun olabilir.servise sikayet geliyordur.islerini bilip daha ilgili olmalari sart.yakinda cikar kokusu bu isin.peki kapi fitillerini kontrol ettiniz mi?ben de catlaklar soz konusu.

• quote:

Bende de aynı şekilde rasgele sıfırladı, ben randevu aldım. Götürecektim vazgeçtim, sıkıntı olmaz diye. Götürmeli miyim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Bende de aynı şekilde rasgele sıfırladı, ben randevu aldım. Götürecektim vazgeçtim, sıkıntı olmaz diye. Götürmeli miyim acaba

Alıntıları Göster
    Hocam goturun ki biraz ses bulsun hem de yarin obur gun bu yuzden bir sikinti cikarsa iyi niyetten hallederler.beni de soyleyin ayni arizayi yaptigini.adana seat kavide.

Kapi fitilleriniz ne durumda?ufak tefek catlamalar var mi?

• Mrb arkadaşlar! Bu pazartesi ben de İbiza füme renk dsg 1.0 ecotsi araç alarak aranıza katıldım. Aracı 500 km kadar sürdüm. DSG galiba düşük hız yüksek vitesi seviyor. İlk DSG deneyimim bu arada. Aracı alalı henüz bir hafta olmadı, ama benim bir sorunum var arkadaşlar. Aracı hızlandırmak için gaza bastığımda bir titreme oluyor. Manuel araçta düşük devride gaza basınca araç kendini toparlayana kadar olan titremenin aynısı bu. Sizce bu bir sorun mu yoksa DSG'nin karakteristik özelliği mi? Forumları biraz araştırdım herkes bir şey söylemiş. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler!
  • rekreasyon R kullanıcısına yanıt
    Servise gösterin böyle birşey olmaması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: rekreasyon

Mrb arkadaşlar! Bu pazartesi ben de İbiza füme renk dsg 1.0 ecotsi araç alarak aranıza katıldım. Aracı 500 km kadar sürdüm. DSG galiba düşük hız yüksek vitesi seviyor. İlk DSG deneyimim bu arada. Aracı alalı henüz bir hafta olmadı, ama benim bir sorunum var arkadaşlar. Aracı hızlandırmak için gaza bastığımda bir titreme oluyor. Manuel araçta düşük devride gaza basınca araç kendini toparlayana kadar olan titremenin aynısı bu. Sizce bu bir sorun mu yoksa DSG'nin karakteristik özelliği mi? Forumları biraz araştırdım herkes bir şey söylemiş. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler!
    Volkswagen DSG ürünlerinin hepsini (Polo, Golf, Jetta, Passat) kullandım, böyle bir sorun görmedim. Yokuş kalkış özelliğine sahip Seat 1.0 Ecotsi Manuel araçta kalkarken titreme olayını ise gördüm.

Seat'a özgü olabilir diyorum ama servis'e göstermekte fayda var.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.