Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.099
Cevap
25
Favori
110.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WhiteLeon

Dgs Farkı standart diye biliyorum vw, seat, skoda, vs vs 40 bin altı üstü yok 120 bine aldığınız manuel golfün dgs si 10-12 bin üzerindedir. 95-115 arası tek fark yazılım.

https://www.seat.com.tr/yeniseat_files/20179118314187_Ibiza_11Eylul.pdf

Eğer 40 bin üstünde ötv 50 değilde 45 olsa dsg 72000 tl civarı olucaktı buda ciddi bi fark demek 3 bin tl az değil sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fiyat politikasıyla B sınıfı araç almak, mantığın sınırlarını aşmış. Ya da bir kaç donanımdan vazgeçip alınabilir ancak. Full+full araç devri, tamamen olmasa da kapanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashkar1453

quote:

Dgs Farkı standart diye biliyorum vw, seat, skoda, vs vs 40 bin altı üstü yok 120 bine aldığınız manuel golfün dgs si 10-12 bin üzerindedir. 95-115 arası tek fark yazılım.

Önce iyi araştır sonra yorum yaz bence insanları yanlış yönlendirmenin anlamı yok

Pm attım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ashkar1453

quote:

Önce iyi araştır sonra yorum yaz bence insanları yanlış yönlendirmenin anlamı yok

Pm attım

Pm attım

• Bu aracı kullananlardan yorum alabilir miyiz?
    Almayı düşünen ve son fiyat alanlarında paylaşmasını rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcakrep23 -- 23 Eylül 2017; 9:30:33 >
  • mcakrep23 kullanıcısına yanıt
    Ben 1 ay önce opsiyonsuz olarak 1.0 ecotsi style paketi park sensörüyle 63250 TL'ye aldım fakat şuan çeşitli bayilerden 62000-62500 TL arası teklif aldıklarını söyleyenler var ama bunlara sensör dahil değil sanırım.

Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı, sürmesi oldukca keyifli bi araç. En azından bana öyle geldi. 8 yıl 1.4 atmosferikten sonra buna geçince çağ atlamış gibi oldum

• Vosmer ile maillestik 63000 den asagiya dusmedi bayide belki 1000 TL daha indirim alinabilir. Yil sonuna dogru veya 2018 de 60000 e kadar duseceklerdir diye dusunuyorum.

Yeni polo da ayni fiyattan giris yaparsa mecburen indirecekler.

Araci biraz anlatir misin?

On gogusluk de fazla sert plastik var gibi.

2015 1.6 benzinli ama tup sart megane touch plus ile bu arac arasindayim. Megane c sinifi bu b sinifi.

Ya c sinifi 2. El alicam yada sifit b sinifi. B sinifi araclar arasinda yakit ve dis gorunus olarak su an en iyi f/p araci ibiza.

• Selamaleykum arkadaşlar..bugün aranıza katıldım..günlerdir yaptığım araştırmalar karşılaştırmalar okuduğum yorumlar neticesinde nihayet yeni ibizaya karar verdim..ve bugün konya attarlar bayiden yeni ibiza dsg otomatik 8' ekran-ön arka parlk sensörleri ve geri görüş kamerası ile 80.000 tlye anlaştık..Araç ekim ortalarında teslim edilecek..Rabbim herkeese hayırlı ticaret kazasız belasız hayat nasip etsin...
  • Arkadaşlar 2017 Model 1.5 Ibiza FR ı bekliyorum geliş tarihi veya tahmini fiyat belli mi?
  • Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    Mayıs ayında Barcelona'daki test sürüşlerinde Seat Türkiye'nin verdiği takvim şu şekildeydi:
    Ağustos 2017'de 1.0 MPI 75PS Manuel, 1.0 TSI 95 PS Manuel
    Ekim-Kasım 2017'de 1.0 TSI 115PS DSG, 1.5 TSI EVO 150PS Manuel, 1.6 TDI 95PS Manuel
    2018 başında 1.6 TDI 95PS DSG

Ama henüz Golf, Passat, Tiguan ile gelmeyen 1.5 TSI EVO motorun hepsinden önce Türkiye'ye Ibiza ile girmesi pek olacak bir iş değil gibi. Belki de takvimleri biraz sarkmıştır. İçeriden bilgisi olan varsa ben de öğrenmek isterim.

Fiyatlandırma konusunda 1.0 TSI Style modellerin Almanya ve Türkiye fiyatlandırmasına bakarsak, aynı oranlarla FR 1.5 TSI Manuel için 78-80 bin aralığında bir fiyat çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TYFTP -- 29 Eylül 2017; 23:21:31 >
  • Arkadaşlar,şu an satılan 1.0 TSI 95 PS Manuel Seat Ibiza aracın arka frenleri,disk mi,kampana mı?Sitedeki bilgi yalnızca ön frenler ile ilgili.Kullanan arkadaşların bilgilendirmesini rica ediyorum.
  • aradok kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil Ibiza ve Polo için,

1.0 MPI ve 1.0 TSI 95 PS: Ön disk, arka kampana
    1.0 TSI 115 PS: Ön ve arka disk

100 PS sınır olarak belirlenmiş sanırım. 100 PS altı manuel modellerde 5-ileri şanzıman ve arka frenler kampana. 100 PS üzeri 6-ileri manuel şanzıman, ön-arka disk.
  • yeni ibiza ya göz attım, ön konsol fena değil, malzeme kalitesi sınıfına göre yeterli,, arka taraf bir önceki nesle göre sınıf atlamış,, çok rahat değil ama fazlaca huzursuz etmiyor koltuklar birazdaha konforlu ve uzun olabilirdi,, yine bu sınıf için bu paralar gerçekten anlamsız kalmakta ,, bir civic, corolla, auris varken,, veya başka markalarda şans denenmeli mutlaka diyorum,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ..bende yeni ibiza dsg 115 pirineos gri sipariş ettim..Fakat sanırım kurdan dolayı araç teslimi bekletiliyor..araç şuan gümrükte..zam olup olmayacağı belli dğeil..1.0 dsg otomatik+8' ekran+ön arka park sensör ve geri görüş kamerası+ elektronik paket 80.000 anlaşıldı..beklemedeğim üzerine zam eklenirse sanırım vazgeçeceğim...

yeni ibiza sipariş veren arkadaşlar bayi tarafından arandınızmı acaba..kur yükseldiği için araçların gümrülkte faturalandırılmadan bekletileceği söylendi..kur bu şekilde kalırsa fiyatlara yansıtalacakmış..bu konuda bilgisi olan varmı ..kur yükseldi deniyor ama sitede bugün style paket manuel araçta 1.700 tl indirim yapılmış..dsg için henüz bir gelişme yok
  • Yeni ibizada 1.0 atmosferik ve 1.0 tsi 95 beygirlik modeller için fiyat alanlar bilgilendirebilir mi ? Teşekkürler .

• Manuel style liste fiyatinda kampanya yapmislar. O fiyat uzerinden tekrar indirim alabilen var midir. Duz 60a inerler mi:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cngz7979 kullanıcısına yanıt
    Bir gelişme varmı siparişte?
  • https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-seat-ibiza-1-0-ecotsi-style/2017-makyajli-kasa-ibiza-en-iyi-tasarim-odulu/7654038

Sahibi bu araci 61000e birakiyor.Arkadaslar yukaridaki linkteki aracin 0kmsi suan 62300 indirim yapsalar 61000e birakirlar.bu arabanin ikinci elde ederi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OXMOXTOX -- 14 Ekim 2017; 9:26:42 >
  • OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    2. Ele pek düşmedi hocam araç daha var 1-2 tane fakat onlarda yetkili bayiler ilan veriyor .

61.500 e satın alan varmış bu arada indirimden sonra .

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarila

2. Ele pek düşmedi hocam araç daha var 1-2 tane fakat onlarda yetkili bayiler ilan veriyor .

61.500 e satın alan varmış bu arada indirimden sonra .

Anladim.yukaridaki linkteki aracin sahibi 61000e birakiyor.ikinci ele pek dusmedi ama 0km arac ilk baslarda benim bilgim dahilinde yuzde 10 15 deger kaybeder.tamam vw olsa belki deger kaybi az olur ama ben en azindan 5000 tl deger kaybeder diyorum.2014 yilinda 0 km olarak 39000 e aldigim ibiza 1.4 styleyi 6 ay sonra 3900 kmde 35000e verdim .siz katilir misiniz fikrime?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OXMOXTOX -- 14 Ekim 2017; 9:25:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.