Şimdi Ara

Seat Ateca (ANA KONU) (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.690
Cevap
89
Favori
273.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Git gel yapıyorum ateca icin parası çok geliyor Seat icin 192.000 çok para ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    piyasaki hangi araç parasını hakediyoki... Amerika'da millet 2019 model 3.0 motor Audi Q8'e 70 bin birim paraya binerken kimse bana herhangi bi araç için parasını hakediyo demesin :)
  • bu Ay ateca alan varmi varsa fiyat ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erzurummm25

Ayrıca araca alacantra koltuklar gelmiş ama dikkatlice bakınca bu sadece ön koltuklar için geçerli arka koltuklar kumaş:)

Alıntıları Göster
    Arka koltuklar kumaş mı? Alcantara yaw?

• Merhabalar 16.02.2019 tarihinden doğuş oto esenyurttan 2019 model 1.6 tdi dsg xcellence donanım aracımı teslim aldım
    Araca aldığım günden beri bazı ilaveler yaptım yapmayada devam ediyorum
    Yapılan işlemler
    1- görsel destekli ön park sensör ilavesi
    2-arka klima çıkış kanal kapakları
    3- spor pedal seti
    4- bagaj havuzu
    5- geri vites led beyaz ışık
    6- arka sinyallet sarı led ampül değişimi

Yapılacak işlemler
    Seat MIB2 navigasyon sistemi

Herkese iyi forumlar kafanıza takılan bir şey olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım

Uygulamalatla ilgili resimleri yüklüyorum

• Geri vites led lambasını nasıl yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rgulseven

Merhabalar 16.02.2019 tarihinden doğuş oto esenyurttan 2019 model 1.6 tdi dsg xcellence donanım aracımı teslim aldım
    Yapılan işlemler
    3- spor pedal seti
    4- bagaj havuzu

Yapılacak işlemler

Herkese iyi forumlar kafanıza takılan bir şey olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım

Geri vites led lambasını nasıl yaptınız?

• quote:

Merhabalar 16.02.2019 tarihinden doğuş oto esenyurttan 2019 model 1.6 tdi dsg xcellence donanım aracımı teslim aldım
    Yapılan işlemler
    3- spor pedal seti
    4- bagaj havuzu

Yapılacak işlemler

Öncelikle aracınızı güle güle iyi günlerde kullanın Hocam.

Bu işlemler yetkili serviste garanti bozmadan mı yapıldı yoksa dışarıda mı yaptırıyorsunuz.

Bir diğer sorum xcellence en dolu paketi bildiğim kadarı ile ön park sensörü gibi başka ne gibi ciddi eksikleri oluyor bu aracın.

• quote:

Yapılan işlemler
    3- spor pedal seti
    4- bagaj havuzu

Yapılacak işlemler

Hocam hayırlı ve uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.

Ben de tesadüfen bu araca denk geldim ve gerçekten ilgimi inanılmaz çekti.İştahım kabardı. Yarın için Esenyurt / Doğuş Oto'ya gidip eğer ellerinde mevcutsa inceleyeceğim ve mümkün olursa, test sürüşü yapacağım.

Tiguan düşünüyordum, ancak Fiyat / Performans ve Yakıt için şuan tercihim '' Ateca '' dan yana.

Bu yıl içerisinde almayı kafaya koydum. İşim gereği günde ortalama 120 KM yol yapacağım ( Avcılar / Yeni Havalimanı ) Yakıt benim için büyük bir kriter durumunda.

• arastgeldi A kullanıcısına yanıt
    merhaba mevcut sarı ampüller sökülüp yerine beyaz led ampüller takıldı
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bende yeni kasa 1.4 tsi highline tiguandan bu araca geçtim 2016 model
    yakıt benim için önemli diyorsan kesinlikle tdi araç öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rgulseven -- 15 Mart 2019; 11:23:35 >
  • Photon77 kullanıcısına yanıt
    merhabalar serviste yapılmadı fakat genelde servislerinde önerdiği ender elektronik istanubl / maltepede yapıldı
    evet xcellence donanımda ön park sensörü böyle bir araca konulmamış olması gerçekten saçma onun dışında benim gördüğüm bir eksik yok
  • rgulseven kullanıcısına yanıt
    Ampul ün kodu cinsi falan var mı? Bir de arıza lambası falan yakmadı değil mi?

• Merhaba;
    Ben de Aralık sonunda Ateca 1.6 TDI DSG Excellence aldım. Qashqai, Karoq, 3008 falan derken Ateca gönlümüzü çaldı. 45000 sıfır faiz ve 171 fiyat da avantajlı geldi.

3 aydır kullanıyorum. 4000 km yaptım. Hızlanması TSI kadar iyi değil ama bu segmentteki araç için de fena değil. Sol şeritte hız istediğinizde yığılmıyor. İç malzeme kalitesi tatmin edici. hayalet ekran, 18 jant, cam tavan, sunroof, full link, sesli komut güzel oyuncaklar. Güvenlik donanımı da tatmin edici, diz hava yastıklarının da standart olması herkes gibi benim de hoşuma gitti. Fakat yine herkes gibi bu kadar para verdiğiniz bir arabada iki tane ön park sensörünün olmamasından dolayı da Seat'ı kınıyorum. Araba iyi asfaltta harika, ses mes almıyor. 120'den sonra biraz rüzgar sesi duyuyorsunuz. Ancak sert süspansiyonlar özellikle azcık stabilize yolda veya daha kötü asfaltta konforu etkiliyor. Özellikle kış lastiği ile ses de artıyor. Bir de söylemeden geçemeyeceğim, o lastik ebatlarını da çok aradılar galiba, cok az markada bulunuyor ve fiyatlar da maşallah acıtıyor.

Genel olarak soracak olursanız araç içime sindi. zaten daha 4000 km. O kadar para verince ufak şeyleri görmemek insan doğasında var. Ama umarım 40 binde de aynı şeyi söyletir, göreceğiz.

Bir de belki işinize yarayacak bi bilgi, haftasonu İstanbul'a gidip geldim. Şehir içi İstanbul trafiği de dahil 750 km civarında yol yaptım ve uzun süreli tüketim 5,7 lt oldu. Bence başarılı. Özellikle başlangıçta benim gibi dizel mi benzinli mi kararsızlığı yaşayanlara yol gösterebilir.

Fotoyu da buraya bırakayım. Profesyonel ve tarafsızım demem ama sorusu olanlar varsa iyiniyetle yanıtlamaya çalışırım.

Kalın sağlıcakla.

• rgulseven kullanıcısına yanıt
    Selam. Ben de Ender Elektronik'te görsel destekli ön park sensörü ilave ettirmeyi düşünüyorum ama garanti konusunda tereddütlerim var. Bu konuda bilgin var mı? Sıkıntı yaratır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkaptan

Selam. Ben de Ender Elektronik'te görsel destekli ön park sensörü ilave ettirmeyi düşünüyorum ama garanti konusunda tereddütlerim var. Bu konuda bilgin var mı? Sıkıntı yaratır mı?
    Herhangi bir problem olmaz zaten oem orijinal ürün kullanılıyor

• Ender elektronikte Ön park sensörü ekletince front assist de geliyor mu? Yoksa onun da ücreti ayrı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arastgeldi -- 21 Mart 2019; 13:2:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arastgeldi

Ender elektronikte Ön park sensörü ekletince front assist de geliyor mu? Yoksa onun da ücreti ayrı mı
    O ayrı ücret

• Seat bayisi artık standart araba gelecek sadece cam tavan opsiyonu olacak dedi bana
    Lansman paketi Araba alanlar şanslı oldular

• 1.6 TDI 4x4 var mı opsiyonlar arasında.
    Yoksa 1.4 TSI 4x4 alacağım. Excellence
    Araç macerama bu Aracı alıp son vereceğim
    4-5 sene bineceğim Allah nasip ederse.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.