Şimdi Ara

Seat Ateca (ANA KONU) (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.690
Cevap
89
Favori
273.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun kasasız belasız kullanın . bi şey sormak istiyorum aracı yılbaşından önce aldınız yeni yıl ilk bandrolunu firmamı ödicek sizmi ödiceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkandoygun -- 14 Aralık 2018; 12:38:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurkandoygun G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben ödeyeceğim.
  • Bayilerde araç yokmuş diye söylentiler var.

Yakın zamanda fiyat alan oldu mu?

• Şanlıurfa Seat bayinden Seat Ateca 1.6 tdi dsg excellence beyaz renk cam tavanlı aracı 174 bine aldım. Test aracıyla test sürüşü yaptım. Araç biraz yol sesi alıyor. İçi oldukça geniş ferah ve çok kaliteli.Opsiyonel olan full link sistemi serviste yaklaşık 1000 tl gibi bir fiyata yazılımsal olarak yüklenebiliyormuş.Aracın olağanüstü geniş bir bagajı var.Hakettiği ilgiyi görmeyen bir araç olduğunu düşünüyorum. Hyundai Tucson ile bu araç arasında kalmıştım. Tucson un yakıt tüketimi daha fazla ve kredi kampanyası da uygun değildi. Uzun süre kullanmayı düşünmem beni Ateca ya itti (Malum ülkemizde yılbaşından sonra sıfır araç almak hayal olacağı için) Test sürüşüm boyunca başka olumsuz bir durum gözüme çarpmadı. Araç Çarşamba günü gelecek. Ocak ayında teslim alacağım, mtv yi firma ödeyecek. Ellerinde az sayıda araç kalmış. Düşünenler olursa satış müdürü Tülay Hanım çok yardımcı oluyor.

• Yeni aracını alıp kullananlara hayırlı olsun. Kazasız belasız binin inşallah. Ben de pazartesi teslim alıyorum aracı. Normalde pek dizel seven biri değilim. Genelde benzinli araçlarım oldu ancak fiyat oranı cazip geldiği için tercih ettik dizel atecayı. Ses ve titreşim olayı rahatsız edici seviyede mi acaba. Genelde şehiriçi sesli uzun yolda sabit devirlerde daha sessiz derler dizeller için, gerçekten öyle mi ateca da da?

• quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz

Yeni aracını alıp kullananlara hayırlı olsun. Kazasız belasız binin inşallah. Ben de pazartesi teslim alıyorum aracı. Normalde pek dizel seven biri değilim. Genelde benzinli araçlarım oldu ancak fiyat oranı cazip geldiği için tercih ettik dizel atecayı. Ses ve titreşim olayı rahatsız edici seviyede mi acaba. Genelde şehiriçi sesli uzun yolda sabit devirlerde daha sessiz derler dizeller için, gerçekten öyle mi ateca da da?
    Çok kısa bir sürüş yapma imkanım oldu o yüzden dediklerinizi çok net değerlendiremeyeceğim lakin ol sesi konusunda önceki aracım olan megane sedan icon dan biraz daha gürültülü olduğunu söyleyebilirim.

• bayucuz kullanıcısına yanıt
    Dizel sesi ve titreşim doğru devirde kullanınca hiç belli değil ama devirleri dışında benzinliye göre tabiki daha fazla önceki aracım 1.4 tai olduğu için o motor kedi gibiydi ve ondan buna geçince bir garipsiyorsun bugün mesela daha çok alıştım. Yol sesi beni rahatsız etmedi diyebilirim.

• hafta sonu sormadığım yer kalmadı ateca bulamadım hepsi bitmiş .... bu ne yaa....

neyse ankarada buldum ve aldım sonra, buradan düzelteyim istedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arc -- 28 Ocak 2019; 16:30:54 >
  • arc kullanıcısına yanıt
    İzmit’te var. Beyaz sunroof lu. 174000 diyorlar. Bilgin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk_3277

İzmit’te var. Beyaz sunroof lu. 174000 diyorlar. Bilgin olsun
    istanbul avekte de benzinli FR 184'e varmış.ötv dilimine girdiği için liste fiyatı 159 olan araç 184 oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumboss -- 19 Aralık 2018; 16:30:3 >
  • jumboss J kullanıcısına yanıt
    ötvye takılması bana entrasan geldi ben 1.6 dizel dsg excalans artı kış paketi sanruf ve beats sistemi olanını aldım 182 bine bu takılmamışta fr nasıl takılmış değişik bence ne tuttururlarsa çünkü dizel dsgnin seat sitesindeki fiyatı fr modelinden daha pahalı

bence de iş tutturabilmeye kaldı şu an.
    seat tarihinde ilk defa yok satıyor.

fiyatları düzeltemezse karoq'dan devam edilebilir belki.
  • jumboss J kullanıcısına yanıt
    karoqta güzel araç aynı banttan çıkıolar zaten çek çumhuriyetinde üretilio her iki modelde ,karoq donanım olarak atecaya göre çok boş diz hava yastığı perde hava yastığı digital ekran 18 inj jant alacantra döşeme bu saydıklarım atecada standart iken karoq da tamamı opsiyon ve bunları ekleyince karoq fiyat olarak 215 bin lere çıkıo yani ateca hertürlü daha mantıklı

• Ateca Karoq a gore bence daha yakisikli bir arac. Alanlara hayirli olsun , gule gule kullansinlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arastgeldi

Şanlıurfa Seat bayinden Seat Ateca 1.6 tdi dsg excellence beyaz renk cam tavanlı aracı 174 bine aldım. Test aracıyla test sürüşü yaptım. Araç biraz yol sesi alıyor. İçi oldukça geniş ferah ve çok kaliteli.Opsiyonel olan full link sistemi serviste yaklaşık 1000 tl gibi bir fiyata yazılımsal olarak yüklenebiliyormuş.Aracın olağanüstü geniş bir bagajı var.Hakettiği ilgiyi görmeyen bir araç olduğunu düşünüyorum. Hyundai Tucson ile bu araç arasında kalmıştım. Tucson un yakıt tüketimi daha fazla ve kredi kampanyası da uygun değildi. Uzun süre kullanmayı düşünmem beni Ateca ya itti (Malum ülkemizde yılbaşından sonra sıfır araç almak hayal olacağı için) Test sürüşüm boyunca başka olumsuz bir durum gözüme çarpmadı. Araç Çarşamba günü gelecek. Ocak ayında teslim alacağım, mtv yi firma ödeyecek. Ellerinde az sayıda araç kalmış. Düşünenler olursa satış müdürü Tülay Hanım çok yardımcı oluyor.
    fullink in opsiyonel olduğuna emin misiniz? ayrıca araca kullanmaya başladınız mı yakıt verileri ne durumda? rahatsız edici bi yönü var mı genel olarak

• arc kullanıcısına yanıt
    Malum sitede 0 km excellence 164.000 TL ‘ye satan galericiler vardı birkaç gün önce.
    Edit: benzinli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutluthegreat -- 24 Aralık 2018; 1:35:11 >
  • Full link opsiyon maalesef. Aracı Ocak ayında teslim alacağım

• VagKullanicisi V kullanıcısına yanıt
    full link opsiyonel ve fiyatıda çok saçma uçuk pahalı hiç gerek yok bi aparat var alıp takıyosunuz interface die kesme biçme yazılım hiç bişey yok internetten açıp izleyin vidolar yüklemişler ben onu yaptırmayı düşünüyorum sınırsız herşey yapılabilio

• arastgeldi A kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için sağolun. güle güle kullanın
    araçta standart olarak dijital ekrandan anahtarsız girişe kadar sunup, full linke opsiyonel diyebilecekleri hiç aklıma gelmezdi... doğuşa burdan tebriklerimi iletiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.